Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltatok már olyan esküvőn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan esküvőn, ami eléggé kínos volt? Mi történt?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 21:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer egy olyan esküvőn voltam, ahol a templomi esketés majdnem 2 óra hosszáig tartott! A pap belelendült a szentbeszédbe rendesen. A vendégek olykor kimentek, rágyújtottak, visszamentek, megint kimentek, elmentek enni, megint bementek a templomba. Ebben az volt a legkínosabb, hogy nekem meg ott kellett ülnöm végig az első sorban, mert én voltam az egyik koszorúslány.
2014. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Paksi, vagy székesfehérvári urban legend (nekem így mesélték, nem tudom, mit torzult a sztori, de nem olyan régi), hogy az esküvő polgári szertartása után a lagzi elején a férj felállt, hogy szólni szeretne, elmondta, hogy örül a jelenlévőknek és most nem csak az esküvőjét, de egyben a válását is ünneplik, hétfőn már megy is és intézi. Ha valakit érdekelnek a miértek az nyúljon be a szék aljához. Képeket tett oda a menyasszonyáról (addigra feleségéről), amit valakitől névtelenül kapott, rajta a csajszi a lánybúcsúra fizetett pasival. Nem tudom, hogy mi volt megörökítve rajta, de szerintem ez mindenképpen kínos.
2014. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Reggel a menyasszonyt rajtakapta a vőlegény a komával a fürdőszobában akcióban! :-D Addig is tartott a lamúr!
2014. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

2. 8 napon belül érvénytelenítik a házasságot bármelyik fél kérésére, amit hallottál mese lehet.


Én voltam egy kínos esküvőn, ráadásul a menyasszony tanúja voltam. A vőlegény úgy berúgott a szertatás kezdetére, hogy nem adta össze őket az anyakönyvvezető. Vissza kellett mennünk pár óra múlva.

2014. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
:)
2014. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Nembtudom ez mennyire kinos.

A baratnom eskuvojen nagyon beteg volt mennyasszonyi ruha rajta egy feher szovetkabat mert fazott (lazas volt), folyton sietette az anyakonybezetott de a vege elott valamivel mar nem birta es oda hanyt.

A lagziba nem is jottek csak mi mulatunk

2014. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

2-es!en ugyan ezt hallottam csak dorogon tortent kb.2eve:-):-):-):-)

azert ha ez igaz...az azert eleg kemeny.

2014. okt. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
megtörtént eset, az esküvőn a vőlegény (amúgy sem hűséges természet) annyira lerészegedett h félmeztelenre vetkőzött és az egyik koszorúslányt fogdosta, a menyasszony a mosdóban sírt... azóta elváltak...
2014. okt. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

" 2. 8 napon belül érvénytelenítik a házasságot bármelyik fél kérésére, amit hallottál mese lehet. "


Te hol hallottál ilyen sületlenséget?? Érvényesen megkötött házasságot csak felbontani lehet!

Az, hogy valamelyik fél meggondolta magát, az nem érvénytelenségi ok!

Ilyen érvénytelenségi ok pl.: a házasulók kora (16 év alatti vagy 16 évet betöltött,de nincs gyámhatósági engedély), gondnokság alá helyezés folytán cselekvőképtelen személy házassága, cselekvőképtelen állapotban kötött házasság], rokoni, hozzátartozói kapcsolat, korábbi házasság fennállása


Az érvénytelenséget pedig bíróságon, perben állapítják meg! Nem csak úgy bemondásra!

2014. okt. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Én voltam olyan esküvőn, ahol a húsleves közben a menyasszony felugrott, sírt, hogy ezt az egészet nem is akarta, a szüleivel kiabált, hogy ők kényszerítették bele, majd kiviharzott a teremből. A vőlegény meg rezzenéstelen arccal ette tovább a levest. Elkezdték noszogatni, hogy menjen utána, a bamba fejével csak nézett bután, majd kiment, sokat beszélgettek, visszajöttek, és minden ment tovább rendesen.

Csak szolgáltatóként voltam jelen, így nem tudom, együtt vannak-e még, de nem hinném...

2014. okt. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!