Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmenjek az esküvőjükre vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek az esküvőjükre vagy inkább jelentsek beteget?

Figyelt kérdés
A férjem egyik gyerekkori barátja meghívott minket az esküvőjére. A menyasszonyt én is ismerem, nem mondanám barátnőmnek, csak néha váltunk pár szót. Kedden volt egy csajos vacsora, itt a menyasszony spiccesen elszólta magát, hogy babát vár, de "ez" még nem maradhat, mert szeretné kiélvezni a nászutat és a nyaralást is, majd azután jöhet a gyerek. Mondtam neki, hogy ezt még gondolja át, de közölte, hogy semmi gond, a fél évvel ezelőtti sem volt rosszabb mint egy mensi. Azóta ha csak rá gondolok a sírás kerülget, mert mi a férjemmel hiába próbálkozunk a kistesóval, nem akar jönni, ő meg...
2012. jan. 6. 15:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
77%

Azzal kezdted, hogy a férjed gyerekkori barátja.


Akkor miért nem lehet megmondani egy barátnak, hogy miért nem szeretnétek elmenni az esküvőre? Legalább tisztán fog látni a menyasszonyát illetően és még esküvő előtt tisztázhatja vele a gyerek témát. Ha nagyon szereti a lányt akkor ez után is vele marad, ha pedig emiatt szakítanak, akkor jobb, ha esküvő előtt.


A kedves menyasszony pedig főjön a levében, ha már a csajos bulin úgyis elmondta.


Ha nem tőletek tudja meg a vőlegény, akkor lehet, hogy mástól, mert gondolom nem kettesben voltál a csajos bulin a menyasszonnyal.


Nem könnyű felvállalni a rossz hír vivő szerepet, de ha tényleg barátja a férjednek, akkor szerintem jobb lenne szólni.

2012. jan. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Még csak annyit, hogy remélem összejön a kistesó, bár egy gyerekkel is szerencsésnek mondhatod magad.


Nekem hormonzavar miatt nem lehet gyerekem, férjemnek más okból, de mint kiderült ő sem fogamzóképes.

Fiatalabb koromban én is rosszul vettem, ha körülöttem gyerek témát emlegetnek vagy így vagy úgy, mert azt sem kellemes ilyenkor hallgatni, ha valaki boldog a gyerekével. Idővel megbékéltem és már nagyon boldogan játszom a barátaim gyerkőceivel.


Javaslom békülj meg magaddal és a már létező gyerekeddel foglalkozz, és ha nem spirázod magad túl, akkor lehet, hogy idővel jön az a kistesó. Ha pedig nem, hát az is jó.



40/N

2012. jan. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
na mondtál neki valamit,vagy célozgattál rá?
2012. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!