Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Végeznek ilyen beavatkozást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végeznek ilyen beavatkozást?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok, és nagyon bonyolulttá vált az életem. Egy kisvárosban élek a családommal, alapvetően jól is érzem magam, egy dolgot leszámítva. A szexuális életem már egy ideje megszűnt létezni. A feleségem már több mint két éve elfordult tőlem, de ezt leszámítva nem veszekedünk, a fiúnkat is szépen neveljük. Építkeztünk, a családi ház is már készen van, mindketten itt dolgozunk a városba. Itt mindenki ismer mindenkit, így a félrelépések 5 perc alatt kiderülnének, szóval az asszony nem jár félre. Én ezek után is szeretem őt, soha nem csalnám meg, de a biológiai ösztöneim már nagyon próbára teszik az idegrendszerem. Sokszor vagyok feszült, de inkább elfojtom magamba, mert nem akarok hangos szavakat közöttünk. Megkérdeztem hogy miért áll így hozzám, és az volt a válasza hogy nem kívánja a szexet, de egyáltalán nem.

Válásról hallani sem akarok, mert az borzasztó lenne lelkileg, anyagilag, mindenhogy. Nem tudnék megválni attól a háztól, amibe én raktam a téglákat, rengeteg emlék köt hozzá. Ha el is adnánk a házat, és feleznénk, abból megintcsak nem tudnánk saját házat vagy lakást venni. A szüleimhez nem költözhetek vissza, mert ott nem lehetne lakni. A fiamat sem szeretném elveszíteni.


Létezik olyan orvosi beavatkozás vagy kezelés, amivel a libidót nullára lehetne csökkenteni? Ha nem lenne szexuális vágyam, akkor normális életet élhetnék.



2019. aug. 16. 08:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
33%

Hát igen. Mi is sokat beszélgetünk a kollégákkal az otthoni dolgokról, és már fel sem tűnik, hogy a 20 emberből kettőnek van normális szexuális élete, a többieknél viszont vagy rossz, vagy egyáltalán nincs. Házas, családos emberek.


Az egyiknek a felesége konkrétan megmondta, hogy neki a szex a gyermeknemzéssel véget is ért, úgyhogy ne is zaklassa tovább. Én már előre megmondtam a többieknek is, hogy teljesen felesleges itt a megbeszélés vagy a pedálozás, kedveskedés. Ha egy nő szereti a szexet, akkor ha egy oltári nagy tróger vagy, akkor is fog veled szexelni! Ha pedig nem szereti, akkor ha lehozod az égről a csillagokat, akkor sem lesz változás. Igazam lett? Igen.


Én maximálisan megértem a kérdezőt, ő még ott tart, hogy nagyon szenved. A kémiai kasztrálás is egy megoldás, ez is egy döntés. A többség viszont keres egy hobbit, vagy a munkájába temetkezik, a szerencsésebbek meg találnak egy szeretőt.


Tudomásul kellene már venni, hogy a nők döntő többségét nem érdekli a szex, sőt, későbbiekben TEHER számukra. Nincsenek miértek, nincsenek válaszok. Ezzel a témával csak a pszichológusok keresik halálra magukat, de megoldást nem tudnak adni.


Ami fix, az az, hogy nem lesz szex utána sem, bármit is csinálsz. Azok a fickók, akik találnak olyan nőt aki élvezi is a dolgot, azok szerencsések. Nincs itt tudás, nincs itt hókusz pókusz. Van 100 férfi és van 20 nő. 80 férfi meg fogja szívni, még akkor is, ha ő ezt nem akarja. Elkerülhetetlen. Azok a nők akik meg gyűlölik még a témát is, nem fogják a fórumokon kiírni magukból. Így csak azt a pár nőt látni állandóan, akik tiltakoznak, akik szerint a nők szeretik a szexet. Pedig a valóság az az, hogy marhára nem kívánja és szereti a többség, csak van egy réteg aki eljátssza a békesség kedvéért... egy darabig.


Aztán jön a sok mentsvár, a kifogás, a kapaszkodó, hogy hát nem figyelmes velem, nem hallgat meg, nem törődik velem.


