Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miert csinalja ezt valaki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt valaki az eskuvoje elott?

Figyelt kérdés
Eskuvore kellett volna mennunk a parommal.Ismerosokrol van szo telefonalt a fiu hogy nem lesz eskuvo mert a mennyasszony a lanybucsun berugott es reszegen oralis sz.. volt kozte es a chippandale fiu kozott amirol kep is keszult es a volegeny megkapta. Hogy tudja valaki igy elszurni az eskuvojet raadasul anyagilag is sokba van. Ismertek olyat parokat akik igy jartak?
2014. szept. 1. 20:59
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
94%
A részegség nem kifogás a megcsalásra... Pusztán r.i.b.a.n.c a csaj és ennyi. Majd buli lesz elmondani a családjának hogy miért mondták le az esküvőt...
2014. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
4%
Mondjuk azt is jól szájbatörölném aki a képet elküldte
2014. szept. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
87%
22: Mért?:-o
2014. szept. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%

"Annak a sok baromnak aki a kép után érdeklődik:

Ti még örülnétek is neki ha a ti barátnőtök/menyasszonyotok/feleségetek ilyet tenne? Még meg is dicsérnétek érte?"


Hogy jön már össze az, hogy képet kérnem, privátban, és az, hogy örülnének-e ha a saját párjuk ilyet tenne???? :)

2014. szept. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Das nennt sich Ribanß.
2014. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert más dolgába üti az orrát é igy választási lehetőséget sem ad mert megalázó lenne megbocsátani holott egy kapcsolar nem egy részeg szexen múlik
2014. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mindent azért csinál, mert szerinte az éppen aktuális környezete szerint az jófejség.

Tehát a házasságot is magamutogatásként teszi Stanci néniéknek, és a vagánykodást is a "barátnőknek".

Nincs SAJÁT élete, hanem másoknak mutatott élete van csak.

2014. szept. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
26: Szerintem a menyasszony ha átveri a vőlegényt, akkor erről minden emberi jóérzés szerint köteles informálni a vőlegényt BÁRKI! Az informátorlánynak nem a "más dolga" elhallgatni egy fontos dolgot egy érintett előtt, hanem a saját lelkiismereti dolga! döntenie kell: cinkosa lesz a menyasszonynak, hogy tönkretegye egy gyanútlan fiatalember életét vagy nem.
2014. szept. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
48%
Kéne a kép!
2014. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

"Miert csinalja ezt valaki az eskuvoje elott?"


Mert ri...banc. Ennyi. És őszintén szólva szerintem nem is lehetett annyira részeg, hogy ilyet csinált, mert erre nem indok a részegség. Én még soha nem hallottam ilyet, hogy valaki annyira részeg, hogy lepippantja a másikat.

A vőlegény annyiban szerencsés, hogy még az esküvő előtt kiderült. Én nem is értem, hogy minek a legény/leánybúcsú. Alapba semmi értelmét nem látom, hát még ha táncosokat, meg hasonlókat hívnak. Minek? Voltam már azért esküvőkön, és sehol sem tartottak ilyen búcsúkat.


Egyébként én is tapasztaltam a pár ember által már megemlített itteni hozzáállást, miszerint ha a csaj megcsalja a pasit az esküvő előtt, de kiderül, és a férfi lemondja az esküvőt, akkor milyen szemét a férfi, meg milyen megalázó a nőnek, hogy nem veszik el. Szánalmas, aki még ilyen helyzetben is a csajt védi, és én a kérdésben megemlített férfit teljesen megértem, hogy lemondta az esküvőt. Azért van egy határ.

2014. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!