Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Végeznek ilyen beavatkozást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végeznek ilyen beavatkozást?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok, és nagyon bonyolulttá vált az életem. Egy kisvárosban élek a családommal, alapvetően jól is érzem magam, egy dolgot leszámítva. A szexuális életem már egy ideje megszűnt létezni. A feleségem már több mint két éve elfordult tőlem, de ezt leszámítva nem veszekedünk, a fiúnkat is szépen neveljük. Építkeztünk, a családi ház is már készen van, mindketten itt dolgozunk a városba. Itt mindenki ismer mindenkit, így a félrelépések 5 perc alatt kiderülnének, szóval az asszony nem jár félre. Én ezek után is szeretem őt, soha nem csalnám meg, de a biológiai ösztöneim már nagyon próbára teszik az idegrendszerem. Sokszor vagyok feszült, de inkább elfojtom magamba, mert nem akarok hangos szavakat közöttünk. Megkérdeztem hogy miért áll így hozzám, és az volt a válasza hogy nem kívánja a szexet, de egyáltalán nem.

Válásról hallani sem akarok, mert az borzasztó lenne lelkileg, anyagilag, mindenhogy. Nem tudnék megválni attól a háztól, amibe én raktam a téglákat, rengeteg emlék köt hozzá. Ha el is adnánk a házat, és feleznénk, abból megintcsak nem tudnánk saját házat vagy lakást venni. A szüleimhez nem költözhetek vissza, mert ott nem lehetne lakni. A fiamat sem szeretném elveszíteni.


Létezik olyan orvosi beavatkozás vagy kezelés, amivel a libidót nullára lehetne csökkenteni? Ha nem lenne szexuális vágyam, akkor normális életet élhetnék.



2019. aug. 16. 08:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:

Nem hízott el, 165/54. Ad magára, semmi olyan jel nincs, hogy befordult volna valamitől. Amikor valami olyat hall, hogy más nőt sem érdekli a szex, nagy örömmel odafordul hozzám, hogy lám-lám, ez egyáltalán nem egyedi probléma, másoknál is ugyanígy van ez, szóval teljesen természetes dolog. Szó szerint ilyenkor büszke magára, és önigazolást nyert. Hallottam a családban, hogy olyan kijelentést tett, hogy idegesíti a jelenlétem, mert hogy én mindig a szexen kattogok. Holott ez nem igaz, mert totálisan magamba fojtom. 1-2 havonta jeleztem felé, persze azt is normális, kulturált formában, inkább kedveskedéssel. Ilyenkor a reflex válasza az volt, hogy na, már megint a szex? Teljes közöny, teljes elutasítás. Egyszerűen kapaszkodót sem ad, és a saját bevallása szerint sem tud és nem is fog senkihez alkalmazkodni. Mindenkit olyannak kell elfogadni, amilyen, ez az elve. Szóval ő tökéletesen rendben van, az ő élete jó, a többit meg oldja meg mindenki ahogy akarja.


Ezért kérdeztem azt, amit.

2019. aug. 16. 10:24
 22/68 A kérdező kommentje:

Antidepresszáns: Pl. Frontin.


" Pszichés zavarok a Frontin szedése alatt


A Frontin szedése során érezhet nyugtalanságot, ingerlékenységet, kialakulhat düh, aggresszív magatartás, téveszme, rémálmok, hallucináció, elmezavar, szokatlan magatartás. Ha ezeket a tüneteket észleli, kérjük, azonnal értesítse orvosát.


A készítmény során emlékezetkiesés fordulhat elő a gyógyszer bevételét követő néhány órán belül."


Hát ez szerintem zombit csinálna belőlem, így a végén még börtönbe jutnék. Másoknak nem akarok rosszat. Csak a libidómat akarom nulla, vagy az alá vinni. Nem akarok tömeggyilkos lenni.

2019. aug. 16. 10:29
 23/68 anonim ***** válasza:
82%
A frontin,xanax stb NEM antidepresszáns
2019. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
100%

oké,megcsináltatod ezt a libidót nullára csökkentő műtétet mondjuk.

Erre ő egy év múlva közli, :-Figyelj ,el akarok válni ,szevasz.

Akkor mi lesz?semmire nincs garancia ,nem látsz bele a másik fejébe hiába élsz vele sok-sok éve.

