Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anyagias szemléletű vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagias szemléletű vagyok és bennem van a hiba ha házasságot csak házassági szerződéssel lennék hajlandó kötni? 2 kapcsolatom ráment erre de most se csinálnám másként.

Figyelt kérdés

Vállalkozó vagyok kis cégem aminek anno 1 db embere volt (én magam) kinőtte magát, 30an vagyunk jól megy a bolt. Sose tudhatom hogy amikor egy fiatal lányka dobálja magát előttem én kellek neki vagy a lóvém.

Két kapcsolatom is ráment arra hogy a csaj erőltette a házasságot én meg azt mondtam oké házasság de házassági szerződéssel. Irány az ügyvéd ahol a szerződésben mindkettőnk vagyoni helyzetét rögzítjük még házasság előtt így tudható ki mit hozott a házasságba pontosan, így későbbi probléma esetén a hölgyike nem jöhet azzal pl hogy a ház az voltaképp az ő keresetéből lett.

Mert realista vagyok nem hiszek az örök szerelemben ma még izzó tűz, pár év és üszkös hamu szürke hétköznapok. Én már most készülök a télre hiába süt ezerrel a nap a szerelem terén.


Vajon bennem van a hiba? Sok ismerősöm mondja egy anyagias paraszt vagyok hát miért feltételezem egy nőről hogy csak azért jön mert pénzem van? (Mert ugye ilyet még a világ nem látott… persze)

Oké nem feltételezem (dehogynem…). De ha nem a pénzemért akar akkor nyilván semmi problémája se lehet a házassági szerződéssel, mert ugye NEM a pénzem érdekli.

De ha nem a pénzem érdekli miért is nem megy bele?

Én menjek bele a házasságba, de ő nem megy bele a szerződésbe? Hogy van ez?

És már nem egy nem két kapcsolatom végződött ezzel, hogy házasság oké de szerződéssel és itt vége…

Két komoly kapcsolat és több kisebb.


2015. nov. 28. 18:55
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy tényleg ennyire idióta vagy, vagy igazam van és kamukérdés, mint már meg is írtam korábban. Épeszű ember nem kezd olyannal kapcsolatot, akiről az a véleménye, hogy "segghülye retek liba" és pláne nem vállalja be a házasságot, csak mert "hölgyike" azt akarja.
2015. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha életed -jövendőbeli párját- hölgyikének, meg csajnak írod, akkor benned van a hiba.


Kívánom,hogy megtaláld azt a hölgyet, aki aláírja neked azt az iratot. Reméljük akkor boldog ember leszel.

2015. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

pláne nem vállalja be a házasságot


Miért bevállaltam? Szó sincs róla.

2015. nov. 29. 20:03
 34/50 A kérdező kommentje:

A ribiszagot messziről megérzem.

Tudtam én hogy ha előjövök a szerződéssel egyből lekopik.

2015. nov. 29. 20:08
 35/50 anonim ***** válasza:
100%
De basszus, te mennyi ideig jársz egy nővel mielőtt szóba kerül a házasság? addig nem jössz rá? Nálunk a megismerkedés után kb 3 évvel volt eljegyzés, addig nem beszéltünk házasságról. Gondolom, ha rossz nőszemély lettem volna, már pár hónap után dobott volna...nem értelek, te lefekszel egy nővel, esetleg kavartok pár hónapig és akkor hirtelen hozzád akar menni, vagy mi?
2015. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt megértelek, mert félted a pénzed, igazad is van. Másrészt viszont ha a szerelemhez így állsz hozzá, akkor ne nagyon reménykedj.

Én pl menekültem volna, ha az akit megkedvelek, megszeretek azzal jön nekem, hogy ő nem hisz a szerelemben, és úgyis eljönnek a szürke hétköznapok, tehát házasság csak szerződéssel. És nem a szerződéssel van bajom, hanem a dumáddal. Ez a hozzáállás irtóra taszító.

Ha nem hiszel a szerelemben, eleve leírod a kapcsolatodat valami unalmas szürke szarra, akkor minek keresel párt? Minek kezdesz bele egyáltalán? Örülj a pénzednek. Vagy mégsem boldogít annyira?

2015. nov. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
22%

Most amúgy nem értem miért kell a véres kést a kérdező nyakához szorítani. Mert jelenleg egy elég nyers, realista nézetet vall.


Egyenlőre a kamasz esete áll fenn itt is, aki szentül bizonygatta, hogy ő biztos nem lesz szerelmes és nem fog kifordulni magából. Aztán jön a nagy szerelem és annyi.


Hát is kb ez van. Egyenlőre olyan a világlátása amilyen, úgy beszél a nőkről, ahogy neki tetszik. Még nem találta meg azt a nőt, akit tisztel és szeret majd. Nem találkozott olyan nővel aki értéket képvisel a számára. Hogy kinek, minek a hibája ez, azt megint nem érdemes firtatni. Egyenlőre itt tart, de ha jön a nagybetűs, már lehet nem itt fog. Kész.


Én a válaszadókon jobban megütköztem mint a kérdésen magán.

2015. nov. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

realista


Na igen. Ez az amit úgy tűnik hogy egy embert leszámítva senki nem bír itt felfogni. Lehet rámfogni hogy mocskos disznó meg hogy beszéklek a nőkről.

Hogy beszélek a nőkről? Úgy ahogy jelen rendelkezésre álló tapasztalataim apalján beszélhetek. Minden nő egy ribi és mindenkinek megvan az ára? Hát kb igen, ez a véleményem. Most lehet habzó pofával őrjöngeni hogy micsoda egy hímdisznó... ez semmit se változtat a véleményemen.

2015. nov. 30. 08:45
 39/50 A kérdező kommentje:

nem értelek, te lefekszel egy nővel, esetleg kavartok pár hónapig és akkor hirtelen hozzád akar menni, vagy mi?


Nagyjából.

És akkor előadom hogy oké de… lenne itt ez a papír el kéne olvasni ha aláírod mehet a házasság. És itt ennyi. És ezt előre tudom. Csak ránézek a ribikére. Néha már azt csodálom hogy egyáltalán olvasni tud.

2015. nov. 30. 08:51
 40/50 anonim ***** válasza:
100%
Amit te képviselsz az nem realizmus hanem a pesszimizmus az általánosítás és az ostobaság végterméke.
2015. nov. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!