Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan hangoljuk össze az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hangoljuk össze az igényeket szex terén?

Figyelt kérdés

Férjemmel arról beszéltünk, hogy neki fontos a szex, de mivel már közel 50 éves, így elég a heti 2, max. 3 alkalom.

Nekem ez teljesen jó így, mondtam is neki, de mióta erről beszéltünk, azóta gyakorlatilag minden nap van szex. Nekem nincs igényem rá, hogy naponta szeretkezzunk, persze megsérteni sem akarom, és értem, hogy bizonyítani akar felém, de erre semmi szükség.

Szerintetek hogyan tudnám ezt megbeszelni vele, hogy ne csorbuljon a férfiassága?



2019. júl. 20. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
“Nekem nincs igényem rá, hogy naponta szeretkezzunk, persze megsérteni sem akarom, és értem, hogy bizonyítani akar felém, de erre semmi szükség.” - Kb. pont így.
2019. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, kb. pont így. :)
2019. júl. 20. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugy h mennyiseg minőség rovasara megy
2019. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Drágám, ma nem "préntek" van!
2019. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!