Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Végeznek ilyen beavatkozást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végeznek ilyen beavatkozást?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok, és nagyon bonyolulttá vált az életem. Egy kisvárosban élek a családommal, alapvetően jól is érzem magam, egy dolgot leszámítva. A szexuális életem már egy ideje megszűnt létezni. A feleségem már több mint két éve elfordult tőlem, de ezt leszámítva nem veszekedünk, a fiúnkat is szépen neveljük. Építkeztünk, a családi ház is már készen van, mindketten itt dolgozunk a városba. Itt mindenki ismer mindenkit, így a félrelépések 5 perc alatt kiderülnének, szóval az asszony nem jár félre. Én ezek után is szeretem őt, soha nem csalnám meg, de a biológiai ösztöneim már nagyon próbára teszik az idegrendszerem. Sokszor vagyok feszült, de inkább elfojtom magamba, mert nem akarok hangos szavakat közöttünk. Megkérdeztem hogy miért áll így hozzám, és az volt a válasza hogy nem kívánja a szexet, de egyáltalán nem.

Válásról hallani sem akarok, mert az borzasztó lenne lelkileg, anyagilag, mindenhogy. Nem tudnék megválni attól a háztól, amibe én raktam a téglákat, rengeteg emlék köt hozzá. Ha el is adnánk a házat, és feleznénk, abból megintcsak nem tudnánk saját házat vagy lakást venni. A szüleimhez nem költözhetek vissza, mert ott nem lehetne lakni. A fiamat sem szeretném elveszíteni.


Létezik olyan orvosi beavatkozás vagy kezelés, amivel a libidót nullára lehetne csökkenteni? Ha nem lenne szexuális vágyam, akkor normális életet élhetnék.



2019. aug. 16. 08:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
77%
amúgy azt sem hiszem, hogy egyik nap szereti a szexet, aztán meg elmúlik az egész. gondolom előtte is utálta, csak gyereket akart
2019. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 A kérdező kommentje:
Mint kiderült, igen. Szerinted ha ő nem akar szexet élete végéig, akkor szerette is valaha? Beteg ez a nő, nem is kicsit, de azt gondolja magáról, hogy teljesen hétköznapi a viselkedése. Sőt, elmondása szerint az összes barátnője is ilyen volt, a kolléganői is csak megjátsszák otthon. Orált nem vállalta be soha, de még azt sem engedte, hogy én csináljam. Azt mondta nekem, hogy elhányja magát, a nemi szervek látványa is undorító. Pszichésen beteg.
2019. aug. 16. 14:10
 53/68 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek vetted el? Akkor tettette? Nem hiszem, hogy első szexnél ezzel indít az ember
2019. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 A kérdező kommentje:
Nem volt tapasztalatom még nőkkel előtte. Úgy gondoltam, hogy az orál eléggé komoly dolog, az majd idővel jön.
2019. aug. 16. 14:21
 55/68 anonim ***** válasza:
100%
és a szex? vagy házasság előtt kezdeményezett, meg volt kedve, meg nem csak feküdt? ugyan kérlek
2019. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, újraolvastam a 36-os válaszom, és őszintén nem értem, mit találtál benne ennyire sértőnek... Nem ítélkeztem, és nem h*lyéztem le senkit.....


A többi válaszodat végigfutva még mindig azt mondom, hogy ez a kapcsolat pocsék, és nem csak amiatt, hogy nincs x gyakorisággal szex. A soraidból úgy érződik, hogy te se szereted őt, meg ő se téged.

Elhiszem, hogy jelenleg a lakhatásod így kényelmes, de valóban megér annyit, hogy ilyen fiatalon egy ennyire mérgező, érzelemmentes környezetben élj?

Vagy még ha neked mindegy is; a gyerekednek is ezt a mérgező, érzelemmentes környezetet kívánod? Szerinted jó lesz neki ebben felnőni?

Teljesen érthető, hogy nehéz, de ez az egész kapcsolat döglöttnek tűnik az itt olvasottak alapján. Ezen nem segít az se, ha kiirtod magadból a nemi vágyat valami csodaszerrel. Jelenleg 3 ember él egy rettenetes családi környezetben.

Én azt tanácsolnám, hogy gondoljátok át, hogy megéri-e.


És ezt nem bántásként vagy h*lyézésként írom.....

2019. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
95%

Attól, hogy nem szereti az orál szexet, még nem pszichésen beteg. Én sem szeretem, nem is csinálom. Van, akinek nincs egyszerűen gyomra a másik ember nemi szervét a szájába venni. Nem vagyunk egyformák, ezt el kell fogadni.

Itt igazából nincs jó megoldás. Ha a feleséged erőlteti magára a szexet, akkor ő szenved, ha meg nem, akkor te. A legjobb lenne, ha elválnátok, te is simán találhatnál magadnak 40 évesen partnert. Fiatal vagy még, ne ásd el magad.

A feleséged nem szeret, ezért nem érdekli, hogy mi van veled. Tudom, hogy ezt nehéz elfogadni és feldolgozni, de más választások nem nagyon van.

2019. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem házasság és nem kapcsolat! És senki sem érzi benne jól magát. A gyerek ugyanúgy tudja hogy gáz van. Te sem vagy egészséges gondolkodású ha két darab tégláért, meg a falakért meg a házért inkább cölibátusba vonulsz egy megkeseredett szomorú jéghideg nő mellett. ..
2019. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem mondd meg a felesegednek, hogy te akkor mashol fogod keresni az oromoket, mert te orok huseget fogadtal, nem szaporodas utani orok colibatust. Igerd meg neki, hogy nagyon diszkreten fogod intezni, hogy a kisvaros lakoi elott ne hozz ra szegyent. Ertesd meg vele, hogy ez nem a bosszurol es a fajdalom okozasarol szol, tovabbra is szamithat rad, de te nem erre szerzodtel.