Nekem olyan 30 nő volt az életemben, és egy kezemen meg tudnám számolni, mennyi szerette ténylegesen a szexet. 30-ból 20 csak feküdt mint egy darab fa, lehetett velük bármit is csinálni. Aztán érdekes, hogy az 5 szeximádóval meg lehettem szemét, hanyagolhattam őket, mégis azon voltak, hogy legyen már valami.


40 felett meg már ott a gyerek, a nőknek van mire fókuszálniuk, megvan a felmentés a szex alól, ki is használják rendesen. Igazából egy válástól sem riadnak meg, a gyerek velük marad, pasit bárhol találnak.

Szóval ne olyan fekete és fehér a világ.

2019. aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
70%
Párod valszeg megkapja mástól és vígan szexel...
2019. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 A kérdező kommentje:

Na ezt jól összefoglaltad. Valami ilyesmit érzek én is, vagyis gondolok. Teljesen esélytelennek tartom, hogy magamhoz való nőt találjak később, őket simán levadásszák az erre specializált férfiak.


Ott cseng a fülemben az a felmagasztalt női szlogen is, hogy ma már nem kell a nőknek kötelezően szexelniük a férjükkel, ők dönthetnek róla hogy igen vagy nem. Sőt, még arról is hogy mikor és kivel. Pedig én semmit sem változtam, ugyanúgy tekerek és hajtok hogy jó legyen minden. Majd idővel beletörődök lelkileg hogy így sem kellek, tehetek bármit is. Nálam a szex csak érzelemből működik, sőt az egész életem is ilyen.


Én is beletartozok a szerencsétlenül járt 80 férfi közé. Férfi? Teljesen megaláztak a férfiasságomat tekintve, ez meg még egy másik dolog.

2019. aug. 16. 11:30
 34/68 A kérdező kommentje:
33-as. Nem kapja meg mástól sem, látom a napjait, ha meg én nem, hát más. Nincs senkije sem.
2019. aug. 16. 11:32
 35/68 anonim ***** válasza:
59%

Sajnáltatod itt magad, mit akarsz? gyógyszert, hogy ne akarja dugni? olyan nincs. nejed egy fapina, de te nem akarsz elválni,szeretőt sem akarsz. akkor?

sírd tele a kispárnád mindennap. szánalmas, ha ilyen vagy a való életben is, ne várd, hogy rádizguljon az asszony

2019. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
91%

Ha kicsit is szeretne, tisztelne a feleséged, akkor legalább egy esélyt adna egy pszichológusnak, szexuálpszichológusnak. De nem, ő TUDJA, hogy hü lyeség lenne.

Na ennyire érdekled....

Nem a szexhiány miatt, hanem emiatt eléggé halott kapcsolatnak tűnik.

2019. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
95%
Ha a feleséged megértő, akkor meg kell értenie azt is, hogy neked erre szükséged van, te pedig keresel valamilyen lehetőséget, pl. k.rvázás, swinger klub, akármi.
2019. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 A kérdező kommentje:

36-os. Hozzá tudsz szólni érdemlegesen a témához? Nem. Akkor tedd hasznossá magad máshol. Köszi.


Én sem szólok bele például abba, ha valaki nem tud tortát sütni, és elmondja hogy nem sikerül neki. Két lehetőség van ott is, vagy hogy leh*lyézed, vagy hogy gyakorlati tanácsot adsz neki.


Van tapasztalatod a kérdésemben? Olyan a személyiséged mint az enyém? 100%-ban olyan életet élsz mint én? Te azzal ne foglalkozz hogy én milyen vagyok, van egy kérdés. Értelmezd, majd ha nem tudsz értelmesen hozzászólni, lépj rajta túl. Én sem ítélkezek feletted, bár gondolom te szuperman vagy, a tökéletes. Bár a stílusodból ítélve nem.

2019. aug. 16. 12:20
 39/68 acelsziv ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat halott. Semmi tisztelet, semmi odafigyelés nincs feléd a nejedtől. Itt él két ember egymás mellett és max egy ágyban alszanak. Slussz. Ezzel a hozzáállással jobb nem lesz és csak szenvedni fogsz. Ha nem a szex hiányától, akkor a szeretet, odafigyelés hiányától.
2019. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amikor én páromnak volt nullán a libidója, akkor elmentünk terápiára, mert nem szart az egész házasságunkra!
2019. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!