Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmenjek az esküvőjükre vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek az esküvőjükre vagy inkább jelentsek beteget?

Figyelt kérdés
A férjem egyik gyerekkori barátja meghívott minket az esküvőjére. A menyasszonyt én is ismerem, nem mondanám barátnőmnek, csak néha váltunk pár szót. Kedden volt egy csajos vacsora, itt a menyasszony spiccesen elszólta magát, hogy babát vár, de "ez" még nem maradhat, mert szeretné kiélvezni a nászutat és a nyaralást is, majd azután jöhet a gyerek. Mondtam neki, hogy ezt még gondolja át, de közölte, hogy semmi gond, a fél évvel ezelőtti sem volt rosszabb mint egy mensi. Azóta ha csak rá gondolok a sírás kerülget, mert mi a férjemmel hiába próbálkozunk a kistesóval, nem akar jönni, ő meg...
2012. jan. 6. 15:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem mennék el. Egyébként hirtelen az jutott eszembe, hogy nem lehetséges, hogy mástól van a gyerek, és azért akarja elvetetni, illetve az elsőt is azért vetette el? Nem ismerlek titeket, de a nászúton ilyesmi nem lehet akadály, legalábbis szerintem. Amúgy abból gondolom, hogy a kedves párjának nem mondta el, mert ha tőle lenne akkor elmondaná és ketten találnának rá megoldást.

2012. jan. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó. Szerintem hülyeség, amit írsz. Egyrészt, ha mástól lenne, akkor nem hiszem hogy világgá kürtölné. Másrészt pedig, ha elmondaná a vőlegényének, akkor biztosan nem engedné, hogy elvetesse(és ez a normális reakció ebben a helyzetben). A nő egyértelműen nem akarja megtartani, és így esélyt sem ad arra, hogy ebben bárki megállítsa.

Az persze nem kizárt, hogy csalja/csalta a férjét, de ezt alátámasztani sem lehet.

2012. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Én írtam előtted. Ha nem tűnt volna fel, csak egy feltételezés, hogy én úgy gondolom, hogy....Egy szóval nem mondtam, hogy mástól van a gyerek, csak annyit, hogy megfordult a fejemben. Szóval nem kioktatásnak, de előbb próbáld meg értelmezni a szöveget amit olvasol. És az apának joga van tudni, hogy ha a párja terhes. Legalábbis én úgy gondolom. Két értelmes felnőtt ember meg tudja beszélni, hogy megtartsák-e vagy sem, illetve ha a nő nem szeretné akkor mondja el észérvekkel a párjának, hogy miért.

2012. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Össze ne vesszetek!

Nem hiszem, hogy megcsalná, de ki tudja. Ezek után én már szinte bármit kinézek belőle.

Azt fogjuk csinálni, amit többen tanácsoltatok, hogy a szertartásra elmegyünk, aztán megmondjuk, hogy nem érzem jól magam és hazajövünk. Így nem lesz sértődés.

2012. jan. 6. 16:32
 15/23 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a szertartásra menjetek el. Esetleg érdemes előre szólni, hogy csak arra mentek.

Tudom, könnyű mondani, de ne foglalkozz az ő életükkel, hogy mit tesznek, nem a ti dolgotok.

Menjetek el a szertartásra, segíteni fog rendezni a vele kapcsolatos gondolataidat, nem szabad elmenekülni a problémák elől, hogy most azért, amiért ilyen bánatot okozott neked a kijelentésével, elkerülöd. Könnyebb úgy elfogadni az embereket, hogy mindenki más, ha látni fogod még egyszer ezután a kijelentése után.

Persze ha annyira megveted őt, hogy nem akarnál vele találkozni ez után, amit megértek, akkor az esküvő után ne tartsátok a kapcsolatot. Ha a férjed meghívná őket magatokhoz, mondván, hogy gyerekkori barát, akkor te ne legyél otthon, ha a feleség is megy.


Amúgy meg ez még változhat, lehet, hogy mégsem veteti el, lehet, hogy azóta már a férje is tud róla azóta.

2012. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%
de spiccesen mondta el,hogy babát vár,attól nem biztos,hogy a párjáé.én is elmondanám a vőlegénynek,joga van tudni róla,vagy legalább céloznék rá hátha.Szertartásra elmennék,de a többire nem,bár lehet ott mindenki előtt spiccesen elmondja majd a lagziba.Bár amúgy most kedves kérdező ha egyszer kitudodik és megtudja hogy te mint a gyerekkori barátja tudtál róla,és nem szóltál,lehet megharagudna.Gondold át.
2012. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%
15 57es vagyok..én elmennék a lagziba is...nem a csaj tehet róla hogy nektek nem jön össze a gyerek..plusz az ő élete...ő döntése..emiatt nem haragudhatsz rá
2012. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
76%

Elmennék.

Az ő dolga. És jobb is annak a gyereknek. Szerintetek milyen anya lenne?

2012. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem haragszom rá, ha haragudnék, akkor nem érdekelne, hogy elszúrom-e a bőgésemmel az esküvőjét vagy sem. Az, hogy hogyan kezelem a helyzetet hamarosan kiderül, mert ma a vőlegény hozza haza a páromat és ilyenkor nálunk szokott vacsorázni. Legkésőbb 7-re itt lesznek. Megpróbálok nem túl sokat beszélgetni vele.
2012. jan. 6. 18:16
 20/23 anonim ***** válasza:
Örülj annak, ami van, hogy megadatott neked az anyaság, van, akinek még egy gyereke sincs, szóval ne foglalkozz ezzel olyan sokat. A vőlegényt meg pláne ne büntesd.
2012. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!