Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Végeznek ilyen beavatkozást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végeznek ilyen beavatkozást?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok, és nagyon bonyolulttá vált az életem. Egy kisvárosban élek a családommal, alapvetően jól is érzem magam, egy dolgot leszámítva. A szexuális életem már egy ideje megszűnt létezni. A feleségem már több mint két éve elfordult tőlem, de ezt leszámítva nem veszekedünk, a fiúnkat is szépen neveljük. Építkeztünk, a családi ház is már készen van, mindketten itt dolgozunk a városba. Itt mindenki ismer mindenkit, így a félrelépések 5 perc alatt kiderülnének, szóval az asszony nem jár félre. Én ezek után is szeretem őt, soha nem csalnám meg, de a biológiai ösztöneim már nagyon próbára teszik az idegrendszerem. Sokszor vagyok feszült, de inkább elfojtom magamba, mert nem akarok hangos szavakat közöttünk. Megkérdeztem hogy miért áll így hozzám, és az volt a válasza hogy nem kívánja a szexet, de egyáltalán nem.

Válásról hallani sem akarok, mert az borzasztó lenne lelkileg, anyagilag, mindenhogy. Nem tudnék megválni attól a háztól, amibe én raktam a téglákat, rengeteg emlék köt hozzá. Ha el is adnánk a házat, és feleznénk, abból megintcsak nem tudnánk saját házat vagy lakást venni. A szüleimhez nem költözhetek vissza, mert ott nem lehetne lakni. A fiamat sem szeretném elveszíteni.


Létezik olyan orvosi beavatkozás vagy kezelés, amivel a libidót nullára lehetne csökkenteni? Ha nem lenne szexuális vágyam, akkor normális életet élhetnék.



2019. aug. 16. 08:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáltatok leülni, és megbeszélni, hogy mi az oka annak, hogy tulajdonképpen megszűnt a szexuális életetek? Majd a probléma feltárásával megoldást keresni?
2019. aug. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
95%

Ne magadat akard kasztráltatni, mert veled semmi baj. 😃 Hogy jut eszedbe?


A feleségeddel kéne intelligensen megbeszélni, hogy lehet neki van valamilyen hormonproblémája ami miatt megszűnt a libidója, és/vagy pszichés eredetű.Szexuálpszichológus, párkapcsolati terapeuta.Sok a lehetőség.

2019. aug. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
93%

Nem ez a drasztikus lépés lenne a megoldás.

Szomorú, hogy a házasságod miatt akarod feláldozni férfi mivoltodat.


Inkább el kéne jutnotok arra a szintre, hogy őszintén meg tudjátok beszélni a problémát. N

2019. aug. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy engem is érdekelne, hogy van-e ilyen, mert csak útban van és még sok az a rossz esetben akár 50 év ami még visszavan ebből a kötelező cölibátusból.
2019. aug. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a nejedet kéne kivizsgáltatni, hogy hormonálisan mindne rendben van-e nála.
2019. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
97%
Érdemes lenne inkább a feleségednek elmenni egy kivizsgálásra,ha ott sem találnak semmit akkor pedig leülni és megbeszélni hogy miért is nem akarja talán már nem tart vonzónak vagy nem szeret..?!
2019. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:

Igen, már többször beszéltünk a témáról. Elmondása szerint nincs lelki vagy emberi oka, csak megszűnt a libidója, sőt, azt mondta, neki élete végéig jobb lenne szex nélkül. Nekem meg már elegem van ebből a szenvedésből, ezért kérdeztem, hogy lenne-e rá orvosi megoldás. A férfiasságom addig számít, amíg bennem van ez a rohadt ösztön, ha nem lenne, észre sem venném. Amit nem kívánok, az nem fáj.


A válással meg le kellene rombolni az egész életem, és nekem semmi kedvem már újra a nulláról, sőt a mínusz 10-ről indulni, ráadásul az lelkileg is teljesen összetörne. Váljak el a szex miatt? Inkább a kasztrálás, mert így sokkal kevesebbet veszítek.


A kérdésem a lehető legkomolyabb, minden segítséget megköszönnék ez ügyben. A megbeszélések kora már lejárt, így ez már nem járható út.

2019. aug. 16. 09:06
 8/68 anonim ***** válasza:
100%

Az esetleg szóba került már, hogy a feleséged tudtával élj nemi életet mással?

Csak szex, semmi érzelem.

2019. aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
98%
es a feleseged miert nem hajlando kivizsgaltatni magat vagy parterapiara, pszichologushoz menni, ha szeret?
2019. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:

Nem akarok félremenni, mert egy, nem lenne kivel, kettő, nem vall rám, három, 2 perc alatt kiderülne, itt mindenki ismer mindenkit. Az utolsó meg az, hogy ebben az esetben én lennék a szemétláda, és rám lehetne húzni a vizes lepedőt.

A feleségem azt mondta, hogy művi úton nem fogja magát hormon kezeltetni, pszichés okai pedig nincsenek. Így a pszichológus kilőve. Az egyetlen járható út az csak az, ha én kezdek a dologgal valamit.


Tudom hogy a szex egy isteni dolog, maga a mennyország, de ha nincs, az a legszörnyűbb pokol. Főleg házason. Kezdek tönkremenni benne, így már nagyon aktuálisnak érzem hogy lépnem kell benne. Nekem már nem lesz új nőm, se szeretőm, se feleségem, ergo így már a szexuális életemnek is vége. Nem, azaz NEM akarok így élni. Engem még az is érdekelne, hogy ha valahol feketén csinálnának egy ilyen beavatkozást, kezelést. Ezzel legalább egy életre letudnám ezt a szenvedést. Még a testi jegyek megváltozása sem érdekelne, vállalnám. Bármit, csak szűnjön meg ez a testi és pszichés nyomás. Remélem hogy találok egy orvost vagy egy intézményt ahol elvállalják. Ha nem, akkor nagy bajban leszek!

2019. aug. 16. 09:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!