Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ötlet lenne meghívni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötlet lenne meghívni a teljes munkahelyi részleget az esküvőnkre?

Figyelt kérdés

Vőlegényemmel közös a munkahelyünk, ott is ismerkedtünk meg. Most összeházasodunk, és arra gondoltunk, mivel nagyon családias (maffia-szerű:D) az egész részleg, meghívnánk mindenkit egy kör-munkahelyi-emailben az esküvőnkre.


Lagzink nem lesz, de az ebédre nem hívnánk őket, hanem csak a családot+néhány jó barátot, és este pedig csapnánk egy bulit (beülnénk mondjuk az Instantba, mert ott randiztunk először), ahova szintén jönnének a kollégák, akinek van kedve és velünk szeretne ünnepelni.


Szerintetek ez milyen ötlet?


2014. szept. 14. 14:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk kollégákat csak a szertartásra szoktak meghívni, azon túl az étterembe csak azokat, akik barátok is, nem csak kollégák.
2014. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Én szeretem azt hinni, hogy a magyar vidék nincs évszázados lemaradásban a fővároshoz képest, szóval nem tudom, mit gondoljak, ebben a kérdésben szerepe van-e.
2014. szept. 15. 12:28
 13/20 anonim ***** válasza:
35%

A köremail elég gáz, 20 papíralapú meghívóra legyen már pénz,ha +20fő vacsorájára is van pénz. Szerintem úgy lenne illdomos.


A mi esküvőnkön 16 embert hítunk meg a munkahelyről.4-et én,4-et a párom munkahelyéről,és ők hozták a párjaikat is.Nagyon jó volt, hogy eljöttek :)

2014. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem pénz kérdése az egész, meghívót senkinek sem adunk, számomra az ódivatú dolog. A barátaink sem szoktak meghívót adni papír alapon.:)


És nincs pénz még plusz 20 ember vacsorájára sem abban az étteremben:)

2014. szept. 16. 14:12
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
A 20 embert nem 40-nek kell számolni ha a párjukkal érkeznek?
2014. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvőmre azokat hívtam meg, akik vannak annyira fontosak, hogy 30 év múlva ha nézegetem a képeket, akkor is jelentsenek nekem valamit. A kollégák az más kategória.
2014. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
42%

én is pont ilyet gondolnék, valahogy nekem a szertartás meg egy apró ebéd az nagyon szűkkörű lenne, és nagyobb társaságot buliba hívnék. tehát a szertartásra nem hívnám el őket, csak a buliba.

akinek ez furcsa, az nem jön el, ennyi.

2014. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Voltunk ilyenen, kollégákén.


1. Azért egy szaros meghívót nem sajnáltak, és mindenkinek személyesen adták oda. Abban benne volt, hogy hánykor lesz a szertartás, plusz utána hánykor és melyik szórakozóhelyen találkozunk a bulira.


2. Ezen kívül, ti tegyétek azt meg, amit ők nem tettek. Értelmesen szóban is tájékoztassátok a fentiekről a népet, mert ahol mi voltunk egy elég kellemetlen kavarodás volt, ugyanis képtelenek voltak értelmesen elmondani, hogy a szertartás utáni OTTHONI koccintásra most akkor ki mehet és ki nem (az ebéd a családnak máshol volt) így a fél társaság oda se ment, csak lődörgött estig, mivel előzetesen nem volt róla tájékoztatás, és egy csomó mindenki úgy volt vele, hogy biztos nem nekünk van, és nem megyünk oda, holott nekünk is lett volna, az külön volt az ebédtől a családnak. Viszont megkérdezni senki nem akarta, hogy most akkor mehetünk-e mi is, mert ha nem, akkor nem akartuk kellemetlen helyzetbe hoznia párt, hogy plusz 10 ember meg akarja hívatni magát. Így viszont 10 ember hiányzott és még csodálkoztak is rajta. Szóval minden ilyesmit mindenkivel kommunikálni kell ilyen esetben, mert kalamajka lehet belőle.

2014. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja és tegyétek azt is egyértelművé, hogy után a buli zártkörű lesz-e vagy sem (attól, hogy mindenki magának fizet, ha van elegendő ember, akkor lehet zártkörű) meg hogy lesz a pia. Mert nekünk pl. előzetesen azt mondták, hogy lesz engedmény, aztán meg nem is volt, és tök ciki helyzetek voltak belőle, hogy mindenki kérte volna az említett kedvezményt, amiről nem tudott egy pultos sem..
2014. szept. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
79%
szerintem úgy szervezd a bulit ahogy Te jónak látod.
2014. szept. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!