Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik milliókat költenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik milliókat költenek az esküvőjükre, azok miből finanszírozzák?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék senkinek a zsebében turkálni, de sok helyen hallom/olvasom, hogy 2-3-4 milliókat költenek a párok az esküvőre, és felmerül bennem a kérdés, hogy honnan van ennyi pénzük rá? Van már saját kocsi/ház, hogy ennyi pénzt tudnak szánni rá? Én is férjhez megyek hamarosan, 1 millió alatt szeretném megúszni, mert nekünk még utána jön a ház vásárlás. Akinek "drága" esküvője volt, el tudná mondani nekem, hogy mégis honnét?

Semmi rosszindulat nincs bennem, de tényleg érdekel.



2018. nov. 15. 13:08
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
a hasznos válaszokat köszönöm. azoknak pedig, akik ide járnak kiélni a savanyú életüket és az okoz nekik kielégülést, hogy normálisan feltett kérdésekre írjanak nagyobbnál nagyobb idiótaságokat: remélem sikerült kielégítenem titeket, jól kiélveztétek a helyzetet, nagyon megmondtátok! nem, valójában nem, elég sok a rosszindulat bennetek, de ennek ellenére kívánom, hogy találjátok meg a boldogságot az életben, találjatok szerető társra, akivel igazán boldogok lehettek, és ne csak az legyen a lelki és fizikai kielégülés, hogy arcoskodtok az interneten :) puszi
2018. dec. 1. 10:02
 42/47 anonim ***** válasza:
71%
Itt már maga a kérdés is rosszindulatú volt, de nyilván mindenki más a rossz. :/
2018. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem, mi a rosszindulatú ebben a kérdésben... nem mindenki programozó, havi min. félmillás fizuval. Férjem mentős, én tanító vagyok, sose tudtunk volna milliókat kiadni az esküvőnkre, és nagy hirtelen én sem tudom elképzelni, h aki igen, az hogyan... emberi tulajdonság, hogy magunkból indulunk ki, ennyi az egész.

Az ember azt hinné, h egy anonim oldalon szabad kíváncsiskodni, de hát ezek szerint itt is minden mögé irigységet meg rosszindulatot vizionálnak az emberek... elég szomorú.

2018. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Mert ebben semmi cinizmus, meg rosszindulat nincs:

“leszűrtem: mégsem olyan szegény a magyar ember :)“

2018. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

A kèrdésben én sem làtok rosszindulatot. Viszont ha picit is elgondolkodik az ember akkor nyilvànvaló a vàlasz.

- szülők fizetik avagy besegítenek

- a pàr gyűjtöget akàr évekig is

- hitel

- akinek pedig ez pénzkidobàs az megoldja vagy 2 tanúval ingyen, ha többre nincs igénye, vagy lényegesen kisebb "bulit" rendez. Mint írtam, mi az egészet 95 ezer ftból megoldottuk vendégekkel, ebéddel, tortàkkal. Egyikünk se akart milliós paràdét. Aki akar az is megoldja:)

2018. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

29,


a blazíroz teljesen okés, megkerestem neked: [link]


én az apellált használtam volna, csak már elavult sajnos.

2018. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Fel lehet tenni ezt a kérdést autóval, lakással, nyaralással, kb. bármivel kapcsolatban. Mindegyiket meg lehet oldani kevésből, csak az elvárások és a kapott eredmény más.Felesleges más zsebében turkálni. Amíg azzal foglalkozol, hogy másnak "mibű" van valamije, dolgozz inkább azon, hogy Neked is legyen. Nem csak alkalmazottként lehet dolgozni minimálbérért, lehet csinálni saját üzletet, csak ahhoz nem elég a napi nyolc óra és a legtöbb esetben nincs szabad hétvége és akkor (is) dolgozol amikor más nem.
2018. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!