Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő után mi lett a férjezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő után mi lett a férjezett neved? Felvetted a férjed teljes nevét/XY-né/ vagy csak a vezetéknevét és maradt utána a tied/X-né XY/?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 21:29
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
89%

Én is X-né ZY leszek, így megmarad a saját nevem is, de mégis felszem a férjemét, persze abba nem gondoltam bele igazán, hogy ezt majd naponta kb. 35 ször alá kell majd írnom:)

Az XY-néknél nekem pl. egyáltalán nem tetszik, hogy még a keresztnevét se tudod kitalálni az illetőnek

2010. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
94%
Megtartottam a saját nevemet ,a gyerekünk természetesen a férjem vezetéknevét kapta. :)
2010. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Meghagytam a leánykori nevemet, mindenki így ismer.
2010. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Én XY-né lettem, pont azért, mert ódivatú, és mert ezzel lehet a legjobban polgárpukkasztani. Először mindenki megrökönyödik azon, hogy hogy "dobhattam el a személyiségemet", erre pedig általában azt a választ kapják, hogy pont azért vettem fel így a nevem, hogy ők felháborodjanak ezen. :)

Mindig is élveztem, hogy sokkolom a népeket, egy lila hajú, acélbetétes bakancsos XY-nénél pedig nincs sokkolóbb. Van, aki két éve sem tudta kiheverni ezt a meglepetést, amit okoztam. Legalább témát adtam a pletykáláshoz.


Egyébként meg amúgy is megváltoztattam volna a nevem, mert nem szándékoztam többé az apám nevét viselni, aki nem érdemli meg azt, hogy apának nevezzék. Ez egyszerűbbnek tűnt, mint születési nevet változtatni.

2010. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is! ezazné nagy amaz lettem
2010. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
89%

aki a matematikai egyenletet levezette, azon nagyon jót nevettem, megértem, hogy nem bírta kihagyni!!!!


de sokan vagytok X-né YZ-k!!!Talán ugyanaz a férje mindenkinek? :)

2010. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
22:11 Ez nagyon dúrva, vagy 10 percet röhögtem amíg el tudtam mondani anyámank mire ő is röhögött pedig nem is tudtam végig mondani XDDDDDDDD
2010. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
X-né ZY lettem, de jobb lett volna az ő vezetéknevét felvenni és meghagyni a keresztnevem (X Y)
2010. ápr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos adminisztrativ hibak miatt a nevemet 5 evig nem tudtam megvaltoztatni az eskuvonk utan. Ahol hazasodtunk, ott a torveny nem engedte, hogy uj nevet vegyek fel, Magyarorszagon meg amikor megkervenyeztem, elrontottak, igy akkor valtozott meg a nevem, mikor felvettem a ferjem allampolgarsagat (kettos allampolgar lettem). Nagyon rosszul ereztem magam, amig nem vehettem fel a nevet, sok helyzetben egyedulallokent kezeltek, mert nem tudtak, hogy a felesege vagyok. Egyebkent ugy vettem fel a nevet, hogy az o vezetekneve meg az en keresztnevem. Nem akartam bonyolitani azzal, hogy meghagyom az enyemet is, mert nagyon hosszu a leanykori vezeteknevem meg eleve a keresztnevem is 9 betu.
2010. ápr. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat!

A matekos példa szupi:))

A párom szeretné ha viselném a nevét, így azt hiszem hogy x-né xy leszek.

így marad az enyém is:))

2010. ápr. 7. 07:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!