Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg ennyira fontos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyira fontos egy tàncos csaj a legénybucsun?

Figyelt kérdés
egy ismerösöm ma mondta hogy volt tegnap éjjel legénybucsun.én nem vagyok maradi de kiakadtam...nem vagy menyasszony sem,de babänk van a pärommal.annyira elment a kedvem attol hogy valaha is férjhez menjek hogy iszonyat! a szivem megszakadna akkor ha elmenne legénybucsuzni a férjem....és tudom hogy egy csaj vetközik és tàncol neki!tudom hogy soàs!de engem nagyon szomoruvà tenne...
2008. aug. 9. 14:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem pedig nem a csókról stb.. szól a leánybúcsú, ez már MEGCSALÁSNAK számít, gusztustalan dolog ilyet tenni a másik féllel szemben. Max. egy tánc ha már van vetkőzős pasi vagy csaj. A leánybúcsú egy JELKÉPES búcsú az esküvő előtti élettől. Én vagyok egyébként az a hozzászóló akinek "rendeltek" vetkőzős pasit, de a férjemnek csak bográcsozás volt.
2008. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
28%
Nahát ennyi maradi, idióta fapicsát egy helyen. Tisztelet a kivételnek!
2008. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
77%
Nahát, ennyi mocskos szájú "embert" itt!!!
2008. aug. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
sztem is igazad van!märmint akinek bogràcsozàs volt....ugyis lehet bucsuztatni a "multat"...mi az hogy ennyi maradi picsät?hät nem tudom...ha szeretsz valakit,és esküvöd elött lefeküdne mässal..mit szolnàl.?nevetnél?és mondnaäd hogy jol van kicsim,én is keféltem vagy mi?elég röhejes lenne:D.amugy meg ez nem maradisàg hanem tisztelet a mäsik felé!és szeretet...ha meg te ennyire mész az ugynevezett divattal nem tudom mi lehet az agyad helyén.a nem hülyék...köveik a divatot ,de azert tudjäk mi az ami belefér a divatba...sok hülye picsànak ujabban igen ez divat...kefél össze vissza..gratulälok.ha nem vagy hülye ,akkor tudod mi az ésszerü divat.mert ez inkäbb megaläzo..megcsalni a pasid a leànybucsudon,aztän mäsnap meg kimondani oltär elött hogy szeretlek,csak te kelllesz meg hogy hüséges leszel.a helyedben pofänverném magam,és elsüllyednék a föld alà.
2008. aug. 12. 18:35
 25/29 anonim ***** válasza:
62%

Végigolvastam a hozzászólásokat és csak egy megjegyzést tennék.

Kedves kérdező! Úgy tűnik te a lelked mélyén nagyon szorongsz a megcsalás lehetőségétől. :)

Ne azon gondolkozz, hogyan korlátozhatod a párodra ható kísértéseket (ezerszám van nap mint nap – amilyen a mai divat), hanem azon, hogy miért tesz szomorúvá téged az a gondolat, hogy egy bulin jelen van egy táncosnő. És inkább esküvő se kell, csak ez nehogy előforduljon.

Ami ezt a gondolatot gerjeszti az nagyon nehéz perceket fog még szerezni számodra és nem tesz jót a kapcsolatodnak sem.


(Ezzel nem azt mondtam, hogy kell a táncosnő a legénybúcsúra. Az valójában mellékes ebben a kérdésben. :))

2008. aug. 13. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
33%
Dehogy mellékes, nem kell rögtön belemászni a kérdező agyába, hogy biztos nem fog sokáig tartani a kapcsolata, mert ilyen és olyan gondolatai lesznek (???). Ez már okoskodás.
2008. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
63%

Kedves utolsó válaszoló!

Pontosan hol olvastad ezeket a szavakat a hozzászólásomban? "biztos nem fog sokáig tartani a kapcsolata, mert ilyen és olyan gondolatai lesznek"

Mert én ilyet még véletlenül sem írtam.

2008. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
30%
Sehol nem olvastam, de ismerem az ilyen embereket mint te vagy.
2008. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
79%

ha még aktuális a téma akkor én is hozzászólnék ,csak halkan mert itt vannak elég agresszív emberkék!


Szerintem, felesleges maga a legénybúcsú is, de egy ki tudja mire vetemedő nőcske meg végképp nem hiányzik bepiált hapsiknak!


A párom is mint vendég elment egy ilyenre amikor még nme voltunk együtt, és hát a jófej haverok titokban befizették egy körre a "táncosnőnél". Ha már úgyis régen volt barátnő akkor legyen egy jó estéje alapon!


Mire a párom feleszmélt (kicsit megszűrte magát addigra) már a csaj térdelt és húzta le a nadrágot meg magáról azt a semmiség ruhát!


És mivel a szerencsétlen nem olyan fajta (mert létezik még úriember) felrántotta a gyatyát és el is húzott a buliból! Aztán később jól összeveszett a kedves haverral amiért ilyen kellemetlen helyzetbe hozta, merthogy mát nem tizenéves gyerek!


Szóval nekünk jövőre lagzi, de soha eszünkbe nem jutna még a búcsúztatás sem!

2008. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!