Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Végeznek ilyen beavatkozást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végeznek ilyen beavatkozást?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok, és nagyon bonyolulttá vált az életem. Egy kisvárosban élek a családommal, alapvetően jól is érzem magam, egy dolgot leszámítva. A szexuális életem már egy ideje megszűnt létezni. A feleségem már több mint két éve elfordult tőlem, de ezt leszámítva nem veszekedünk, a fiúnkat is szépen neveljük. Építkeztünk, a családi ház is már készen van, mindketten itt dolgozunk a városba. Itt mindenki ismer mindenkit, így a félrelépések 5 perc alatt kiderülnének, szóval az asszony nem jár félre. Én ezek után is szeretem őt, soha nem csalnám meg, de a biológiai ösztöneim már nagyon próbára teszik az idegrendszerem. Sokszor vagyok feszült, de inkább elfojtom magamba, mert nem akarok hangos szavakat közöttünk. Megkérdeztem hogy miért áll így hozzám, és az volt a válasza hogy nem kívánja a szexet, de egyáltalán nem.

Válásról hallani sem akarok, mert az borzasztó lenne lelkileg, anyagilag, mindenhogy. Nem tudnék megválni attól a háztól, amibe én raktam a téglákat, rengeteg emlék köt hozzá. Ha el is adnánk a házat, és feleznénk, abból megintcsak nem tudnánk saját házat vagy lakást venni. A szüleimhez nem költözhetek vissza, mert ott nem lehetne lakni. A fiamat sem szeretném elveszíteni.


Létezik olyan orvosi beavatkozás vagy kezelés, amivel a libidót nullára lehetne csökkenteni? Ha nem lenne szexuális vágyam, akkor normális életet élhetnék.



2019. aug. 16. 08:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
Kerdezo, buszke vagyok rad, hogy vegre ezt kimondtad. Ismerek hozzatok hasonlo hazaspart, ott is nehezen szabadult a ferfi. Tudod mar mihez kezdesz most? A szeretos hozzaszolasomat a fo kerdesre irtam, korabbi hozzaszolasokat nem olvastam.
2019. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 Andi80018 ***** válasza:
100%
Mondjuk ahhoz képest, hogy az elején azt írtad, hogy "alapvetően jól érzem magam" jól átalakult egy emberi ronccsá a végére! Sajnos ez a parazita nő már az elején meglátta benned, hogy gyenge jellem vagy, ezt szépen ki is használta, és addig, amíg a lábadon állsz. Igazából két lehetőség van, vagy összeszeded magad, és függetleníted magad tőle, vagy hagyod az további alázást, és a végén kinyír.
2019. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 A kérdező kommentje:
Elkezdem szeretni önmagam. A szó jó értelmében. Senkinek nincs joga boldogtalanná tenni engem. Kihasznált, az az igazság! Már ma sem otthon alszom.
2019. aug. 16. 20:14
 64/68 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te magad is írod, hogy orgazmus képtelen és aszex, ennek ellenére elvetted és gyereket csináltál neki.Ne haragudj, hogy ezt mondom, de megérdemled a sorsod. Lehet itt sírni meg az asszonyt szidni, de mire számítottál?
2019. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
100%
Válj el! Néha sokkal jobban a nulláról kezdeni megint (vagy a mínusz tíztől). Ne tedd magad tönkre, mindenki megérdemli a boldogságot! Drukkolok!
2019. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
Jó hogy kinyílt a szemed kérdező!Ettől minden jobb hidd el!
2019. aug. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:

Kérdező, Te egy Jó ember vagy. Egzisztenciát teremtettél a családodnak, hű vagy a feleségedhez. És még a kapcsolatotokon is te próbáltál volna javítani - ezzel a furcsa ötlettel, miközben a feleséged borzasztóan önző módon semmire sem hajlandó. Gondolom felismerted, hogy egy bántalmazó kapcsolatban élsz, ahol nem csak a szexualitás (hiánya) a probléma. Ahol elhitette veled a másik, hogy csakis az ő álláspontja a normális, és a te vágyaid abnormálisak, holott ez pont fordítva van.

A változások fájdalommal járnak, és lesz még sok konfliktusod is, de ha már felépítettél egy házat, az életedet is újra tudod építeni.

Lehet, hogy kicsit közhelyes lett, de én is egy hosszú, lélekölő kapcsolatot tudok magam mögött, és sokkal jobb így, hidd el.

És ne törődj vele, mit mondanak mások, itt a Gyakorin, vagy a faluban. Szeresd és tiszteld magad, ahogy írtad.

2019. aug. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett veled kérdező?
2020. jan. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!