Ha van egy kis esze es nem vegtelenul onzo, akkor el kell fogadnia ezt a kompromisszumot. Ha tobb esze van, akkor pedig magaba nez, hogy a menopauza elott bo tiz evvel miert valt aszexualissa es igyekszik ujra felfedezni magaban a not.

2019. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 A kérdező kommentje:

Nem érdekelné, sőt az sem érdekelné ha kórházba kerülnék, vagy ha nem élnék. A lényeg annyi, hogy a kötelező feladataimat lássam el a család felé, a legjobb lenne ha ezek után el is tűnnék otthonról. Pont belegondoltam, hogy extra hiányt szenvedek szeretetből is, mert a napját nem tudom hogy mikor dicsért meg, soha meg nem ölelt, szexet soha nem kezdeményezett. A csók is undorító neki, a találkozáskor a kötelező szájra puszin kívül nincs semmi. Persze mindenről én tehetek. Durván sz*r érzés, hogy pont a feleséged néz egy leprásnak, pont az otthonod egy Auscwitz, pont a kapcsolatod az, ami tönkreteszi az életed és megöli az önbizalmad. A legjobb az egészben az, hogy ő észre sem vesz ebből semmit, szerinte minden oké. Miért nem állt elém, hogy nézd, ez neki nem jó? Miért? Mert beteg ember! Nem veszi észre, hogy a férje elsorvad mellette, persze én mint jó férj és társ, 2X-3X-10X jobban pörögtem, csak hogy jó legyen minden. Én barom! Elk*rtam az egész életem, és talán ez az amit nem tudok megemészteni. Milyen az a párkapcsolat, ahol azért kell szenvednem, hogy kapjak egy jó szót? Nem többet, csak azt! Milyen jó egy olyan nőnek, aki totál körül van ugrálva, semmi gondja, mindezt úgy, hogy megnyomorítja a saját férjét? Ha ezt így megmondanám neki, akkor vérig lenne sértve. A válasz csak a szokásos lenne: én ilyen vagyok. Ezen kívül többet nem tud. Nem tud főzni, csak otthon van nagy szája, nem ért a szerelemhez, nincs hobbija, nincs esztétikai érzéke, nem laza, nem vicces, kizárólag csak a munkájában ér el eredményeket. Utálja a társaságot, nem barátságos, nincs önkritikája, végtelenül önző de mindenkivel, ki nem tudja ejteni a száján hogy köszönöm, az embereknek ki nem ejti a nevét, de még a szüleiét sem, viszont önmagát egy nagyon érzékeny embernek tartja. Amihez nincs kedve azt akkor sem csinálja meg, ha az Ég a Földdel összeér, egy kétlábonjáró gátlásosság. Nincsenek barátai, a kollégáit is ellenségnek tartja. Senkinek nem beszél semmiről, végtelenül unalmas beszélgető partner. Bármelyik összejövetelt meg tudja fagyasztani a viselkedésével, bárkivel összeveszik. Minden ember át akarja verni, ezt gondolja. Fél mindentől, 100 métert nem mer vezetni. Hogy csak néhány tulajdonságát említsem. Hogy én ezeket ellensúlyozzam, ezeket a tulajdonságokat felpörgettem magamban, így egy személyben én vagyok a férfi és én vagyok a nő is ebben a kapcsolatban. Volt amikor azt mondta, hogy ha szexelni akarok, akkor menjek be a WC-be és verjem ki magamnak. Kedves, nem? Volt amikor rámutatott az órára, és azt mondta hogy maximum 10 perc. Ennyit áldozott arra a csodálatos szexre, de hozzáteszem, azon kívül hogy feküdt a hátán, semmit sem csinált. Ha elmentünk üdülni külföldre, még gyerek sem volt, elsírta magát, amikor szexelni akartam vele. 10 nap alatt 1X engedte egy csodálatos tengerparti helyen. Nem mer előttem levetkőzni, én még sosem láttam a p*nciját, mert annyira takargatja. Mondjuk ő sem nézett rám még sosem. Ha zuhanyzok, eltakarja a szemét ha bejön a fürdőbe. Az a 10 perces szex csak 2 havonta elképzelhetőek, kizárólag óvszerrel, amivel nekem kell kínlódnom, és csak a sötét hálószobában. A lakásban sehol máshol nem lehet, a szabadban és bárhol máshol tabu. Szándékosan minden emberrel már összeveszett, csak hogy ne kelljen emberi kapcsolatokat ápolnia. Engem használ fel mint eszközt, hogy az élete rezzenésmentes menetét biztosítsa.


Örülök hogy ma délután átgondolhattam az egész életem, és ha mást nem is, de kiírhattam magamból azt, amik már régen bennem voltak kimondatlanul. Egy személytelen gép vagyok az életében, akinek bármennyi fájdalmat lehet okozni, de arra már nem vagyok méltó, hogy akárcsak 1X is, elbeszélgessen, vagy bocsánatot kérje, vagy adjon egy érintés vagy egy kedves szót. Ez a nő beteg és szadista, sajnos ezt már mások is mondták, csak nem akartam meghallani.

2019. aug. 16. 18:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!