Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anyagias szemléletű vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagias szemléletű vagyok és bennem van a hiba ha házasságot csak házassági szerződéssel lennék hajlandó kötni? 2 kapcsolatom ráment erre de most se csinálnám másként.

Figyelt kérdés

Vállalkozó vagyok kis cégem aminek anno 1 db embere volt (én magam) kinőtte magát, 30an vagyunk jól megy a bolt. Sose tudhatom hogy amikor egy fiatal lányka dobálja magát előttem én kellek neki vagy a lóvém.

Két kapcsolatom is ráment arra hogy a csaj erőltette a házasságot én meg azt mondtam oké házasság de házassági szerződéssel. Irány az ügyvéd ahol a szerződésben mindkettőnk vagyoni helyzetét rögzítjük még házasság előtt így tudható ki mit hozott a házasságba pontosan, így későbbi probléma esetén a hölgyike nem jöhet azzal pl hogy a ház az voltaképp az ő keresetéből lett.

Mert realista vagyok nem hiszek az örök szerelemben ma még izzó tűz, pár év és üszkös hamu szürke hétköznapok. Én már most készülök a télre hiába süt ezerrel a nap a szerelem terén.


Vajon bennem van a hiba? Sok ismerősöm mondja egy anyagias paraszt vagyok hát miért feltételezem egy nőről hogy csak azért jön mert pénzem van? (Mert ugye ilyet még a világ nem látott… persze)

Oké nem feltételezem (dehogynem…). De ha nem a pénzemért akar akkor nyilván semmi problémája se lehet a házassági szerződéssel, mert ugye NEM a pénzem érdekli.

De ha nem a pénzem érdekli miért is nem megy bele?

Én menjek bele a házasságba, de ő nem megy bele a szerződésbe? Hogy van ez?

És már nem egy nem két kapcsolatom végződött ezzel, hogy házasság oké de szerződéssel és itt vége…

Két komoly kapcsolat és több kisebb.


2015. nov. 28. 18:55
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
37%
teljesen igazad van! meg kell dolgozni a pénzért nem csak beletenni a pi*csát! ha valaki szeret akkor nem fog a házassági szerződésen rugózni!
2015. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
65%

Nem zavarna a házassági szerződés ez a féle hozzáállásod viszont nagyon is:

"Mert realista vagyok nem hiszek az örök szerelemben ma még izzó tűz, pár év és üszkös hamu szürke hétköznapok. Én már most készülök a télre hiába süt ezerrel a nap a szerelem terén. "

2015. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
Eleve azt írod a leendő feleségedről hogy hölgyike. Ez pl gáz.
2015. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Kb tényként állítod be hogy házasság után sivár lesz az életetek. Ez a hozzáállás egy kupac szar. Aki nem tud pozitívan hozzáállni az élethez azzal nem lennék együtt. És megjegyzem semmit nem érsz az egész életen át tartó teperéssel meg a sok lóvéddal ha nem tudod kiélvezni. Én már csak tudom, mert ráment a családom.
2015. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerződés párti vagyok nőként, főleg ha van különbség a felek között. Nekem viszont nem kellene olyan férfi, aki így beszél a leendő feleségéről és ilyen jövőt jósol, sőt ez már önbeteljesítő jóslat. Így is fog mindig történni, mert már eleve így programozod a kapcsolatot. Igen, van benned is hiba e téren.
2015. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges papír, mert a magyar jog kb. mindent tisztáz ezen a téren. Én nőként aláírnám, de lennének megjegyzéseim, pl tennék bele rendelkezést, hogy milyen mértékben és hogyan fogsz gondoskodni a gyerekeidről, ha te csalsz meg és emiatt válunk, vagy milyen asszonytartást fizetsz, ha miattad, a gyerekvállalás, vagy a vállalkozásid miatt kell lemondanom a saját karrieremről. Ha nincs házasság, csak együttélés, akkor is lehet közösen szerzett vagyon és kimondhatják, hogy élettársak voltatok. Aki a pénzedre hajt, annak nem kell elvégeznie magát. Elég, ha sokáig kitart és hallgatja a bunkó dumád arról, h ugyis vége lesz és kirakod.
2015. nov. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
*elvetetnie, nem elvégeznie, csak autocorrect xD
2015. nov. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
26%

Ha te kellesz neki nem a pénzed belemegy a szerződésbe.

Az esély kicsi, mert a nők elsősorban pénzjegykiadó automatát keresnek.

Miért kell neked házasság? Beszélj ügyvéddel.

Élettársi kapcsolat? Az talán egy pár évig nem közösíti a vagyont.

2015. nov. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

a nők elsősorban pénzjegykiadó automatát keresnek.


Igen és is úgy látom, hogy ezen ribikék úgy képzelik a jövőjüket hogy utazás kocsik szoli kozmetika közben szart se csinálnak csak meresztik a valagukat és néha elsírják magukat apucinak hogy jaj nincs egy rongyom amit felvegyek.

De dolgozni meg csinálni valamit hát azt nem. A lábukat teszik szét ezzel bevásárolják magukat egy jó pasihoz (jó= anyagilag jó) és ezzel letudták az életüket.

2015. nov. 29. 09:26
 20/50 A kérdező kommentje:

De egyébként köszönöm valóban, adtatok egy ötletet!


Ha legközelebb összejövök valakivel és az ismeretség már egy ideje tart és házasság felé haladunk, eljátszom majd hogy jaj tönkrementem. Jaj lecsapott a NAV elvitt mindent elúszott a ház kocsik cég minden. Semmim sincs csak a ruha ami rajtam van.

Aztán ha az aktuális ribike tényleg szeret és nem csak a lóvém kell akkor ilyen nagy bajban evidens hogy kitart sőt duplán kitart mellettem! Hiszen bajban ismerszik meg a barát!

Na most ha otthagy 5 perc alatt akkor ez válasz is mindenre.

És bármiben le merem fogadni hogy úgy hagy ott hogy öröm lesz nézni.


Szerintetek?

Vélemény?

2015. nov. 29. 09:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!