Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasságkötés után kb. mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés után kb. mennyi idő elteltével jöttél rá, hogy hiba volt házasságot kötnöd a házastársaddal? Miért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Mivel mi 9 évig éltünk együtt addigra már kiderült az összes hiba.

A házasságkötés utánra már nem maradt csak egy, de azt is az élet hozta. Adódott egy szituáció, amiben kiderült, hogy a házastársam nem ért annyira az üzleti ügyekhez mint gondolja, túl optimista, ha kockáztatásról van szó.

Ezen kívül semmi újat nem tudtam meg róla a papír megszerzése után.

2010. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 2 év után.Sajnos az itallal nem tudott megbirkózni. Valószínű, hogy bennem volt a hiba. Most, a második párommal 5 éve boldogan élünk.


35/F

2010. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pár hónap után rájöttem, hogy hiba volt hozzámenni. A házasság előtt tündéri alak volt a férjem. Mindent megcsinált, gondoskodó volt, minden okés volt... Az esküvő után követelőző lett, hisztizett, mint egy tinilány, és úgy ellustult, hogy arra nincs szó! Mindennek róla kellett szólnia, mintha más nem is lenne a világon, csak ő! Most próbálok elválni...
2010. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 2 év után is életem legjobb döntésének érzem.
2010. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálok nagyon őszinte lenni 2-hét után elváltunk. Mindent tudtunk egymásról kivéve hogy én sokkalta jobban szeretem őt mint ahogy ő engem valaha is szeretet volna.

Még most is piszkosul szeretem, és az együtt töltött idő meseszép volt de azok után amit velem tettem ne tudom hogy képes lennék e újra kezdeni vele.....

2010. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!