Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sok menyasszony csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok menyasszony csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Én 2 ilyen esettel találkoztam, az egyiknél koszorúslány is voltam. Persze többségében normálisak voltak. De ez a kettő! Az egyik a kolléganőm volt, 7 hónappal az esküvő előtt elkezdte a szervezést. Már mi idegroncsok lettünk, mert mindig mindenért puffogott és értsük meg, hogy ez milyen nehéz. A főnöknőmmel néha csak néztünk egymásra, hogy megéri a 7 hónap pokol az egynapi boldogságot? Miért csinálja akkor?
2014. jún. 19. 21:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Kezdődött a fogyókúrával, ne nasizunk előtte. Utána jött a haja, a ruhája, a mi koszorúslányruhánk, a vendégek, a pénz, a pap és még sorolhatnám. A ruhámhoz tartozott egy szatén nyaklánc, amit levetetett rólam, mert, hogy neki is olyan lesz és az anyukája megtiltotta, hogy másnak is olyan legyen, persze nem volt rajta.Szóval nem egy mosolygós menyasszony volt, hanem egy mindig gondterhelt nőt láttunk. A nászútját százszor át kellett rágni, persze a közelébe se mentek a helynek. Ok, hogy segítettünk ahol tudtunk, de 7 hónapig napi szinten nem akartunk az ő esküvőjére koncentrálni ennyire és csak a panaszokat hallgatni. Én nem értettem, hogy 1 napért megérte neki 7 hónapig idegbajoskodni? Inkább tartott volna egy kis lagzit boldogan.
2014. jún. 19. 22:44
 12/19 anonim ***** válasza:
92%
Ezt én sem értem. Mi értelme ennyit hisztizni egy nap miatt? Oké, hogy ez életük nagy napja, de akkor is.
2014. jún. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%
9-es vagyok. Jóég! Nem semmi. Ennyire tényleg fölösleges túlbonyolítani. :/ Köszi, hogy leírtad. :)
2014. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
16%

Én is ilyen vagyok:) Sosem volt az életemben problémám (normális család, normális párkapcsolatok, rendes munka, sok tanulással elért sikerek), így mindig csak elsővilágbeli problémáim vannak, amiket felfújok.


Pl. most melyik kindle-t vegyem meg? értsétek meg, hogy ez nagyon nehéz...és hisztizek anyámnak a telefonba 10 percig, meg az árgépen hasonlítgatom a termékeket.:D


Azt nem tudom, esküvőmön is ilyen leszek, de valószínű, hogy ott is egyszerűen fog minden menni, és fel kell fújnom pár dolgot:D


27L

2014. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
Azért ez a "ne nasizunk előtte" meg a "szatén nyaklánc" esete már túl erős. Én is tettem fel itt az oldalon kérdést tanácstalanságomban, de ez egy noname oldal, és akit nem érdekel, nem olvassa. Meg aztán más, ha az ember csak az anyjának, a párjának és a legjobb barátnőjének nyavajog - meg más, amikor az egész cégnek (is)... :D (13-as vagyok)
2014. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Na ettől én is készen lennék. Jelenleg szintén esküvőszervezésben vagyok...5 hét múlva lesz a nagy nap. Viszont sosem voltam ilyen, még a legjobb barátnőket sem zaklattam ezzel, nemhogy a kollegáimat meg a főnökömet. Inkább folyton ők kérdezősködtek, hogy állnak a dolgok. Most el is gondolkoztam, hogy biztosan normális menyasszony vagyok ? :) Sosem akartam senkit ezzel untatni.
2014. jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen emberek mindenből hisztit csinálnak, inden róluk kell, hogy szóljon és imádnak mártírt játszani, hogy nekik milyen nehéz. (Mi nehéz egy esküvőben? A költségeken kívül, persze... Legyen zene, legyen ital és finom étel, némi dekoráció és torta. Ennyi)


Leendő anyósom csinál ekkora hisztit a MI esküvőnk miatt.


"Legyen a Hiltonban" (Mi a fđĐ#&?!)

"Egy lagzinak hajnalig KELL tartania!"

"Egy étterem nem elég elegáns, hotelben KELL lennie"

"XY-nak KELL lennie a tanúnak!"

" Miért csak ennyien lesztek, ez így nem is esküvő!"


Szóval nálunk ő a hisztis "menyasszony", nekünk meg már hétszer elment a kedvünk az egésztől. Ráadásul a hisztijei miatt most nem beszélünk vele, mert mivel nem olyan lesz az esküvőnk, amilyet ő elképzelt a fiának (... ), kitalálta, hogy én rossz hatással vagyok a vőlegényemre és jobb lenne, ha nem is lennénk együtt.

2014. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

LoL! Csak tudnám, miért lettem így lepontozva :D Tök normálisan válaszoltam a kérdésre.

10-es vagyok.

2014. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is parázok és tök jó lenne megbeszélnem valakivel ezt az egészet, mielőtt hasonló formában kitörik belőlem, de mivel úgy vagyok vele, hogy rajtam kívül senkit se érdekel, így marad a gyak. Ráadásul a miénk csak jövő augusztusban lesz.
2014. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!