Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Végeznek ilyen beavatkozást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végeznek ilyen beavatkozást?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok, és nagyon bonyolulttá vált az életem. Egy kisvárosban élek a családommal, alapvetően jól is érzem magam, egy dolgot leszámítva. A szexuális életem már egy ideje megszűnt létezni. A feleségem már több mint két éve elfordult tőlem, de ezt leszámítva nem veszekedünk, a fiúnkat is szépen neveljük. Építkeztünk, a családi ház is már készen van, mindketten itt dolgozunk a városba. Itt mindenki ismer mindenkit, így a félrelépések 5 perc alatt kiderülnének, szóval az asszony nem jár félre. Én ezek után is szeretem őt, soha nem csalnám meg, de a biológiai ösztöneim már nagyon próbára teszik az idegrendszerem. Sokszor vagyok feszült, de inkább elfojtom magamba, mert nem akarok hangos szavakat közöttünk. Megkérdeztem hogy miért áll így hozzám, és az volt a válasza hogy nem kívánja a szexet, de egyáltalán nem.

Válásról hallani sem akarok, mert az borzasztó lenne lelkileg, anyagilag, mindenhogy. Nem tudnék megválni attól a háztól, amibe én raktam a téglákat, rengeteg emlék köt hozzá. Ha el is adnánk a házat, és feleznénk, abból megintcsak nem tudnánk saját házat vagy lakást venni. A szüleimhez nem költözhetek vissza, mert ott nem lehetne lakni. A fiamat sem szeretném elveszíteni.


Létezik olyan orvosi beavatkozás vagy kezelés, amivel a libidót nullára lehetne csökkenteni? Ha nem lenne szexuális vágyam, akkor normális életet élhetnék.



2019. aug. 16. 08:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Annyiban igaza van a nejednek, hogy ez gyakori dolog. Gondolom szülés után történt, elég tipikus.


Simán valamelyik hormonja csinálja a bajt. Azt mondja mesterséges úton nem visz be, holott beteg, az gyógyítaná meg.


A prolaktin hormonnal is igaza lehet másnak és az elhízás sem feltétlenül jár vele.


Esetleg ha a körzeti orvosnak szólnál ő megpróbálhatna beszélni a fejével. Lehet ezt cselesen is. Mintha ő kérdezett volna rá és ezért akarja utána megvizsgálni a feleséged.

2019. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
100%

amúgy az érdekes, te azon agyalsz,hogyan lehetne megoldani akár a saját károdon is a gondotokat.Míg ő egy "leszarom" oldja meg mindenki ahogy akarja ,nem az én problémám ez az egész hozzá állással el van intézve.

Nem akarok itt senkit untatni az életemmel,előző párom gyógyszert szedett ,libidó nulla,semmi szex, pl ő gyakran "kézbe vette a dolgokat" ha értitek mire gondolok,igaz nem is nyaggattam mert tudtam,hogy az egy átmeneti állapot.

Kérdező ,akkor is azt mondom 40 évesen te még fiatal vagy ,ne hagyd magad.Vagy így vagy úgy de fontos a testiség(is)

2019. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
72%
Kényelmes dolog rákenni ezt a feleségedre, de nem őmiatta nem vagy férfi. Egy igazi férfi ugyanis ezt nem hagyná. Őneki te semmit sem számítasz, te pedig bekushadsz. Előről tudnád te is kezdeni, csak lusta vagy erre, jobb nyígni. Szeretőzni sem akarsz-miért nem? Nem mondom, hogy nem gerinctelen dolog, de ilyen esetben magára vethet. Itt nem egy átmeneti állapotról van szó. Én simán befenyegetném, hogy elválok és el kell adni a házat, neki is rossz lesz akkor. És semmi mást nem kérsz, mint vizsgáltassa ki magát. Illetve ha nem teszi, akkor hunyjon szemet a szeretőzés felett. Az meg ne zavarjon, hogy kisváros, keress valakit a szomszéd kisvárosban/faluban.
2019. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 A kérdező kommentje:

44-es. Nem tudok mit kezdeni vele! Már mindent próbáltam. Lehetetlen. Igazából magát a testiséget is kerüli, nem is ér hozzám, egy kedves szava sincs. Mintha a kollégámmal élnék együtt, de neki ez tökéletesen kielégítő, és nem is érti mi a bajom. Nem foglalkozik velem, max. megkérdezi mi volt bent a munkahelyemen. Ennyi. Hogy mit eszek, hogy nézek ki, mi jár a fejemben nem érdekli. Csak a közös életünk közös dolgai. Ha nem hívom fel, ő nem hív, csak ha valamit el kell intéznem. Volt rá példa, hogy el kellett utaznom egy hétre, és kipróbáltam. Nem hívott fel. Amikor szóvá teszem, én leszek a szemét, ő nem is érez semmi problémát, ő ilyen. Ezzel a kérdést is lezárta. Kézimunka? Undorodik tőle, ezzel mindent elárultam.


Ahol élünk, nincsenek k*rvák, nincsenek swinger klubok, itt nem lehet szeretőt tartani. Ahol dolgozom, ott csak férfiak vannak, de időm sem lenne rá. Teljesen meg van kötve a kezem, és sosem gondoltam volna hogy ide jutok úgy, hogy nem hibáztam felé nézve. Szó szerint 100%-osan anti-nő. Olyan, úgy viselkedik mint a konyhás néni a menzán.


