Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az anyósomék nem jönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyósomék nem jönnek az esküvőnkre! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. decemberben a párom megkérte a kezem, karácsonykor. Mivel itt lakunk nálunk ezért anyukám kapott egy csokrot és ki is kért a szülőktől. Januárra terveztem családi eljegyzést, de mivel van egy gyermekem egy előző kspcdolatomból ezért az édrsapja nem örül a kapcsolatunknak. Szóval bejelentettük, h esküvő lesz. Lefoglaltuk a helyszínt. Ahova az anyukája nem jött mert éjszakás volt. Megvettuk a ruhámat. Ide jott velunk. Kuvalasztottuk a meghivot. Az anyukaja osszeirt 90 embert mi 40et. Igy 130fő lenne. Leadtuk a letszamot az etterembe es a dekorosnak. Erre apukam korhazba kerult. Mar elotte jonni akartak a lagzirol beszelni. Par nsp milva hazaengedtek aput. El is jott sz anyja. A beszelgetes abbol allt, h : miert hazasodunk ossze? Miert nrm lehet csak igy egyutt elni 6evig? ki kerdezte meg oket hogy van e penzuk? Miert nrm tartottunk eljegyzest? es hogy ok nem is jonnek az eskuvore. Hat ezert nm tartottunk eljegyzest mert oda sem akartak volna jonni. Penz??? Ossze irt 90 embert +kiserolany, kismenyasszony... limuzin otlezet is felvetette. amire en mondtam, h bocsi de nem kell limo! Azert hazasodunk mert mi szeretnénk. A fia tolem szeretne gyereket, bár a fiamat is elfogadja!! Ilyenkor mit tehetek? Ja azt kihagytsm, h pont a hazuk rlott van egy kocsma. Az apja oda jar ki inni. Ott dolgozik az en keresztfiam nagymamaja. Allandoan ott szid engem es olyanokat mond, h remeli hamar szétmegyunk mert igy nincs ertelme stb. Erre felvetettem tegnap a parom anyjanak h ne feljrnek attol, h nekem a vagyon kell. Apu az o apja felettese. Mondom irunk egy hazassagi szerzodest. De garantalom,h az en nevemen tobb minden van mint az oven. Erre mondta h ot nem a kisfiam zavarja. De az!!! Az apját az!!! És szét akarnsk szedni. Továbbá kijelentette h ők nem egyeznek bele igy nincs!!! Nem lehet lagzi!!!! Apu meg mondta, h de lesz! Csak kevesebben leszunk par emberrel. Hiszen a penzukre sincs szuksegunk!

2015. febr. 2. 11:18
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
33%
22. voltam. Nem vagyok én savanyú. Felfogom, hogy 2015 van. Szerencsére változott a világ. A leányanyákat sem vetik meg. Idősebb és tapasztaltabb vagyok. Én, mint szülő lennék ilyen helyzetben, nem zavarna, hogy a leendő menyemnek van már egy gyereke. Unokámként szeretném. Én is olyan helyzetben voltam, hogy az anyósék engem és a vér szerinti unokájukat utáltak. Fiatalon ezt nehezen dolgoztam fel. Ne zavarjon, ha az anyósék nem jönnek el az esküvőre. Ne hívjon vendégeket sem az ő részéről. Érezzétek jól magatokat nélkülük is! A vőlegényedet nem kellene elszeparálni a szüleitől. Ők nevelték fel, iskoláztatták. Felesége, barátnője x is lehet. Anya, apa, csak egy. Volt olyan férfi is, aki 3 gyerekkel vett el a feleségét, mégis boldogok voltak.
2015. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
A mi házasságunkat annak idején ellenezték. Ott volt az esküvőn az egész had. Irtó hülyén viselkedtek, beszólogattak. A hátam mögött mindenféle cigánynak lehordtak. Ez nem igaz. Volt, aki nem is evett.
2015. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
22. Így már értem. Hát valahol leányanyának tartom magam valahol nem, mert az én döntésem volt. De ez most lényegtelen. Már érted a lényeget, ahogy olvastam. Annyi valtozott ma, hogy tegnap este hazament a parom. Az en unszolasomra. azt mondta, hogy ordibalas volt de talan megbekeltek. Semmi erdemleges nem tortent. Nem mondtak,h varnak minket es beszeljuk meg ujra. A napokban biztosan kiderul. nem akarom elszeparálni. Néha ugy éreztem hogy en eroltetem ra azt hogy menjen haza. Aztan most kiderult, hogy nem mert a szuleiknek ez is keves volt. Valamiert nagyon fel toluk, de az anyja is az apjatol. Ezt abbol gondolom, h a parom apjanak nem mondtak meg,h megvettuk a ruhat es az etterem is le lett foglalva illetve mar jegyesoktatasra is jarunk. Multhet csutortokon mondtak el neki. Es azota kerekedett ki ez a nagy balhé. Pexig az eskuvot mar tulajdonkepp az eljegyzes elott elkezdtuk szervezni. Tudatosan
2015. febr. 3. 16:24
 34/35 anonim ***** válasza:

Hát akkor ,még múlt csütörtök óta nem is volt ideje magához térni,hogy mindent elhallgattak előle.Persze.hogy nem tud még hozzászokni,hogy igazából a háta mögött minden megváltozott.

Mit ért ebből a nagyobb kisgyerek?Vele is törődni kell.

2015. febr. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
58%
Már bocsánat, de barátnő, feleség, barát több lehet, de apa, anya csak egy? A férjem családja egy nagy kretén banda, ott is hagyta őket, amint sikerült önállósodnia! Még szép, ha balgák, akkor ott kell hagyni őket! Egyszerűen vannak olyan szülők, akik a gyereküket kiakarják sajátítani, mindenkit elakarnak marni, közben adják a szent szüzet, az ártatlan, elesett eltartót, aki mindent megtesz a kicsi gyerekéért vagy pedig egyenesen velejéig romlottak, utálatosak és a saját gyerekükkel sem bánnak jól! Az én férjem cakkon-púder ott hagyta őket, mert mindig minden barátnőjét szidták, mindig ellenőrizték és mindenkit elmartak mellőle, mindig duruzsoltak és bántották a dolgok. Aztán engem nem tudtak kitúrni, sőt, egyenesen isten csapásának neveztek, mert 25 évesen képes voltam elszakítani a pici fiukat otthonról, mennyire gonosz vagyok... választás elé állította az anyós a fiát, vagy ők vagy a BARÁTNŐI :D :D Hát erre a válasza egy gyűrű volt és elvett feleségül :D Nem hívtuk meg őket, nem kellenek ilyen szülők az esküvőre. Úgyhogy ne aggódj, inkább tedd össze a 2 kezed, hogy nem fogják elrontani az esküvődet ilyen emberek! :)
2015. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!