Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anyagias szemléletű vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagias szemléletű vagyok és bennem van a hiba ha házasságot csak házassági szerződéssel lennék hajlandó kötni? 2 kapcsolatom ráment erre de most se csinálnám másként.

Figyelt kérdés

Vállalkozó vagyok kis cégem aminek anno 1 db embere volt (én magam) kinőtte magát, 30an vagyunk jól megy a bolt. Sose tudhatom hogy amikor egy fiatal lányka dobálja magát előttem én kellek neki vagy a lóvém.

Két kapcsolatom is ráment arra hogy a csaj erőltette a házasságot én meg azt mondtam oké házasság de házassági szerződéssel. Irány az ügyvéd ahol a szerződésben mindkettőnk vagyoni helyzetét rögzítjük még házasság előtt így tudható ki mit hozott a házasságba pontosan, így későbbi probléma esetén a hölgyike nem jöhet azzal pl hogy a ház az voltaképp az ő keresetéből lett.

Mert realista vagyok nem hiszek az örök szerelemben ma még izzó tűz, pár év és üszkös hamu szürke hétköznapok. Én már most készülök a télre hiába süt ezerrel a nap a szerelem terén.


Vajon bennem van a hiba? Sok ismerősöm mondja egy anyagias paraszt vagyok hát miért feltételezem egy nőről hogy csak azért jön mert pénzem van? (Mert ugye ilyet még a világ nem látott… persze)

Oké nem feltételezem (dehogynem…). De ha nem a pénzemért akar akkor nyilván semmi problémája se lehet a házassági szerződéssel, mert ugye NEM a pénzem érdekli.

De ha nem a pénzem érdekli miért is nem megy bele?

Én menjek bele a házasságba, de ő nem megy bele a szerződésbe? Hogy van ez?

És már nem egy nem két kapcsolatom végződött ezzel, hogy házasság oké de szerződéssel és itt vége…

Két komoly kapcsolat és több kisebb.


2015. nov. 28. 18:55
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted minden nő ribi akkor keress pasit, vagy vegyél egy kutyàt. Normàlis nő nem àll le veled a hozzààllásod miatt. 10-20 pénzéhes csaj miatt leírod az összes nőt. Gratulàlok. Ha èn így àlltam volna hozzà a férfiakhoz, a mai napig szingli lennék.
2015. nov. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:

szingli


Hát bizisten gondoltam rá hogy prostit rendszeresítek. Ott nem gond semmi, minden menet után fizetek eltakarodik és nem nyaggat semmivel. Házasság a lóf***t.


Tkp a prostik a világ legegyenesebb lényei. Ribik akik elismerik magukról hogy ribik és nem játsszák az agyukat.

2015. nov. 30. 14:05
 43/50 anonim ***** válasza:
95%
Végre egy jó ötlet, csak ajánlani tudom neked a prostizást. A lehető legjobb választás számodra, de tényleg. Amúgy visszaolvashatnád a kérdésed és a kommentjeidet is, egyből megvilágosodnál. Leírod, hogy ribikkel jössz össze, utána számon kéred, hogy miért azok. Gratulálok! Gondolom az is meglepestésként ér, hogy ha kiállsz az esőbe, akkor elázol.
2015. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem a házassági szerződéssel van baj, hanem hogy egy arrogáns phhaassz vagy.
2015. dec. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
0%
Hihetetlen, mennyi nő ivarú egyed felhúzta magát a házassági szerződés gondolatán. Úgy látom kérdező feltaláltad a Perpetu-Mobilét. Ezek nem tudnak lecsillapodni. Pedig egy Pénzes Úr kiesése a kínálatból mégsem akkora tragédia, mintha egy egyedülálló magyar milliárdosok összejövetelén bomba robbant volna megölvén 50 potenciális férj jelöltet.
2015. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szerződésen húzták fel magukat, hanem ezen az arrogáns viselkedésen. Én aláírnám, de ilyen emberrel szóba sem állnék.
2015. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó páran azzal kezdtük, hogy nem a szerződéssel van a baj. Hanem a házassághoz, a nőkhöz való hozzáállásával.
2015. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

"Minden nő egy ribi."


Már ne haragudj: az édesanyád vagy a nagymamáid is ribik voltak akkor? Mert akkor te is egy k*rvának a gyereke vagy, az egyszerű logika mentén.

2015. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

A házassági szerződéssel az lehet a problémája egy nőnek, akit NEM a pénzed érdekel, hogy sérti a feltételezés, hogy szerinted DE IGEN.

Ettől függetlenül én belemennék a házassági szerződésbe, ha úgy gondolnám, a páromnak jó oka van ezt kérni. Pl. a párom elvált ember, az első felesége úgy hagyta el, hogy anyagilag is igencsak megsínylette, tehát az ő esetében meg is érteném, ha ő vagy a családja szorgalmazná a házassági szerződést.


Viszont... Egy hozzád hasonló felfogású emberhez nem a házassági szerződés miatt nem mennék hozzá. Nekem a leendő férjem ne "belemenjen" a házasságba, hanem ő is óhajtsa. Továbbá ne eleve azzal álljon hozzá, hogy pár év és úgyis szétmegyünk. Ilyen hozzáállásra nincs mit építeni, minden párkapcsolatban lesz gond, lesz hullámvölgy, de a minimum, hogy az ember úgy áll neki, ha szereti a másikat, hogy minden erejével megdolgozik azon, hogy a hullámvölgy ne legyen hullámsír.

Szóval csak olyan férfihoz mennék hozzá, aki nem csak hajlandó, hanem SZERETNE is elvenni, és úgy áll hozzá, hogy mindketten mindent megteszünk azért, hogy a párkapcsolatunk, házasságunk igenis életképes legyen és maradjon. Egy ilyen emberrel meg tudnék beszélni egy házassági szerződést is.

2015. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ja és az iméntieket úgy írtam, hogy még nem olvastam a hozzászólásokat. Most beleolvastam, és a megnyilvánulásaid alapján azok a nők szerencsések, akik otthagytak. Legokosabb, ha nem házasodsz, se szerződéssel, se anélkül.
2015. dec. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!