Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miert csinalja ezt valaki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt valaki az eskuvoje elott?

Figyelt kérdés
Eskuvore kellett volna mennunk a parommal.Ismerosokrol van szo telefonalt a fiu hogy nem lesz eskuvo mert a mennyasszony a lanybucsun berugott es reszegen oralis sz.. volt kozte es a chippandale fiu kozott amirol kep is keszult es a volegeny megkapta. Hogy tudja valaki igy elszurni az eskuvojet raadasul anyagilag is sokba van. Ismertek olyat parokat akik igy jartak?
2014. szept. 1. 20:59
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Szerintem annyiban jó a dolog, hogy legalább nem esküvő után derült ki.

A férfiban pedig volt legalább önbecsülés meg gerinc, és nem vette el azt a rib.ancot (mert ezt így hívják, ha tetszik, ha nem). Komolyan nem tudom megérteni azokat, akik még ilyen helyzetben is a nő pártját fogják. Vagy ti szó nélkül, dalolva elvettetek volna valakit úgy, hogy az az esküvő előtti napokban mással kufircolt, ráadásul még tudtok is róla? De most komolyan...

Ilyenre nem mentség a részegség, és szerintem a csaj tudta is, hogy mit csinál, csak nem gondolta volna, hogy valakinek azért van gerince, és megmondja a párjának. Én sem vettem volna el a nőt, sok pénz ide vagy oda. Aki azzal dobálózik, hogy a nőnek milyen szégyen, hogy mégsem veszik el, az nem gondol bele, hogy a férfinak még nagyobb szégyen, hogy egy ilyen nőt vesz el, aki nemcsak "könnyűvérű" (enyhe kifejezés), de még komplett hülyének is nézi a párját?


A környezetemben ugyan nem történt ilyen eset, de teljes egészében a férfinek adok igazat, hogy nem vette el a nőt. Aki ilyet csinál, azt nem feleségül veszik, hanem feleslegül.

2014. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

"Azért mert más dolgába üti az orrát é igy választási lehetőséget sem ad mert megalázó lenne megbocsátani holott egy kapcsolar nem egy részeg szexen múlik"

Az, hogy részeg volt (már ha egyáltalán az volt) egyáltalán nem enyhítő körülmény. Vagy szerinted az? Ha a párod minden hétvégén részegre issza magát és mással szexel akkor felőled az teljesen rendben van? Továbbá szerinted milyen feleség lenne abból a nőből aki közvetlenül az esküvő előtt megcsalja a vőlegényét? Egy tisztességes nő ilyenkor az esküvő lázában ég, azon aggódik, hogy minden tökéletes legyen a nagy napon és nem más férfiak farkán jár az esze (meg a keze és a nyelve). Az ilyen ribizli szinte biztos, hogy az esküvő után is hűtlen lesz. Szerinted ezt érdemli a vőlegény? Ha majd gyerek születik és nem ő lesz az igazi apja (hanem a szomszéd vagy postás vagy villanyszerelő vagy egy chippandale fiú vagy akárki más) akkor az egész életét hazugságban kéne leélnie?

2014. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Nekem is kell a kép,előre is köszi!
2014. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

32 nem nem ennyhítő körülmény nem erre célzok hanem arra hogy 2 ember dolgába nem nagyon kéne beleszólni.ha a menya korábban is könnyűvérű volt akkor ezt a párja valószinűleg sejti tudja..

ha nem és pánikból vayg kitudja miért ez első alkalom ami megtörtént az is az ő dolguk

Szerintem amúgy egy ilyen látványos megcsalás pont azért ilyen mert várja is h kiderüljön de ezt csak zárójelben jegyzem meg

2014. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

"Szerintem amúgy egy ilyen látványos megcsalás pont azért ilyen mert várja is h kiderüljön de ezt csak zárójelben jegyzem meg"

Akkor meg miért baj hogy valaki elmondta a megcsalt félnek?

2014. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:

Most komolyan?? En ha reszeg vagyok(nem sokszor fordul elo) baromira azon vagyok hogy ne hanyjam el magam nem pedig hogy csinaljak olyat :) nagyon sajna a volegenynek mert biztos jo ember ha horgaszni volt a legenybucsu helyett de az egyszer 100, hogy a csajt en is pofon torolnem.. szo szerint nem erdemli meg, hogy foglalkozzon vele a srac. No mondjuk teny hogy az az illeto is szep kis barat lehetett aki igy belekotnyeleskedett de ami igaz az igaz , szerintem mar maskor is tett ilyet a szerencsecsomag menyasszony es direkt hoztak olyan helyzetbe , hogy bebizonyitsak..

ilyen mar tortent masokkal

2014. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Ha most a szemtanú szeméből nézzük, akkor két választási lehetőség van.


1. Úgy tesz, mint aki nem látott semmit, vagy szimplán nem foglalkozik a dologgal. Na most tulajdonképpen ezzel akarva akaratlanul cinkosa lesz a ribi "menyasszonynak", és asszisztálni fog egy már hűtlen, és gerinctelen esküvőhöz.


2. Elmondja a férfinek, esetleg több szemtanúval. Most lehet szidni, hogy tönkreteszi az esküvőt, de legalább becsületes, és nem egy ilyen riherongy pártját fogja, és jobb, ha az ilyen dolog még esküvő előtt derül ki, mert az szerintem sokkal "cikibb" (ha már ezt vesszük), hogy esküvő után pár hónappal, vagy héttel már mennek is elválni.


Én személy szerint a 2-esnek örülnék. Mert így tudom, hogy számíthatok a normális emberek segítségére. Persze bizonyíték az kell, de még mindig jobb, mintha mindenki kategorikusan hülyének nézi a vőlegényt, és nem akar szólni neki, mert "nem az én dolgom", "nem teszem tönkre a kettőjük kapcsolatát".

Ti örülnétek neki, ha később derülne ki a menyasszony gyönyörű tette, és utána még az is kiderül, hogy az ismerősök fele tudta is, de semmit sem szólt? Gondolom nem.

2014. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!