Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az anyósomék nem jönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyósomék nem jönnek az esküvőnkre! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. decemberben a párom megkérte a kezem, karácsonykor. Mivel itt lakunk nálunk ezért anyukám kapott egy csokrot és ki is kért a szülőktől. Januárra terveztem családi eljegyzést, de mivel van egy gyermekem egy előző kspcdolatomból ezért az édrsapja nem örül a kapcsolatunknak. Szóval bejelentettük, h esküvő lesz. Lefoglaltuk a helyszínt. Ahova az anyukája nem jött mert éjszakás volt. Megvettuk a ruhámat. Ide jott velunk. Kuvalasztottuk a meghivot. Az anyukaja osszeirt 90 embert mi 40et. Igy 130fő lenne. Leadtuk a letszamot az etterembe es a dekorosnak. Erre apukam korhazba kerult. Mar elotte jonni akartak a lagzirol beszelni. Par nsp milva hazaengedtek aput. El is jott sz anyja. A beszelgetes abbol allt, h : miert hazasodunk ossze? Miert nrm lehet csak igy egyutt elni 6evig? ki kerdezte meg oket hogy van e penzuk? Miert nrm tartottunk eljegyzest? es hogy ok nem is jonnek az eskuvore. Hat ezert nm tartottunk eljegyzest mert oda sem akartak volna jonni. Penz??? Ossze irt 90 embert +kiserolany, kismenyasszony... limuzin otlezet is felvetette. amire en mondtam, h bocsi de nem kell limo! Azert hazasodunk mert mi szeretnénk. A fia tolem szeretne gyereket, bár a fiamat is elfogadja!! Ilyenkor mit tehetek? Ja azt kihagytsm, h pont a hazuk rlott van egy kocsma. Az apja oda jar ki inni. Ott dolgozik az en keresztfiam nagymamaja. Allandoan ott szid engem es olyanokat mond, h remeli hamar szétmegyunk mert igy nincs ertelme stb. Erre felvetettem tegnap a parom anyjanak h ne feljrnek attol, h nekem a vagyon kell. Apu az o apja felettese. Mondom irunk egy hazassagi szerzodest. De garantalom,h az en nevemen tobb minden van mint az oven. Erre mondta h ot nem a kisfiam zavarja. De az!!! Az apját az!!! És szét akarnsk szedni. Továbbá kijelentette h ők nem egyeznek bele igy nincs!!! Nem lehet lagzi!!!! Apu meg mondta, h de lesz! Csak kevesebben leszunk par emberrel. Hiszen a penzukre sincs szuksegunk!

2015. febr. 2. 11:18
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Ki fizeti ezt az esküvőt?


Már csak azért, mert felénk akkor szokás a szülőket így bevonni, ha ők állják.


Mert te írod, hogy felhábordotak, hogy hogy lehet csak így bejelenteni, és nem megkérdezni, hogy van-e pénzük. Meg hogy nem ment el veletek, mikor a helyszínt foglaltátok. De ruhát venni elment. Meg összeírt 90 embeert. meg stb.


Nekem ez így úgy jön le, hogy a szülők állnák.


Hát akkor meg igaza van, mert minek finanszírozza az esküvőt olyannal, akivel nem akarja, hogy összeházasodjon a fia?


Attól persze házasodjatok össze, csak nekik miért is kéne egy kanyit is beleadni?


Mondjuk ha nem ad bele, akkor ne is írjon össze 90 főt.



Mert igazából az egész összehordott problémának nem is az lenne a lényge, amit leírsz, ha nem az esküvő költségeinek állása lenne a háttérben...

2015. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
21%
Egy gyerekes anyának már nem illene ilyen nagy esküvőt rendezni. Elég lenne szerényebb körülmények között is. A 26 éves fiú is meg fogja bánni, hogy vállal egy idegen gyereket. Megértem, hogy a szülei sincsennek elájulva. Hajadon lányt is kaphatna a fiuk. Ilyen fiatalon nem érdemes még házasodni. Te is boldogabb lehetnél egy középkorú elvált, vagy özvegy emberrel.
2015. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
23%
A régi világban is úgy működött, hogy a megesett lányt özvegy ember vette el. Közösen nevelték egymás gyerekeit, sajátjaik is születtek. Nem volt mit hányni egymás szemére. Az anyós sem utálta, hanem örült, hogy segítője akadt a fiának. Lakodalom sem volt szokás, a nélkül is lehet szépen élni.
2015. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
23) 2015 van, vágod?
2015. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%
Fájdalom és állandó konfliktusok forrása lesz az is, hogy a nevelőpapa családja nem fogadja el kisfiadat. Szerencsétlen gyereket nem kell kitenni ilyen hercehurcának.
2015. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Az esküvőt mi álljuk. 80%ban mert anyukámék adtak bele. Vagyis meglepetédként ők előlegezték le az éttermet egy 100assal. Hat igen 2015. Nem en vagyok az első aki gyermekkel házasodik. Ezért nem illik rám a skarlátbetű, mert egyedul nevelek egy gyereket. Ráadásul házas sem voltam még. A párom ezen el is ájult :D
2015. febr. 2. 18:00
 27/35 A kérdező kommentje:
22. Te elég savanyú lehetsz :)
2015. febr. 2. 18:02
 28/35 A kérdező kommentje:
Mivel a gyerek szulei mi leszunk, ugyan is a nevére is veszi, itt pedig nagymami nagypapi naluk pedig a 2 dednagymami imadjak igy ezen a 2emberen semmi nem mulik. Ezzel sem vagyok egyedul a vilagban. Mar jo, h ezert nem megyunk szét :)
2015. febr. 2. 18:10
 29/35 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha ti álljátok meg a te szüleid, akkor anyósod bässzäk meg magukat. Semmiközük az egészhez, ha meg bele akar pofázni, akkor nyissa ki a pénztárcáját. Még ilyet, hogy 90 embert összeír a ti számlátokra, meg pampog, hogy el se jön. Akkor ne jöjjön. Legalább nem kell nézni a savanyú képét.


Ha így utálnak, meg még nem is fizetik, akkor azt meg nem is értem, hogy minek akarod őket bevonni az egész szervezésbe, meg a választásokba. Semmi közük hozzá, csak rontják közben a levegőt.

2015. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Mert alapjaraton eddig rendes volt velem :( meg az eskuvonek is orult. Aztan szerintem az apjaval mikir kozolte a parom. Onnantol kezdodtek a problemak. A parom nagymamaja eljon. O azert all igy mellettunk mert regen a parom papajaval mikir osszehazasodtak mar neki is volt egy 3 eves gyereke.
2015. febr. 2. 18:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!