Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik milliókat költenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik milliókat költenek az esküvőjükre, azok miből finanszírozzák?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék senkinek a zsebében turkálni, de sok helyen hallom/olvasom, hogy 2-3-4 milliókat költenek a párok az esküvőre, és felmerül bennem a kérdés, hogy honnan van ennyi pénzük rá? Van már saját kocsi/ház, hogy ennyi pénzt tudnak szánni rá? Én is férjhez megyek hamarosan, 1 millió alatt szeretném megúszni, mert nekünk még utána jön a ház vásárlás. Akinek "drága" esküvője volt, el tudná mondani nekem, hogy mégis honnét?

Semmi rosszindulat nincs bennem, de tényleg érdekel.



2018. nov. 15. 13:08
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%
Ismerőseim közül: vagy 30 évesek és volt idejük gyűjteni, vagy nagy a család és fizetik a nagyrészét nekik.
2018. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
49%
Nem mindenki minimálbért keres...
2018. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
99%
Ismerek olyanokat, akik összespóroltak rá egyszerűen, meg olyat is, aki hitelből fizette.
2018. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
92%
Sok helyen hagyomány, hogy a szülők fizetik.
2018. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
98%

Hitel, család támogatása.. Ha van két tehetősebb család, akkor másfél-másfél milliót simán bele tudnak adni és már meg is van a 3 millió...

Egyébként házunk nekünk is van (örökség), de nem szeretnénk 2-3 milliót mi sem elverni csak egy napra, mert "esküvő"...

2018. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
90%
Tehetős szülők gyermekei. Tapasztalat.
2018. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
83%

#3 vagyok

Miért lettem lepontozva?

A kérdés az volt, hogy miből lehetséges kifizetni. Én írtam két módot, amiről tudok.

Mi számít "hasznos" válasznak akkor, ha ez nem??

:DDDD

2018. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
50%

Akármennyim lenne se költenék milliókat esküvőre :-)


Ketten, tengerparton, naplementében...ez pont elég.

2018. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
90%
Hogyha nagyon fiatalok (mondjuk 20-24/5 evesek korul), akkor altalaban a csalad, ha idosebbek (mondjuk 28-35 korul), akkor azert ne legyen mar olyan meglepo, hogy gyakran 10-15 eve dolgozo ket ember együtt fel tud mutatni egy 4-5 millios megtakaritast, amibol 1-2 milliot elkoltenek erre. Ezt egy mondjuk 8-10 eve dolgozo ember havi par ezer forintos felrerakassal eleri (marmint az 1-2 milliot). Es akkor meg ott a parja.
2018. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sokféle szituáció van, ki ebből, ki abból.

Egy programtervező informatikus ismerősöm néhány hónap alatt összeszedte a többmillás esküvőre a pénzt, a volt szomszédaim meg kölcsönt vettek fel egy családi házra, de a kislányuk kisírta tőlük a pénzt az esküvőjére. Nyilván ezerféle forrás létezik.

2018. nov. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!