Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság, szex?

Figyelt kérdés

Érdekelne 1-2 valódi ok, hogy házasság, de legfőbb képpen a gyerek szülés után, miért marad el a szex, és miért marad már úgy az egész. Ez egy névtelen fórum, itt ki lehet írni magából bárkinek.


A nem segít semmiben, elhanyagol, nem játszik a gyerekkel blablabla nem válasz, ez már lerágott csont. Olyan ember válasza érdekel, ahol minden rendben van, csak szex nincs.

Miért?



2019. okt. 31. 17:59
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
88%

Az unalmas hétköznapok megölik a vágyat, unalmas lesz. Forgatókönyv szerint alakul a szex.

Ellaposodik.

2019. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 Barnabas333 ***** válasza:
81%

Nálunk így van, de az asszony nem akarja a szexet.

Azt mondja 47 évesen idős, meg nem akarunk több gyereket, meg ilyenek, de szerintem ez csak hanta. Sajnos a nők jobban bírják szex nélkül... 42F

2019. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Ellaposodik. A feleség a konyhásnéni- kisgyereknevelő szintjén mozog , mert a férje 3 perc alatt lerendezi a szexet, nincs előjáték meg kedveskedés.
2019. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Nem, nem a tróger férfiakra gondolok. Olyanokra, akik kedvesek, segítenek, 5 órás előjátékot adnának, de mindig elutasítják őket. Nos, én a feleségek válaszára lennék kíváncsi,


Oké. Nincs szex. Hogyan tovább? Azért ez egy piszok nagy kicseszés, az már biztos!

2019. okt. 31. 18:15
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Olyan pasi ritka mint a fehér holló. Házasságban/ hosszú kapcsolatban ellustulnak, mindent elvárnak.
2019. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, olyan nincsen, hogy egy kapcsolatban minden rendben van de nincs szex. Ez egy álomvilág. Tényleg arról van szó, hogy legalább az egyik fél valamit nagyon rosszul csinál. A szex nagyon jó tükör arra, hogy milyen maga a kapcsolat. Egy olyan kapcsolatban ahol valóban minden rendben van a büdös életben nem fog elmaradni a szex csak mert megszületett a gyerek.
2019. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
95%
5 órás előjáték? Arra nincs idő ahol család van.
2019. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

Az 5 órás dolog csak egy eltúlzott dolog volt.


Nálunk a szex betervezett, nem spontán. Hulla fáradtak vagyunk mindketten, gyakran nem alszok otthon a munkám miatt. Én azt érzem, hogy sablonos az egész, és egyáltalán nem élvezem, pedig férfi vagyok. Hiába akarom az előjátékot, a feleségem inkább azt mondja, gyerünk, ne húzzuk ezzel az időt. Magába a szexben nincs fantázia, nincs csók, én érzem cikinek az egészet. Azt mondta, hogy ő nem fantáziál ilyenekről, nincs semmilyen vágya ezirányba. Nincs orgazmusa, de nem is tesz érte semmit. azzal jön, hogy belemegy, nehogy vita legyen ebből. Így viszont meg teljesen megalázó.

Szerető, prosti kizárva, mert én érzelmi alapon működöm. Elválni nem fogok, mert a szexen kívül minden rendben van. Viszont ez így meg gáz.

2019. okt. 31. 18:24
 9/49 anonim ***** válasza:
85%
Ha a szex nem jó,cseszheted. Viszont érdekes hogy a frleséged nem akar előjátékot. Meg amúgy tényleg élvezezes lehet vele úgy d.ni hogy végig érzed rajta,hogy unja :P
2019. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
88%
Tehát szerinted minden rendben van egy olyan kapcsolatban ahol gyakorlatilag nulla időt és energiát szántok egymásra, az intimitásra, a randizásra, romantikázásra és csak apa meg anya vagytok nem pedig egy pár? Ahol fontosabb a munka mint hogy a kapcsolatotok megmaradjon? Hagyjuk már, ebben a kapcsolatban az ég világon semmi nincsen rendben kérdező.
2019. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!