Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kissé elbizonytalanodtam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé elbizonytalanodtam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt idén fogunk összeházasodni.

A probléma az hogy mindenféle hülyeségeken gondolkozok, hogy jó döntés-e? meg iylesmi, ez már teljesen kikészít....


Jól megvagíunk egyébként, közösek a céljaink, és nagyn jó ember a vőlegényem, én pedig minden hülyeségen rágódok... Mit ehetnék? Másnak is volt iylen?


2015. jan. 7. 16:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Én férfi vagyok, nem volt ilyen. Légy határozottabb. Írásod alapján nincs mitől tartanod. Sok boldogságot!
2015. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Biztos voltam magunkban. Nem volt ilyen.
2015. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Volt ilyen mielőtt válságba került a kapcsolatunk, de miután majdnem szétmentünk, rájöttem, hogy mennyire szeretem, azóta nem volt ilyen, és mikor megkért, gondolkodás nélkül mondtam igent.


Miken rágódsz pontosan?

2015. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Az én környezetemben mindenkinél volt ilyen esküvő előtt, hogy aggódtak, hogy jól döntenek-e stb., természetes jelenség. Azért ne hagyd, hogy eluralkodjanak ezek a gondolatok/aggódások rajtad, mert az viszont már nem természetes, légy magabiztosabb.
2015. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Bizonyosodj meg.
2015. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Olyanokon rágódok, hogy ilyennke kell-e lennie egy kapcsolatnak, normális-e, hogy már nem szerelmet érzek iránta, stb...


Nagyon szeretném, hogy minden rendben legyen, vele szeretném leélni az életemet... BOLDOGAN!

2015. jan. 7. 17:45
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát én azt vallom, hogy a szerelem minden kapcsolatban egy idő után elmúlik, kinél korábban, kinél később..., a kérdés az, hogy mindezt, ha így történik az adott pár tudja-e kezelni, feltudják-e egymást újra "tüzelni" stb. A szeretet épp emiatt is jóval fontosabb, mert ha az nincs, akkor egy-egy komolyabb hullám völgybe meghal az egész kapcsolat. De szerintem beszélj ezekről még a szüleiddel, ha így tudsz tenni, vagy a legjobb bnőddel.
2015. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%

, és nagyn jó ember a vőlegényem


ha a nagoyn jó ember az első ami róla eszedbe jut, akkor off. hagyjál már... jó ember... édeskevés egy élethez!

2015. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

"Jól megvagíunk egyébként, közösek a céljaink, és nagyn jó ember a vőlegényem"


Látod, ez lehet a baj.

Ez neked így túl "unalmas".

Keress egy olyan pasit, aki megcsal, esténként felpofoz, azután elmegy a kocsmába a haverokkal...

Mer az ám az élet!

2015. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
*t
2015. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!