Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az anyósomék nem jönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyósomék nem jönnek az esküvőnkre! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. decemberben a párom megkérte a kezem, karácsonykor. Mivel itt lakunk nálunk ezért anyukám kapott egy csokrot és ki is kért a szülőktől. Januárra terveztem családi eljegyzést, de mivel van egy gyermekem egy előző kspcdolatomból ezért az édrsapja nem örül a kapcsolatunknak. Szóval bejelentettük, h esküvő lesz. Lefoglaltuk a helyszínt. Ahova az anyukája nem jött mert éjszakás volt. Megvettuk a ruhámat. Ide jott velunk. Kuvalasztottuk a meghivot. Az anyukaja osszeirt 90 embert mi 40et. Igy 130fő lenne. Leadtuk a letszamot az etterembe es a dekorosnak. Erre apukam korhazba kerult. Mar elotte jonni akartak a lagzirol beszelni. Par nsp milva hazaengedtek aput. El is jott sz anyja. A beszelgetes abbol allt, h : miert hazasodunk ossze? Miert nrm lehet csak igy egyutt elni 6evig? ki kerdezte meg oket hogy van e penzuk? Miert nrm tartottunk eljegyzest? es hogy ok nem is jonnek az eskuvore. Hat ezert nm tartottunk eljegyzest mert oda sem akartak volna jonni. Penz??? Ossze irt 90 embert +kiserolany, kismenyasszony... limuzin otlezet is felvetette. amire en mondtam, h bocsi de nem kell limo! Azert hazasodunk mert mi szeretnénk. A fia tolem szeretne gyereket, bár a fiamat is elfogadja!! Ilyenkor mit tehetek? Ja azt kihagytsm, h pont a hazuk rlott van egy kocsma. Az apja oda jar ki inni. Ott dolgozik az en keresztfiam nagymamaja. Allandoan ott szid engem es olyanokat mond, h remeli hamar szétmegyunk mert igy nincs ertelme stb. Erre felvetettem tegnap a parom anyjanak h ne feljrnek attol, h nekem a vagyon kell. Apu az o apja felettese. Mondom irunk egy hazassagi szerzodest. De garantalom,h az en nevemen tobb minden van mint az oven. Erre mondta h ot nem a kisfiam zavarja. De az!!! Az apját az!!! És szét akarnsk szedni. Továbbá kijelentette h ők nem egyeznek bele igy nincs!!! Nem lehet lagzi!!!! Apu meg mondta, h de lesz! Csak kevesebben leszunk par emberrel. Hiszen a penzukre sincs szuksegunk!

2015. febr. 2. 11:18
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok elírásért! Telefonrol irok es ideges vagyok! :(
2015. febr. 2. 11:19
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már az anyós mondja meg, hogy összeházasodtok-e :D

Úgy csináljátok, ahogy nektek jó. Majd megbékél, vagy nem. Ő baja.

Egyébként hány évesek vagytok?

2015. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
En 26. Elozoleg 8eves kapcsolatombol maradt a 2éves kisfiam. A párom is 26.
2015. febr. 2. 11:25
 4/35 A kérdező kommentje:
Szoval mikor terhes lettem. Kb 3honapos, mar akkor szétmentunk az akkori párommal. Igy ismertem meg kesobb a mostanit.
2015. febr. 2. 11:26
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok :)


Ha a párod elfogadja a kisfiadat, és úgy fog róla gondkosni, mintha a sajátja lenne, akkor az anyuka szava semmit nem ér.

Valamint, ha lesznek gyerekeitek, akkor a te kisfiad ne szenvedjen hátrányt semmiben, és ne legyen kinézve.

Hiszen azáltal, hogy összeházasodtok, ezt is magára vállalja.

Nem az anyósnak kell nevelni a kisfiút, akkor mit játsza magát? Elképzelhető, hogy ő majd különbséget fog tenni ezáltal a saját unokái és a gyermeked között, de ez kit érdekel? Lehet, hogy pár év alatt megszereti a kicsiket és a tiedet is :)

2015. febr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
73%
Uh a régi párod már azonnal magadra is hagyott. Nem fizet semmit neked?
2015. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Én hagytam el. Mert azt mondta, ha nem koltozok hozzájuk akkor vetessem el. Hát én meg megálltam a saját lábamon
2015. febr. 2. 11:32
 8/35 A kérdező kommentje:
A parom nagyon szereti. Mindig mondja,h ha lesz saját gyermeke akkor is 2db csokit hoz haza munkabol. Es ugyanugy kap jatekot mind a 2 a masik szulinapjan is. O nem tesz kulonbseget. Az akarat is megvan benne. Anyost ilyen teren leszarom :)
2015. febr. 2. 11:34
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha ne akar az életed része lenni, lehet mindenkinek így jobb!

Az én esküvőmön ne is legyen ott az, aki nem akar ott lenni. "Nem kötelező a disznótor."

2015. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos a párod :)

Sajnos ilyenkor az anyósok hajlamosak azt hinni, hogy a gyerekes anyukák olyasvalakit keresnek aki "eltartja" őket és pótapát keresnek a kicsinek.

Szerintem, ha az én bátyám így járna, hogy gyerekes barátnője lenne, annak sem örülnének a szüleim.

Ebbe bele kell törődni, hogy ilyen az anyós.

Te csak annak örülj, hogy ilyen rendes párod van :)


2-es voltam most is :)

2015. febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!