Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ötlet lenne meghívni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötlet lenne meghívni a teljes munkahelyi részleget az esküvőnkre?

Figyelt kérdés

Vőlegényemmel közös a munkahelyünk, ott is ismerkedtünk meg. Most összeházasodunk, és arra gondoltunk, mivel nagyon családias (maffia-szerű:D) az egész részleg, meghívnánk mindenkit egy kör-munkahelyi-emailben az esküvőnkre.


Lagzink nem lesz, de az ebédre nem hívnánk őket, hanem csak a családot+néhány jó barátot, és este pedig csapnánk egy bulit (beülnénk mondjuk az Instantba, mert ott randiztunk először), ahova szintén jönnének a kollégák, akinek van kedve és velünk szeretne ünnepelni.


Szerintetek ez milyen ötlet?


2014. szept. 14. 14:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem te még gyerek vagy, és épp arról álmodozol, milyen lesz majd, ha nagy leszel, és házasodsz...
2014. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%

Hát nem tudom, nekem furán hangzik. Akkor inkább legyen a szertartásra nyilván meghívva mindenki, aztán egy vacsi, és utána már nem kell külön menni szerintem vagy nekem fura lenne, hogy csak a bulira mennének. Jól értem? Csak mert akkor már nem az esküvőre mennek, hanem csak egy "after party"-ra. Nem tudom hány emberről van szó, de nekem fura ötlet.

A másik ez a köremail. Valahogy máshogy oldanám meg ezt is.

2014. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Kollégákat a szertartásra szoktak hívni, a lagziba csak azt, akivel amúgy is nagyon jóban van a házasuló. Ez a meghívás lehet szóban, vagy egy meghívót ki lehet tenni a hirdető táblára. Én még nem hallottam olyant, hogy esküvői ebéd után buli, és ráadásul másokkal, mint az ebédvendégek.

De Ti tudjátok, az a Ti napotok, gratulálok, és kívánom, hogy jól sikerüljön, akármit terveztek is.

2014. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kihagytam:15-20 fő lenne a munkahelyi részleg. Épp egy hónapja hasonló esküvőn voltunk, onnan az ötlet.
2014. szept. 14. 15:18
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Miért ne? Nekünk polgári volt, utána ebéd és este házibuli, oda már rengeteg haverunk jött mindenhonnan, nagyon jó volt, nem csináltunk semmi hülyeséget, amiket lagzikon szoktak (népi játékok, pénzszedés, stb.), nekünk ez így jobban tetszett.
2014. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem fura ötlet. Ha jóba vagytok, családias bent is a hangulat miért ne? :D A ti esküvőtök az a lényeg, hogy olyan emberek legyenek ott akiket ti szerettek, akikkel jól érzitek magatokat. :)
2014. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem teljesen jó ötlet megírjátok a meghívóba, hogy szeretettel látjátok őket az esküvői szertartáson, aztán este 9kor találkozó XY helyen és nyakatokba veszitek a várost. Teljesen jó így.

Aki meg azt írja, hogy az ebédvendégeket vinné bulizni.... háááát én nem tudnám elképzelni sem a nagymamámat, se a párom és a saját szüleimet egy discoban, vagy más hasonló jellegű helyen ahol főként fiatalok vannak. Elég hülyén hangozna, hogy na mama akkor éjjel partyzunk egy jót :D

2014. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Azért 20 meghívó nem a világvége, ez a köremail elég gáz.
2014. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Nekünk jelen volt a fél cég (kb. 20-25 ember)az esküvői vacsoránkon és a bulin is :) Nagyon jó volt :)
2014. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Aki falusi és kizárólag kikérős sátras lagziban volt csak, annak nyilván fura, aki bp-i, annak meg nem. Szerintem nincs ezzel semmi gond.
2014. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!