Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Végeznek ilyen beavatkozást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végeznek ilyen beavatkozást?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok, és nagyon bonyolulttá vált az életem. Egy kisvárosban élek a családommal, alapvetően jól is érzem magam, egy dolgot leszámítva. A szexuális életem már egy ideje megszűnt létezni. A feleségem már több mint két éve elfordult tőlem, de ezt leszámítva nem veszekedünk, a fiúnkat is szépen neveljük. Építkeztünk, a családi ház is már készen van, mindketten itt dolgozunk a városba. Itt mindenki ismer mindenkit, így a félrelépések 5 perc alatt kiderülnének, szóval az asszony nem jár félre. Én ezek után is szeretem őt, soha nem csalnám meg, de a biológiai ösztöneim már nagyon próbára teszik az idegrendszerem. Sokszor vagyok feszült, de inkább elfojtom magamba, mert nem akarok hangos szavakat közöttünk. Megkérdeztem hogy miért áll így hozzám, és az volt a válasza hogy nem kívánja a szexet, de egyáltalán nem.

Válásról hallani sem akarok, mert az borzasztó lenne lelkileg, anyagilag, mindenhogy. Nem tudnék megválni attól a háztól, amibe én raktam a téglákat, rengeteg emlék köt hozzá. Ha el is adnánk a házat, és feleznénk, abból megintcsak nem tudnánk saját házat vagy lakást venni. A szüleimhez nem költözhetek vissza, mert ott nem lehetne lakni. A fiamat sem szeretném elveszíteni.


Létezik olyan orvosi beavatkozás vagy kezelés, amivel a libidót nullára lehetne csökkenteni? Ha nem lenne szexuális vágyam, akkor normális életet élhetnék.



2019. aug. 16. 08:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
73%
Bromos tea
2019. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
34%
Hát kérdező, szerintem sok házas férfi nevében beszéltél. Ha esetleg találsz ilyen kasztrálós megoldást, akkor légyszives privátban írd már meg nekem is. Nálunk is ugyanez a helyzet, már mindent próbáltam én is, de reménytelen a dolog. Nekem is elegem van már ebből a soha véget nem érő szenvedésből. Én 45 éves vagyok, de már vagy 8 éve nincs szex, a feleségemet ugyanúgy nem érdekli, és szeretője sincs. Megválaszolni nem tudja ő sem, miért nem kívánja. Szóval ha találtál orvosi megoldást, szólj, hátha kapunk csoportos kedvezményt! :) Sőt, már egy másik válaszolót is érdekelné a dolog, így már kapásból hárman lennénk.
2019. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
100%

A nejed az orvosira járt, hogy ilyen biztos a diagnosztizálásban?


El lehet képzelni mennyire fontos lehetsz neki, ha semmit nem hajlandó tenni azért, hogy ez a helyzet megváltozzon.

Ez passzív önzőség, és semmi köze nincs a szeretethez.


Soha ne tegyél senki miatt végleges lépést, ha az a te károdra válik!

Legalább ennyire szeresd magad!

2019. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
96%
Szoval nejed egy vervetelre sw hajlando elmenni vagy terapiara... Te meg kb levagatnad a peniszed. 40 evesen kb a csúcson vagy. Es meg igy akarsz elni 40 evet?
2019. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:
Pont a túlélés miatt tenném. Semmi szükségem a libidómra, ez csak egy átkozott teher. Nem akarok nők után futni, nem akarok semmiféle válási procedúrában részt venni, nem akarok újra kezdeni semmit. Én nem vagyok a mai nők álma, nem akarok utazgatni a vakvilágba, nem akarok naplementében borozgatni, nem akarok udvarolgatni, én csak egy normális családi életre vágyom. Ha nem lehetséges benne a szex, akkor lemondok róla, de erről nem lehet lemondani úgy, hogy közben ott a vágy. Így logikus megoldás az, hogy a vágyat kell megszüntetni. Ezért bármilyen árat hajlandó vagyok megfizetni, még akkor is, ha az egészségem rovására is megy. Bármilyen árat, nem érdekel hogy mi is az, mert nem bírom már tovább. Ha ez nem jön össze, valószínűleg be fogok gőzölni, mert már sokszor az őrület jeleit veszem észre magamon. A legvégső megoldásnak pedig a kötelet tartom, de addig legalább megpróbálom az egyszerűbb megoldásokat. A feleségemet ki kell hagyni a dologból, őt ez az egész nem érdekli, ő nem fog semmit sem változtatni magán, történjen bármi is.
2019. aug. 16. 10:00
 16/68 anonim ***** válasza:
65%

#16


Hát, ezt meg tudom érteni. Nekem is útban van, csak más okok miatt. Állandóan csak arra emlékeztet, hogy utálom az életem, és egyetlen kapcsolatom ha lenne, az is fizetőssel lenne. Azt meg inkább ne... veszélyes játék az, meg olyan erőltetett is.


Persze egyúttal a szívemet is kivágatnám, hogy szerelemre se vágyjak, meg akkor már mehetne a teljes lelkem is, az is csak elszomorít. Sosem tudom meg ki lehettem volna, ha nem cseszem el az egész életem.

2019. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
78%
Irass fel antidepresszánst,az majd lenullázza a libidódat
2019. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
78%

Nem teher b***szki. A szexualitás igenis valahol ösztön, belénk van nevelve, nőkbe férfiakba is. Igaz máshogy. De ez hozzátartozik a biológiához, az élethez egy felnőtt ember életéhez.

Én a feleséged helyében igyekeznék mindent megtenni annak érdekében hogy fény derüljön a problémára. Ha van egy olyan társad aki ilyeneket megtenne , akkor az a minimum hogy kivizdgáltatod magad. Mert ez nőknél sem normális! És amit a felesŕged csinál önzőség.

Mellesleg sok ember nem is tud arról hogy lelki/pszichés problémája van, nem érzi, nem tud róla, pedig van.

Ez így nem élet. És ne akard magad megcsonkíttatni. Ez a gyereknek is később milyen példa lenne??

2019. aug. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
97%

Háát gonodlom hormonális okai vannak a feleségednél,ez 100%. Nem halna bele,ha kivizsgálná a doki és felírna neki valami hormon tabit. Semmi baja nem lesz tőle,max megkívánja a szexet...Persze még ott egy 2. lehetőség ami az,hogy sosem tudott kielégülni a szexben,ezt te is tudtad vagy sem,de ez odáig vezethetett,hogy egyáltlaán nem akarja.

Ha mindnetől elzárkózik,értem ezt úgy,hogy nem megy el legalább egy kivizsgálásra sem...akkor akár megbesézlheted,hogy eljársz k**urvázni néha.Ha ezt te nem akarod akkor rendeszeresen végezz önkielégítést,azért az sem rossz..

2019. aug. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
100%

Nem hízott esetleg?

Nekem a magas prolaktin nullázta le a libidómat, viszont kaptam rá gyógyszert, az meg olyan szinten felvitte, hogy naponta három-négy alkalommal is képes lettem volna szexelni.

2019. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!