Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg ennyira fontos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyira fontos egy tàncos csaj a legénybucsun?

Figyelt kérdés
egy ismerösöm ma mondta hogy volt tegnap éjjel legénybucsun.én nem vagyok maradi de kiakadtam...nem vagy menyasszony sem,de babänk van a pärommal.annyira elment a kedvem attol hogy valaha is férjhez menjek hogy iszonyat! a szivem megszakadna akkor ha elmenne legénybucsuzni a férjem....és tudom hogy egy csaj vetközik és tàncol neki!tudom hogy soàs!de engem nagyon szomoruvà tenne...
2008. aug. 9. 14:14
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
19%
Nem talált, 25 éves vagyok nem 16. Tudok másképp is fogalmazni, mert valóban intelligens vagyok, erre ráhibáztál. Ha valakinek az írása hemzseg a nyelvtani, és a helyesírási hibáktól, az ne várjon tisztességes választ. Érdekes, hogy engem titulálsz 16 évesnek. Ha nem lehetne a korod hozzávetőlegesen megtippelni a kérdésedből, az íráskészséged alapján 8 évesnek hinnélek. A többiek is ugyanazt mondták, mint én, csak sokkal árnyaltabban fogalmaztak. Örülök, hogy kezd megjönni a kedved! Én sem haragszom rád, csak teszteltem a reakciókat.
2008. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
84%

nekem soha sem lesz leànybucsum,a baràtomnak se lesz legénybucsu,föleg nem vetközös idegen emberekkel.

Nem vagyok kivàncsi màs férfi testére,ha én mär vàlasztottam magamnak egytàrsat.

igenis sok làny prostituàlt,akik igy tàncolni mennek.egy ismerösöm huga is ebböl él.............

még hogy nem lehet fogdosni?!

hahaha

hàt akkor egyszerübb lenne egy videot nézni csjokrol.

na a lényeg:igenis ellehet hagyni a legény meg leànybucsut,vagy nem elhagyni,de màs programot szervezni.

nem vagyok maradi,de nem szeretem az idegen hölgyeményeket,meg förfiakat az orrom alatt pucéron vetközve lesni......................

2008. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
:):):.hàt ez jo..hät lehet nagyon nem éRdekel,de azéRt leirom..külföldöröl irok,kicsit äs itt a billentyüzet mint nälatok.meg mivel babäm van ezert nem nagyon éRek Rà vàlaszolgatni sem nagyon hosszukat sajnos.azt is amit bepötyögök gyorsan probälom,és nem àllok le javitanin a hibàkat.mellesleg hosszu "u" hosszu "o" ilyenek nncsenek a billentyüzeten..de mindegy.ilyenen nem fogok leällni veled veszekedni.mellesleg ha észrevetted volna ,ilyen helyesiräsi hibäim vannak,igen ezek miatt....de pedig mäsfajtäk...na bumm.
2008. aug. 10. 10:48
 14/29 anonim válasza:
87%
Szia, ahogy olvasom sokfajta vélemény, nézet van, ami már önmagában is válasz a kérdésedre. Embere válogatja, kinek mi tetszik mi nem. Az én férjem annak idején hallani sem akart arról, hogy neki legénybúcsúja legyen! - én sem ragaszkodtam a lánybúcsúhoz. Mi úgy gondoltuk, nem börtönbe megyünk azzal, hogy összeházasodunk, úgyhogy nincs mit búcsúztatni, de ez is csak egy vélemény!
2008. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
annyit méG kihagytam..hogy az elsöv àlaszodbol csak ugy àrad az intelligensség..a mäsodiknäl mär meghuztad magad hogy azt hidd neked van igazad:).de jooo.tetszik.mellesleg nem hiszem hogy csak én talältam jo nagy taplonak az elsö vàlaszodat.annyira intelligens lennél..akkor fogalmaztäl volna mäshogy is..én ugy gondolom.vagy tévedek?nem hiszem.mellesleg nem azert adtäl olyan "kedves" vàlaszt amikor elöször beirtäl mert volt helyesiràsi hibäm..mert akkor egyàértelmü azt bunkoztad volna le...az eslö vàlaszodbol 1 pillanat alatt kiderült hogy a te életed apäm-...vàltoztass :).
2008. aug. 10. 10:52
 16/29 anonim ***** válasza:
25%

Minden billentyűzeten lehet hossszó ót és út írni, csak tudni kell beállítani. Nekem sem magyar billentyűzetem van. Rögtön a kérdésben azt kellett volna írni, hogy ennyire nem ennyira, aztán nem vagyok menyasszony, itt lemaradt az ok, a végén szokásból kimaradt két betű. Még folyathatnám, de minek. Nem húztam meg magam, csak megmutattam, hogy megy máshogy is az írás. Nem hiszem, hogy nekem van igazam, hanem tudom. Tapló módon fogalmaztam az igaz.


"...az eslö vàlaszodbol 1 pillanat alatt kiderült hogy a te életed apäm-...vàltoztass :)." - Evvel mit akarsz mondani, nem értem.


Prostik is járnak táncolni, és mást is vállalnak, nem csak táncot, ez igaz. De, ha a vőlegényed rendes ember hozzá sem fog nyúlni. Ha meg akar csalni, megteheti azt máskor is, nem kell ahhoz legénybúcsú. Sőt semmiféle összejövetel se kell. Ezt lenne jó ha felfognátok a többi nővel együtt. Nem egy férfiról tudok, aki hosszú évek óta csalja a nejét, és nem is volt legénybúcsúja. Nem állhattok a nap 24 órájában a párotok mellett, hogy biztosak legyetek benne, hogy nem csal meg. Ha megbízható férjet választatok magatoknak, nem kell aggódnotok. De beszélhetek én, falra hányt borsó.

2008. aug. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
27%

jajj, úristen, most mi lesz???

a legénybúcsú, kicsi szívem arról szól, mint a neve is mutatja, h elbúcsúzik az olyan dolgoktól, amiket legénykorában megtehetett.

mint pl az akárkivel kefélés.

ha az én drága barátom a legénybúcsúján megtenné ezt a bizonyos dolgot, akkor azt mondanám, h na, megesik. lehet én is megtenném hasonló helyzetben.

én bízok benne, hogy szeret engem, és ha meg nem, akkor úgyis elhagy. akkor meg úgy jártam.

egyébként sem az a fontos, h hova megy, hanem az, hogy hozzám jön haza.

2008. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
az elején jöttek a nomrmàlis vàlaszok,aztàn az egyik okos elkezdte a hülyesééGt a többi folytatja..te lefeküdnél a leànybucsudon valakivel?gratulälok.hät beszaràs milyen vilàg van...
2008. aug. 11. 12:13
 19/29 anonim ***** válasza:
55%

nem, képzeld, nem dugnék csak úgy akárkivel.

de ha megcsókolna, és be lennék csípve, sztem nem vágnám pofon. ennyi belefér. erről szól a leánybúcsú.

de mint mondtam, nekem nem lesz, mert hülyeségnek tartom a házasságot.

na, puffogj csak, h most hogy le vagy szólva.

üdv.

2008. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
félreértesz...nem puffogok hisz mindnekinem megvan a sajàt véleménye.ahogyan neked is ,nekem is vagy bàrki màsnak...csak abszurdnak tartom és taplonak...amit irtàl.ez pedig az én véleményem...tudod ki venne téged el ha ezt megtudnà...ügyes vagy.jo okos vagy,gratulàlok:)
2008. aug. 12. 11:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!