Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miert csinalja ezt valaki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt valaki az eskuvoje elott?

Figyelt kérdés
Eskuvore kellett volna mennunk a parommal.Ismerosokrol van szo telefonalt a fiu hogy nem lesz eskuvo mert a mennyasszony a lanybucsun berugott es reszegen oralis sz.. volt kozte es a chippandale fiu kozott amirol kep is keszult es a volegeny megkapta. Hogy tudja valaki igy elszurni az eskuvojet raadasul anyagilag is sokba van. Ismertek olyat parokat akik igy jartak?
2014. szept. 1. 20:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
48%
Mert csak szokásból akart esküdni, nem szerelemből. Normális nő nem jár chipandale műsorokra soha.
2014. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Úgy, hogy be volt rúgva illetve egy cafka volt. A vőlegénynek meg nyilván csak addig tetszett a cafka amíg az ő farkát xopja esténként.
2014. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
88%

Hát nem tudom, én is berúgtam a lánybúcsúmon, de annyira részeg szerintem soha életemben nem tudnék lenni, hogy ilyen baromságot csináljak. Nálam amúgy chippendale fiúka se volt, megtiltottam, mert undorodom tőlük, de ha lett is volna, tuti nem csinálok ilyet...

N26

2014. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
82%
Mert manapság sok ostoba ember számára a trendeknek meg a filmekben látottaknak megfelelni fontosabb, mint a saját párjuknak. Azt látják a filmekben meg olvassák a neten meg a magazinokban, hogy az a "kúl", ha a legény/leánybúcsún félrekefélsz.
2014. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez kész :))))))))))

Nem hallottam még ilyenről, csak egy lagzi lefújást tudok, de az egy szerencsétlenség miatt volt, mivel a menyasszony koraszült....

2014. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülye..
2014. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
44%
Ide tudnád a képet linkelni?
2014. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Eleg gaz. Nem tudom a rokonsag mindket reszrol mit szol a tortentekhez.
2014. szept. 1. 21:14
 9/37 anonim ***** válasza:
22%
Küldd el privátba a képet! :-)
2014. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
19%

Milyen nő az, aki annyit iszik, hogy berúgjon? Még akkor is gáz, ha nem a lánybúcsún teszi.

A vőlegény csak jobban járt, hogy ilyen nőt nem vett feleségül.

2014. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!