40 éves vagy ,fiatal.Próbáld megjavítani ,ha nem megy .... nem kell erőltetni.

2019. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 Andi80018 ***** válasza:
93%
Te bolond vagy, hogy egy ilyen önző nő miatt képes lennél kárt tenni magadban. Egyértelmű, hogy tudta, hogy az életkörülményeitek miatt, illetve ismervén a személyiségedet, simán ezt meg lehet veled tenni. Nem te vagy, akinek változtatni kellene. Mióta van ez így? Gondolom, ez azért nem annyira régi dolog.
2019. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:

Ha el akar válni, és nincs libidóm, az nem baj, sőt. Mint mondtam, nem akarok már nőket hajtani, ez egy kisváros, igazából már választék sincs. Nem akarok költözni és albérletben szenvedni. Ez a 20 éveseknek való, én ezeken már régen túl vagyok.


Szóval elválna tőlem, esélyem sem lenne hogy találjak valakit. Ekkor a libidó megint csak teher lenne. Én átgondoltam mindent, a szexuális életemnek vége. Rengeteg férfinél ugyanez a helyzet, csak ők még szenvednek 10-20 évet, hogy hátha beesik majd valaki. A társkeresőkön is ez megy, az egész világot átjárja a kielégítetlen férfiak szex utáni futkosása. Én ebben a versenyben nem akarok részt venni, és már egyáltalán nem vagyok fiatal. A mai kívánatos férfi max 35 éves, sok egyéb hozadékkal együtt. Én egyszerű ember vagyok, nem az az utazgatós, nagyvilági, trendi, szuperparty. Főleg úgy, hogy már megteremtettem azt az életet, amire vágytam.

2019. aug. 16. 10:59
 27/68 anonim ***** válasza:
80%

Igaza van az asszonynak, mindenkit el kell fogadni olyannak, amilyen. A baj az, hogy ő téged nem fogad el. Neked normális nemi vágyaid vannak, szerinte neked folyton a szex jár az eszedbe. Hát nem lehet egy intelligens nő, ha nem tudja belátni, hogy azért mert ő aszexuális lett, más még nem az és a természetes ösztönök elfojtása okozhat problémákat. Azért én beszélgetnék vele még egyszer és megkérdezném, hogy akkor ugye tarthatok szeretőt, szívem? Nem foglak elhagyni, ha ez lenne a tervem már most is megtehetném, de nekem erre szükségem van mint minden egészséges embernek. Ha jó fej, belemegy. Ha nem, szembesítsd vele, hogy egy önző dög.


Én inkább előről kezdenék mindent. Így is tettem, mert nálunk a férjem hidegült el tőlem. Viszont nekem volt egy saját lakásom a házasság előttről, tehát így anyagilag nem terhelt meg a dolog.

2019. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 A kérdező kommentje:

26-os. Nem kárt akarok tenni magamba, hanem alkalmazkodni a körülményekhez. Nem a legerősebbek élik túl a változásokat, hanem akik alkalmazkodni tudnak. Ha nincs libidó, nincs vágy sem. A probléma megoldva. Egy életre. Ahogy olvasom a többi kérdéseket is, a férfiak fő problémája a szexualitás körül forog. Miért jó egy ilyennel egy életen keresztül szenvedni?


A problémám nem nevezhető egyedinek, csak sokan nem mernek róla beszélni, mert cikinek tartják. Inkább azt hazudják kifelé hogy náluk bizony minden rendben van holott hónapok óta nincs szex. A döntésemet ez is hozzásegítette, mert ha csak azt látnám hogy nálunk van ilyen probléma, akkor még látnék fényt az alagút végén. Látszik, hogy a nők még sosem hallottak még férfitársaság őszinte beszélgetéseit.

2019. aug. 16. 11:06
 29/68 Andi80018 ***** válasza:
80%

Kérdezz meg egy szexuálterapeutát, mit lehet tenni. Max a teszto szintet lehetne valószínű lecsökkenteni.

Egyébként gratulálok a nejednek, hogy sikerült a férjéből egy férfiatlan, önbizalom hiányos balekot "nevelnie". A tisztelet feléd a béka segge alatt van. Ha neked jó ez a felállás, akkor sok sikert!

2019. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
82%
Inkább az agyamat vágják ki, mint a tökeim, agy nélkül sokan lazán elvannak. 😃
2019. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!