Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miert csinalja ezt valaki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt valaki az eskuvoje elott?

Figyelt kérdés
Eskuvore kellett volna mennunk a parommal.Ismerosokrol van szo telefonalt a fiu hogy nem lesz eskuvo mert a mennyasszony a lanybucsun berugott es reszegen oralis sz.. volt kozte es a chippandale fiu kozott amirol kep is keszult es a volegeny megkapta. Hogy tudja valaki igy elszurni az eskuvojet raadasul anyagilag is sokba van. Ismertek olyat parokat akik igy jartak?
2014. szept. 1. 20:59
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
77%
"Milyen nő az, aki annyit iszik, hogy berúgjon? " - he? A nők már be se rúghatnak???
2014. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Biztos rossz lehet neki raadasul o nem bulizott hanem horgaszni volt a legenybucsujan.
2014. szept. 1. 21:23
 13/37 anonim ***** válasza:
14%
11-es. A nők NEM rúghatnak be, nem járathatják le ennyire magukat. Még akkor sem, ha már sok nőnek természetes, ha berúg. Még egy férfi is gusztustalan részegen.
2014. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Mit is értesz berúgás alatt?
2014. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is kell a kép,küld légyszi!
2014. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

21:08-as vagyok.

Legalább megtudta a vőlegény. Sajnos sokan nem tudják meg, ha a menyasszonyuk/vőlegényük félrelép a leány/legénybúcsún. Ezért utálom ezeket a "búcsúkat". Ha az egyik fél szóvá teszi, hogy rossz ötlet a sztriptíztáncos, akkor azt egyből lehurrogják hogy milyen bizalmatlan meg féltékeny. Viszont ha a másik mégis félremegy akkor meg még őt védik, hogy "ami a legény/leánybúcsún történik az ott is marad". Eléggé szemétség szerintem a normális emberekkel szemben.

2014. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Annak a sok baromnak aki a kép után érdeklődik:

Ti még örülnétek is neki ha a ti barátnőtök/menyasszonyotok/feleségetek ilyet tenne? Még meg is dicsérnétek érte?

2014. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Azert aki ilyenre vetemedik az eselyes hogy mar felrelepett vagy fog. Szerintem nem kellene az itallal magyaraznia vagy egyaltalan nem kellett volna innia.
2014. szept. 1. 21:42
 19/37 A kérdező kommentje:
Termeszetesen a volegeny nem osztogatja a kepeket. Ugy tudta meg hogy valaki a lanybucsubol megmutatta neki. En nem voltam a lanybucsun.
2014. szept. 1. 21:46
 20/37 anonim ***** válasza:
Adjon hálát az égnek, hogy még az esküvő elött kiderült hogy milyen nőt akart elvenni.
2014. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!