Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik milliókat költenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik milliókat költenek az esküvőjükre, azok miből finanszírozzák?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék senkinek a zsebében turkálni, de sok helyen hallom/olvasom, hogy 2-3-4 milliókat költenek a párok az esküvőre, és felmerül bennem a kérdés, hogy honnan van ennyi pénzük rá? Van már saját kocsi/ház, hogy ennyi pénzt tudnak szánni rá? Én is férjhez megyek hamarosan, 1 millió alatt szeretném megúszni, mert nekünk még utána jön a ház vásárlás. Akinek "drága" esküvője volt, el tudná mondani nekem, hogy mégis honnét?

Semmi rosszindulat nincs bennem, de tényleg érdekel.



2018. nov. 15. 13:08
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
65%
Pontosan 1 havi jövedelmünk összege volt. Nem kevés.
2018. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
28 éves koromban már 4 millió Ft megtakarításom volt, simán munka mellett gyűjtöttem. Én lakásba fektettem, de ha például örököltem volna ingatlant, akkor simán tudtam volna arra is költeni akár. Nem nagy kaland, ha dolgozol és gyűjtesz pénzt, és költheted is erre, akkor belefér. Nekem mások voltak a prioritások, de számszerűen megtehettem volna a drága esküvőt is.
2018. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%

Mi összeraktuk, de nem keresünk rosszul.

Átlag fölött.

2018. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! amit leszűrtem: mégsem olyan szegény a magyar ember :)
2018. nov. 15. 14:45
 15/47 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlagos ötven-százfős esküvő ma Magyarországon kb. 3M Ft. Mi kicsivel átlag felett keresve kb. három évet spóroltunk rá, de visszajött az ajándékokból, de, ahogy írták van aki hitelt vesz fel rá.


Egymillió alatt nagyon sok kompromisszummal és nagyon kevés vendéggel fog csak kijönni.

2018. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
51%
#14: Messze kis hazánkban a legolcsóbbak az esküvői szolgáltatások árai, még Romániában vagy Moldovában is sokkal drágább egy esküvő mint nálunk. A többség HA AKAR tud egy száz fős esküvőt tartani ésszel szervezve. Az utóbbi években egészen rendbe lettek téve a bérek, ha valaki nem költ sokat, tesz félre akkor van rá pénze. Ha inkább másra költi akkor nem szegény, csak más neki a fontos. :)
2018. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
82%

"amit leszűrtem: mégsem olyan szegény a magyar ember :)"

Ezt ebből a tizenpár válaszból szűrted le? Reprezentatív felmérés, valóban. :D

2018. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 peca1000 ***** válasza:
68%

Mi 100EFt- ból megúsztuk, kb. 12 fős vendégsereggel, és ebben benne volt a polgári és a lagzi is. :)


Sima ebéd, oszt csókolom.

2018. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 peca1000 ***** válasza:
59%
Ja ès ezt 2012-ben. Pécsett volt a szertartás, Kozármislenyi étteremben a "lagzi"
2018. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Idén volt a rokonságban esküvő. 2 millió forintban állt meg, 150 fős volt. Hogy honnan, miből? Az eljegyzés után megbeszélték a dátumot és azóta gyűjtögettek rá ketten egy dobozba. Amikor a rokonság (szülő, nagyszülők) megtudták, akkor ők is gyűjtöttek, besegítettek.


Az esküvő végén (az ajándékok és a menyasszonytánc miatt) nullára jött ki. Nyilván ennyit nem mindenki áldozna rá, én is inkább értelmesebb dologra költöttem volna, de ha valakinek ez az álma, akkor én nem sajnálom tőle. :)

2018. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!