Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg ennyira fontos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyira fontos egy tàncos csaj a legénybucsun?

Figyelt kérdés
egy ismerösöm ma mondta hogy volt tegnap éjjel legénybucsun.én nem vagyok maradi de kiakadtam...nem vagy menyasszony sem,de babänk van a pärommal.annyira elment a kedvem attol hogy valaha is férjhez menjek hogy iszonyat! a szivem megszakadna akkor ha elmenne legénybucsuzni a férjem....és tudom hogy egy csaj vetközik és tàncol neki!tudom hogy soàs!de engem nagyon szomoruvà tenne...
2008. aug. 9. 14:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Nekem chippendale fiú táncolt a leánybúcsúmon, kellemetlenül érintett mert zavarba hozott a vetkőzésével és marha pipa voltam , míg a barátnőim élvezték a műsort. Tudom hogy rosszul esett a férjemnek amikor kiderült, én pedig repestem az örömtől, hogy az ő legénybúcsúján nem volt vetkőzős csaj, csak bográcsoztak. Megkönnyebbültem, szerintem kiszúrás vetkőzős csajt vagy pasit meglepetésként kérni.
2008. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%

1.) Maga a legénybúcsú, mint olyan, se kötelező.

1.1.) Ha mégis van, táncos/vetkőző is opcionális.

1.1.1.) Ha van is táncos/vetkőző, embere válogatja, ki hogy reagál rá. Előttem szóló például elmondta a maga reakcióját - én meg az ilyesmit sokkal inkább tekintem egyszerűen látványosságnak, elvégre lényegében nem is több egy (jó esetben) szép, élő-mozgó szobornál, aki se nem azért van ott, hogy az ember ágyba vigye, sem pedig azért, hogy vele éljen, hanem egyszerűen, hogy a szemet gyönyörködtesse - akárcsak egy szobor. Ahogy pedig a szobrot sem viszi magával sehova az ember, miután megnézte, hanem otthagyja a múzeumban, úgy ezeket az 'előadókat' is egyszerűen megnézi az ember, aztán továbbáll, ennyi.


Mitől olyan nagy dolog ez?

2008. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
32%
Hagyomány és szokás, nincsen ebben semmi rossz!
2008. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk jövő héten lesz leány-, ill. legénybúcsú. Mivel nem mi szervezzük, nem sokat tudunk róla, de azt igen, hogy nem lesz vetkőzős lány és fiú, mert nekünk sem hiányzik az ilyesmi! Ellenben lesznek vicces játékok, meg nagy ivászat:)
2008. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%
Ez is a nyugatmajmolás része!
2008. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
37%

Nem értem miért esik rosszul, esetleg féltékeny vagy vagy ilyesmi? Nem olyan nagy dolog. A táncos lányokat még csak megérinteni sem szabad, nemhogy megkefélni. Ha már el is viszik, azt prostinak hívják.

Hozzátartozik a legénybúcsúhoz, nem kell mellre szívni. Én lánybúcsúmon is volt chippendale jókat viháncoltunk, és semmi faxni nem volt belőle.

2008. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
14%
De igenis maradi vagy! Megtagadnák a párodtól, meg a haverjaitól, hogy bulizzanak egy jót, csak mert te olyan hülye vagy, hogy ezen kiakadnál. Micsoda egy önző picsa vagy te!
2008. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
Fú de művelt volt az utolsó válaszoló! Gratula.
2008. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem nélkülözhetetlen kellék a táncosnő vagy pasi a legény ill leánybúcsún...SŐT! Másképp is lehet egy jót bulizni.. én amúgy is az egészet hülyeségnek tartom... az esküvő után is lesznek nagy bulik, kertipartik vagy bármik, nem??? Egyesek olyan hülyén fogják fel, hogy ez az utolsó stb stb... hát sztem csak eggyel több ok az ivásra! És attól mert vki megnősül vagy férjhez megy attól még nem dobja el a barátait, barátnőit és a közös dolgaikat amit addig tettek. Sztem ha annyira táncosnőt akar párod legyél te a meglepetés! Bár sztem ha el akar venni feleségül, és szeret... akkor az atyaúristen is táncolhat előtte akkor is te vagy neki a leggyönyörűbb nő!
2008. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat lehet kezd visszajönni a kevdem ha netän egyszer oda ketrülne a sor:).hät annak az intelligens jomafärnak meg azt üzenem,nagyon huzzza meg magät,mert nagy a pofi a monitor tulso oldalän...annyiszor leirjäk mäsok is é én is.hogy az oldal nem erre valo,de nem haargszom ràd,ne értsd félre..:).de majd ha nagyobb leszel(tuti valami 16 körüli lehetsz),és lesz csalädod..gyereked..akkkkor lehet téged is fog pär kéRdés aggasztani ,ellenben lehet mäst nem..attol neked még furni fogja az oldalad..a tbbieknek meg nagyon köszönöm a vàlaszokat!
2008. aug. 9. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!