Nem tudok már aludni, mert folyton ezen kattog az agyam, hulla vagyok a mindennapjaimban. két hónap alatt fogytam 7 kilót, pedig sosem volt rajtam felesleg. Lógnak rajtam a régi ruháim. 3 hete folyamatosan szúr az oldalam, alig eszek valamit. Magamba beszélek. Indulatos vagyok mindenkivel. Napközben majd elalszom, 10 perc gyaloglás is megterhelő. Táskásak, karikásak a szemeim, ha lefekszem este, fél óra múlva iszonyú fejfájásom lesz a tarkómba, de úgy, hogy szinte lebénítja az egész nyakam. Két naponta hasmenés... csak hogy a fontosabbakat említsem.


Ezek után nem kell csodálkozni, ha az orvosi beavatkozást választom.

2019. aug. 16. 13:01
 45/68 A kérdező kommentje:

Ja, a válással fenyegetőzés is megvolt már. Arra csak annyit mondott, hogy ha nekem nem tetszik valami, hát hajrá. Ő pedig az ismerkedése első percében közölni fogja a pasival, hogy szexmentes kapcsolatra számítson. Ő még egyszer nem fog olyan férfival kapcsolatba kerülni, aki szexet akar. Ennyi az ő reakciója rám, és a családra, a gyerekre. Én sosem tudnám ezt megcsinálni a feleségemmel, de mint ember egy másik emberrel sem.


Még akkor is megtenném neki azt amit nem szeretek, ha az emiatt lenne belőle némi kellemetlenség a számomra. Ha belegondolok, mennyi mindent megtettem már így.

2019. aug. 16. 13:06
 46/68 anonim ***** válasza:
87%
te tipikusan az a fajta martiromkodo vagy, akinek az kell, h szar legyen az elete:D es barmilyen javitasi kiserletre jon reszedrol a kifogasok halmaza. nem is ertem, miert nem akarsz elvalni, hisz a feleseged reg nem szeret, nem is ertem te miert, ha nem beszelgettek evek ota, egy kedves szava nincs hozzad. mondanam h szedd ossze magad, de akkor nem lenne mire panaszkodnod, te meg azt elvezed:D
2019. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
52%
Depo Provera injekcio havonta....
2019. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 A kérdező kommentje:
Jó, akkor elköltözöm otthonról első lépésként. Az 100% hogy nem fog utánam futni vagy keresni. Elkezdek a neten ismerkedni, bár egy házas ember nem tudom mennyire lesz sikeres. K*rvázni nem fogok, mert az tényleg nem vall rám, és nem akarok aznap az 5. kuncsaft lenni, ez eléggé undorító lenne még nekem is. Aztán majd lesz valami.
2019. aug. 16. 13:35
 49/68 anonim ***** válasza:
87%

Elolvastam ezt az egészet, nagyon rossz volt olvasni. Szomorú, hogy ilyen is van a világban, és még csak nem is ritka. Olyasfajta gondolatok születtek a fejemben, hogy talán amikor volt szex, akkor az szar volt a feleségednek. A nőnek is kell orgazmus, rendes orgazmus (tudom, hogy van nő, aki elszínészkedi), méghozzá minden egyes szexkor, az esetek 100%-ban. Kivétel nélkül. Ez így volt, amíg szexeltetek? Én szeretek dugni, és van orgazmusom mindig. Akkor is, ha 69-ezünk, meg akkor is, ha a partnerem elmegy előbb, mert befejezi kézzel vagy szájjal. Esetleg megvárjuk míg újra feláll, és folytatjuk.

Aztán szerintem a feleséged az orgazmusról nem mondott le. Önkielégít. Vagy a zuhany alatt, vagy az ágyban hason fekve. Vagy van titkos vibrátora, mikor nem vagy otthon, előveszi. Vagy ha nem, akkor viszont nem egészséges.

Az pedig sajnálom, de teljesen egyértelmű, és remélem eddig is tudtad, hogy a feleséged nem szeret téged. Nem hogy nem szerelmes, hanem nem is szeret. Teljesen ki vagytok hűlve. Miért jó ez nektek? Miért jobb ez a házasság mint akár egyedül, akár valaki újjal, akivel még nagyon jó is lehet? A ház miatt?

Szomorú, hogy odáig jutottatok, hogy te szeretnéd eltüntetni a libidódat, csak végre enyhüljön a szenvedésed. Együtt élni ilyne hidegen, attól szenvedsz. A feleséged meg kicsit sem szimpatikus. Igaza van, amit mond, hogy midnenkit el kell fogadni, nem megváltoztatni. Csak hogy ez a mondás nem erre a szituációra vonatkozik, amiben vagytok. Itt egész másról van szó. Te nem megváltoztatni akarod, hanem te ki akarsz szakadni ebből az elcseszett szituációból, amitől szenvedsz, és ami kicsit sem normális. Ehhez nem a megváltoztatása kell, hanem a meggyógyítása, hogy te magad jó lettél volna az ágyban régen, ha nem voltál, vagy hogy hagyd, főjön a saját levében, és elválj.

23/N

2019. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 A kérdező kommentje:
A feleségem orgazmus képtelen. Ezt is bevallotta nemrég. Amikor feldobtam hogy használhatnánk segédeszközöket is, hallani sem akart róla. Ő olyan mint egy darab fa, csak fekszik, és...és ennyi.
2019. aug. 16. 14:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!