Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sok menyasszony csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok menyasszony csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Én 2 ilyen esettel találkoztam, az egyiknél koszorúslány is voltam. Persze többségében normálisak voltak. De ez a kettő! Az egyik a kolléganőm volt, 7 hónappal az esküvő előtt elkezdte a szervezést. Már mi idegroncsok lettünk, mert mindig mindenért puffogott és értsük meg, hogy ez milyen nehéz. A főnöknőmmel néha csak néztünk egymásra, hogy megéri a 7 hónap pokol az egynapi boldogságot? Miért csinálja akkor?
2014. jún. 19. 21:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos sok! Képzeld ezekből milyen feleség lesz! Ajaj!!!
2014. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Mi a bajod pontosan "ezekkel a menyákkal?
2014. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Ezek a mennyasszörnyek.
2014. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A bajom ezekkel a "menyákkal" bár nem érdekel aki nincs mellettem, de a kolléganőm szó szerint megkeserítette a mi 7 hónapunkat is. Már a főnöknőm direkt küldte mindenhova nézelődni, hogy nyugi legyen. Mindig csak panaszkodott, hisztizett.
2014. jún. 19. 21:52
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
Mert egyetlen életcéljuk, hogy "férjezett" nők legyenek.
2014. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Sok van ilyen. Élvezi, hogy nyüzsöghet, még ha elég lenne hozzá 2 hónap is.
2014. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Aha szóval ez a baj! És a jó hír, hogy ennek nincs vége...ha terhes lesz, akkor ugyanez lesz, csak ugye az 9 hónap...

Vannak ilyen emberek, akik kis sz..rságokból képesek a világ legnagyobb problémáját csinálni!

2014. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
". Már a főnöknőm direkt küldte mindenhova nézelődni, hogy nyugi legyen. Mindig csak panaszkodott, hisztizett." főnököd helyében kirúgtam volna egy gonddal kevesebb
2014. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

"szó szerint megkeserítette a mi 7 hónapunkat is"


Csak kiváncsiságból: pontosan mivel? Csak hogy tudjam, milyen ne legyek. :)

2014. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
45%

Hát, én nem voltam ilyen. Úgy mentem férjhez, hogy elmentünk az anyakönyvvezetőhöz, kettő darab tanúval, ráadásul soron kívül, mert az Uram egyik ismerőse a hivatalban dolgozik. És ez úgy nézett ki, hogy egy évnyi jegyben járás után az Ember egyszercsak azt mondta: Öltözz fel, megyünk! :D Nekem ez nagyon nagy meglepetés volt, meg nagyot is nevettem. :D Persze izgatott voltam, hogy ilyen hirtelen, de mivel egyszerű kis polgári esküvőnk volt, ezt még az Uram is le tudta szervezni: időpont a vezetőnél, két tanúnak szólni (tudta, kit akarok majd, mert már rég megbeszéltük, hogy na majd egyszer), szép kis virágcsokor a kezembe.


Ennyi volt. Soha nem akartam nagy esküvőt, meg felhatjást, sosem álmodoztam hetedhét országra szóló lakodalomról, mert nekem nem az a fontos, hogy a legutolsó alja rokonnak is azt mutassam, hogy "háháhááááá, férjhez mentem, rohadjál meg, ráadásul előtted".


Az olyan idegbetegek, mint a kolleganőd, esküvőcentrikusak, nagy banzájt meg tökéletességet akarnak, hogy utána arról beszéljen a fél város. Feltűnés kell nekik, kislánykoruk óta a tökéletes lagziról álmodoznak és azt hiszik, minden olyan lesz, ahogy a fejükben megjelent. Aztán majd megjelenik az esküvőn a részeges Józsi bács, akinek tartozik a Pesta 10 éve, összeszólalkoznak, majd verekednek, feldöntik az asztalt egy rakás kajával együtt, és a menyasszony olyan hisztit csap végül, hogy mindenki elmegy haza idő előtt (megtörtént eset, menyasszony = unokanővérem, Józsi meg Pesta kitalált nevek).

2014. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!