Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vegyek a fiamnak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vincze.Anikó kérdése:

Mit vegyek a fiamnak és nemsoká feleségének az esküvöjükre?

Figyelt kérdés
Másuj 18 -án lesz az esküvő és nem tudom , hogy mit vegyek nekik ! Eléggé jól élnek szóval nem valami testápoló, meg ilyenekre gondoltam ! Előre is köszi !

2013. ápr. 25. 14:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*Május
2013. ápr. 25. 14:33
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

ajándék utalvány?

nagyi kupon ?


de legjobb ha megkérded mire van szükségük

2013. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Tutira nem sértődnek meg, ha csak készpénzt adsz nekik. Sőt!
2013. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Mekkora összeget szánsz rá?
2013. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, mennyi pénz áll rendelkezésre. Mit vettek mostanában? Miből szeretnének jobbat, korszerűbbet? Van e valami közös hobbijuk?
2013. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Sokkal célravezetőbb, ha megkérdezed, mire lenne szükségük. Általában ilyenkor jobb is tisztázni, ki mit szán a párnak, hogy ne legyen pl 10 edénykészletük.
2013. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Pénz.
2013. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk a szülők beszálltak a lagzi költségeibe, külön nem kaptunk ajándékot. Anyósom és apósom is adott egy összeget, amit gondolt (ők elváltak), a szüleim pedig az éttermi számlát vállalták, mert a vendégsereg 90%-a az én részemről volt.
2013. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Ikeás utalványt. vagy ruhaboltos utalványt. az majdnem pénz, de mégsem az :)

legalábbis én tudnék örülni az ilyesminek.

esetleg valami szép dísztárgy, ami illik a lakásukhoz, és emlékezteti őket a nagy napra.

2013. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az esküvőt állták, és amit összetáncoltam, és nászajándékba kaptunk abból egy fillér nem ment a költségekre. Mi ezt kaptuk, és ez állati nagy segítség volt, mivel mi még akkoriban anyuméknál laktunk. Ha ilyenre nincs szükség, akkor esetleg egy jó kis nászút, amit persze nem lefoglalni, hanem inkább kifizetni, mert mindenkinek megvan a vágya, hogy hová menne. (Minket is el akart küldeni anyu ilyen tevés sivatagos vidékre, de köszi nem kérek belőle!) szóval érdemes inkább leírni, hogy erre és erre kapjátok a pénzt, jó szórakozást.
2013. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!