Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kissé elbizonytalanodtam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé elbizonytalanodtam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt idén fogunk összeházasodni.

A probléma az hogy mindenféle hülyeségeken gondolkozok, hogy jó döntés-e? meg iylesmi, ez már teljesen kikészít....


Jól megvagíunk egyébként, közösek a céljaink, és nagyn jó ember a vőlegényem, én pedig minden hülyeségen rágódok... Mit ehetnék? Másnak is volt iylen?


2015. jan. 7. 16:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%
Ez az élet rendje, összeházasodtok, pár év múlva pedig az elvált anyukák topikot sírod majd tele.
2015. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
45%
A szerelem elmúlik, az számít, hogy utána tudtok-e élettársi közösséget alkotni harmonikusan. Viták mindenhol vannak, sőt nem is árt néha kiengedni a gőzt, ha alapból jól megvagytok...garancia persze semmire nincs. Amikor elhagytam a páromat 6,5 év után mert sótlannak éreztem az egészet, nagyon jó volt egy darabig, de úgy egy évre rá rájöttem hogy milyen jól megvoltunk, persze akkor már nem tudtam helyrehozni a hibámat. Mondjuk ha nem hagyom el, sosem tudom meg hogy milyen értékes egy harmonikus kapcsolat. Majd megismertem a férjemet és szerencsére vele is nagyon harmóniában vagyunk már 11 éve, megérkeztek a gyerekek is közben, és végülis nem döntöttem rosszul, de nagyon szerencsésnek tartom magam, hogy 2x is megadatott a Sorstól, hogy ilyen kapcsolatokat sodort az utamba. A szerelem már elmúlt, de szeretem, és gondoskodni szeretnék a férjemről, és érdekel a lelke, szerintem ez szükséges.
2015. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Akik azt írják, h elmùlt a szerelem, miért nem tesznek érte, h visszahozzák a kapcsolatba?

Ez nem olyan, h az elején volt, aztán nincs (vagyis de, aki nem tesz érte, h ne ìgy legyen, ott persze).

Többször éreztem azt én is, h már nem lángol ùgy a férjemmel, de tettünk érte és utána volt, h szerelmesebb voltam belé, mint valaha (ekkor fogant a babánk is).

Az persze természetes, h idővel csak parázslik, de fel lehet lobbantani a lángot ùjra, ne törődjetek bele, h elmùlt a szerelem!

2015. jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Jó ember... Sok jó ember van. Neked is jó, mint férfi?
2015. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Márpedig a szerelem elmúlik, ez kémia.
2015. jan. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%
Jò, akkor nyutasd magad ezzel ;)
2015. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 mi a fene ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, és soha se voltam olyan vak szerelmes, jó, persze a kémia működött, de esküvő előtt az embernek sokminden eszébe jut, ahogy neked is. tudtam, hogy azonosak a céljaink, a vágyaink, a családról alkotott véleményünk, össze akarunk tartozni. Voltak és vannak problémák, pld. a gyerekeket nehezen tudtam kihordani, de pld. ez is olyan próbatétel volt, ami hihetetlen módon összekovácsolt minket. Még közel 40 év után is rajongunk egymásért.Ha 6 évig jól megvoltatok, ne aggódj, esetleg beszélj róla anyukáddal, vagy a barátnőddel, ha bizol benne.
2015. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 mi a fene ***** válasza:
Vagy az esküvővel kapcsolatban vannak súlyos nézeteltérések, vagy a családjaitok nem egyeznek ?
2015. jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincsenek nézeteltáráseink. Azt hiszem butaság ez a sok kétkedés... Köszönöm a sok választ és tapasztalatot! :)
2015. jan. 17. 01:47
 20/20 anonim ***** válasza:

a szerelem bizony elmúlik, mert egy befolyásolhatatlan, akarástól mentes kémiaaz egész. És pont ezért, mert nem lehet akarni meg befolyásolni, nem is érdemes ezen erölködni, hogy megőrizd a szerelmet.

A szeretet viszont tud örök lenni, ott ugyanis ha érzed, hogy kezd gyengülni akkor lehet tenni azért, hogy még jobban szeresd, Pl. szeretgeted a párod, szereteből segíted, szívességet teszel, kényezteted, kedvére teszel, megosztjátok a vágyaitok, közös időtöltés stb...Ezektől több és szorosabb lesz a kapcsolat és ez is tartja össze, nem a kémia.

2015. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!