Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyi játék, jó ötlet?

Munkahelyi játék, jó ötlet?

Figyelt kérdés
Évforduló alkalmából benmaradunk a munkaidő lejárta után az irodában egy kis eszem-iszomra, beszélgetésre, szórakozásra. :) Kitaláltunk ketten egy olyan játékot, hogy felveszünk diktafonra olyan hangokat, amik az irodai munka során előfordulnak, pl nyomtató, scanner, iratmegsemmisítő, tűzőgép kattanása, és hasonlók :). Ezt lejátsszuk majd a bulin, és ki kell találni, hogy minek a hangja. Elmondtuk az ötletet két kollégának, de eléggé leszólták és kigúnyolták. Őszinte véleményeket kérnék, hogy tényleg hülye ötlet? Nem tudom, hogy a többségnek vajon tetszene-e. Nem akarjuk őket untatni, de ha megcsináljuk, akkor meglepetés kell, hogy legyen, ezért kíváncsi vagyok idegenek véleményére is, hogy ti mit szólnátok egy ilyen játékhoz. :) Ha nagyon gyerekes, akkor inkább nem jövünk majd elő az ötlettel. :)

2013. jan. 4. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jópofa ötlet, de ha van 2 kolléga aki inkább nem játszana csak azért, hogy szemétkedjen egy kicsit akkor ők azért el tudják rontani a hangulatot.
2013. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keresgéljetek a kollégák között humorista arcokat. Nálunk mindig az volt a legnagyobb buli, amikor a standuposok előadhatták magukat :)
2013. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Az eszem-iszom-ból az iszom alkoholos italt takar? Ha igen, akkor garantáltan jó az ötlet, ha nem lesz szesz, akkor én nem merném megkockáztatni. Egyébként valóban jó az ötlet, de egy nem megfelelő körben valóban gyerekesnek hathat, az után nem éreznétek jól magatokat.
2013. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem nem minket kellene megkérdezned, hanem a kollégáidat és a főnököket. Ügyesen megoldva szerintem teljesen jó bulifeladat lehet.

A stand-up-ról: nálunk volt, szegény arc megküzdött velünk, senki nem volt rá kíváncsi, alig röhögtek rajta, elég gáz volt így. Abszolút a céges hangulattól függ, hogy mi jön be és mi nem.

2013. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én anno azt csináltam, hogy az irodában található dolgokat furcsa szögekből és közelről fotóztam, esetleg még otthon variáltam rajta egy kicsit, pl. elforgattam, letükröztem, meg ilyesmik. Kivetítettem írásvetítővel és ki kellett találni, hogy melyik tárgy micsoda. Mivel volt benne néhány elég nehéz is, nem voltak ellendrukkerek, mert mindenkit lekötött. A könnyűeknek meg megörültek, hogy egyből tudják. De nálunk a főnök kiadta, hogy csináljunk egy ilyen mókadélutánt Szilveszter előtt. Voltak ügyességi feladatok is, meg volt pl. olyan, hogy 4 csapatra voltunk osztva, s mind a 4 csapatnak elő kellett adnia egy koreográfiát - zenére. Volt rá 2 hetünk, szóval csak néhányszor próbáltunk de vicces volt. Az ilyenekhez rugalmas kollégák kellenek és jó légkör.
2013. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!