Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmenjek az esküvőjükre vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek az esküvőjükre vagy inkább jelentsek beteget?

Figyelt kérdés
A férjem egyik gyerekkori barátja meghívott minket az esküvőjére. A menyasszonyt én is ismerem, nem mondanám barátnőmnek, csak néha váltunk pár szót. Kedden volt egy csajos vacsora, itt a menyasszony spiccesen elszólta magát, hogy babát vár, de "ez" még nem maradhat, mert szeretné kiélvezni a nászutat és a nyaralást is, majd azután jöhet a gyerek. Mondtam neki, hogy ezt még gondolja át, de közölte, hogy semmi gond, a fél évvel ezelőtti sem volt rosszabb mint egy mensi. Azóta ha csak rá gondolok a sírás kerülget, mert mi a férjemmel hiába próbálkozunk a kistesóval, nem akar jönni, ő meg...
2012. jan. 6. 15:23
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csak a keserűség beszél belőlem, de nem tudom, hogy így tudnék-e jópofizni a nagy napon.
2012. jan. 6. 15:25
 2/23 anonim ***** válasza:
54%
Legalább nem kérdés, hogy mit kap nászajándéknak...
2012. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Hú, nem nagyon tudok tanácsot adni.

Biztos nagyon rossz érzés, hogy ti hiába próbálkoztok, ő meg ilyen "szívtelenül-kegyetlenül" fogja fel a baba várást.

Mindenesetre eléggé érzéketlen.


Azt javaslom, hogy menjetek el a szertartásra, de a lagzira ne.

2012. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
:/ Én sem tudnék elmenni a helyedben.. Szerintem ezt beszéld meg a pároddal..
2012. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A férjem még nagyobb pácban van mint én, mert kiderült, hogy a vőlegény erről semmit sem tud, szegény arról ábrándozik, milyen jó lenne, ha már a nászúton megfoganna a baba. Kíváncsi vagyok, lenne-e esküvő, ha kiderülne, hogy már a második babát készül elvetetni.
2012. jan. 6. 15:32
 6/23 anonim ***** válasza:

Én egyébként is ellenzem az abortuszt, de nagyon nehezen el tudom fogadni, hogy van, amikor nincs más lehetőség. De ez a nő(?)..... Hogy így beszéljen a saját gyereke megöléséről? az a legborzasztóbb nekem, hogy esélyt sem ad, hisz az apa -mint kiderült- nem is tud róla, és ő meg a terhessége tudatában iszik. Ez milyen már?

Gondold végig, hogy jól tudnád-e magad érezni. Ahogy előttem is írták, a szertartásra elmehettek, hisz a párod barátja a vőlegény, de én nem biztos, hogy elmennék. Pláne, ha "hagyományosabb" lagzi lesz, ahol félóránként kívánnak a párnak gyermekáldást. Hát én nagyon kiakadnék...

2012. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 mmT ***** válasza:
100%
Micsoda egy kígyó... még van pofája ilyen viselkedés után szüziesen fehér ruhában az oltár elé állni. Én is azt mondom, h illendőségből menjetek el a szertartásra, de a lagzit hagyjátok ki.
2012. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
hát én nagyon kiakadtam most ezen a nőn. hogy lehet valaki ilyen? és még ő akar férjhez menni amikor titkolózik előtte? sajnálni fogom szegény pasit aki elveszi. nekem lenne egy gonosz ötletem, amiért lelehet pontozni meg lehet rám fújni, de én ilyen aljas vagyok. valahogy bele kellene ültetni a vőlegény fülébe hogy vegyen egy terhességi tesztet és együtt csinálják meg. jobb lenne ha az esküvő előtt kiderülne hogy a drága menyasszonya milyen is valójában, mint esküvő után koppanni amikor az abortusz következtében valami probléma lesz (esetleg nem lehet gyereke és ezt közli a doki a férjjel is, hogy bizony az abortuszok miatt) hánynom kell az ilyen emberektől, akik a házasságot tervezik és közben titkolóznak meg hazudnak
2012. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Istenem.. Szerencsétlen vőlegény. Őszintén sajnálom őt. Nyilván neked nagyon kellemetlen lehetett ez a dolog és sok sikert kívánok nektek a további próbálkozásokhoz, de ez a nő... Csak azért, hogy kiélvezhesse a nászutat, meg a nyaralást, a pasi meg már nagyon várja a babát. Ennyire önző legyen valaki. Én az abortusznak nem vagyok olyan hű ellenzője, mint nagyon sokan, ennek ellenére nagyon remélem, hogy én soha nem kerülök ilyen választás elé. Tehát azért én a 15 éves lánynak nem mondod, hogy ne vetesd el, vállald a következményeket stb.. De ez egy felnőtt nő, aki a családalapítás szélén van és fél év múlva már épp jöhetne a gyerek(nászút, meg nyaralás után) és emiatt elveteti a babáját..ráadásul a második. Ez még engem is nagyon megbotránkoztat.
2012. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%

Neharagudjatok,de itt mindenki olyan álszent,fapi.na módon közelíti meg a kérdést...Egyrészt sajnálom,hogy nektek nem jön össze a baba,de ne akard nagyon görcsösen,mert abból sosem származik jó..viszont ne is add fel, így vagy úgy,de lesz kisbabátok!:)

Másrészt..az egy dolog hogyez a csaj így vélekedik a gyerek kérdésről..az ő dolga..nem a tiéd,meg a válaszadóké.Siralmas,hogy a párjának nem szólt még a babáról,siralmas ahogy ehhez a kérdéshez hozzááll,de mgiscsak az ő dolga.Arrol meg nem tehet a menyasszny,hogy nektek nem jött még össze...szerintem ha ezért haragszol rá,az is szánalmas dolog.Más emberekvagytok,más az életetek,értékrendetek,felfogásotok,és ez így van jól,hidd el. Én ugy gondolom,hogy csak ezért nem elmenni a lagziba,hülyeség...irigységre és kicsinyességre vall. Az egy dolog hogy ő ilyen könnyedén kezeli a kérdést...az legyen az ő baja...véleményem szerint nem kellene ezzel foglalkoznod...

Hajrá a babaprojectben,minden jót.

2012. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!