Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gyerekek az esküvőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekek az esküvőn?

Figyelt kérdés
Neked mi a véleményed róla? Kicsi gyerekekre gondolok, 0-6 eves korig. Zavaró vagy sem a rohangálás, sírás a szertartáson és a lagzin? Vendégként máshogy állsz hozzá, mint menyasszonyként/vőlegényként?

2014. máj. 29. 07:30
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

"Az üzenet küldője: Lúdas Matyi:-)

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 12:39

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Gyerekek az esküvőn?

"lotus, nyugodtan be fejezheted a kommentelést, írkálj inkább a saját kitalált kérdésedhez."

Az üzenet szövege: Nem veszed észre, hogy csak égeted magadat!? Te menyasszonyok gyöngye!"


Valóban? Milyen kár, hogy nem érdekel a véleményed.

2014. máj. 29. 12:43
 32/40 anonim ***** válasza:
84%

Egy bizonyos szintig aranyosak az eleven gyerekek, de afölött nagyon zavarnak. Sajnos sok szülő nem képes belátni, hogy a gyerekét mennyire kell nevelni vagy rászólni ilyen alkalmakkor, és úgy vannak vele, hogy ők mot szórakozni jöttek... rosszabb esetben azt hiszik, mindenkinek ámuldoznia kell az ő ki tündérbögyörőjétől, még akkor is, ha az éppen a forró levet szállító pincérnek rohan neki nagy elánnal, mert nézd, milyen kis éééééédes.

Engem, ha nem a pár gyerekéről van szó, zavar a sírás meg a nyivákolás a ceremónián, mert nyilván azért vagyok ott, mert szeretnék mindent hallani. Értelmes szülő ilyenkor arrébb viszi a gyereket, főleg a 0-2 éveseket, vagy rábízza másra kint.

Lagzin egy kis szaladgálás nem zavar, de azért van különbség a cukin eleven meg az égetnivalóan rossz kölyök között, és néha még az eleven is elég idegesítő tud lenni. Pl. unokatestvéremék azért nem a ráhagyunk mindent a gyerekre típusok, de hát egy 6éves hiperaktív kissráccal nem mindig bírnak el, múltkor kereztelőn voltunk, és hát... :D. Folyamatosan kellett figyelni, mikor rohan, produkálta magát - szerencsére a pincérek poénra vették, és befogták segíteni, így végül is hasznos is lett a dolog. De egy szülőnek pl. látnia kell ezt, hogy nem minden gyerek fog illedelmesen ücsörögni, és egy idő után bosszantó, ha elveszi az ünnepelttől a figyelmet egy kisgyerek. Ennél rosszabb már csak az, amikor az ősanya produkáltatja a gyerekét, megbeszélés nélkül csinnadrattával odaállítja a kisfiút / csajszit, hogy ő akkor most verset mond, rózsaszirmot szór, néééézd, milyen szép a ruhája, jaj, de bájos - nem arról beszélek, amikor előre meg van beszélve, sajnos, mert van csomó szülő, aki még egy ilyen alkalomkor is a saját porontyát nyomja előtérbe, mert szte ő a legérdekesebb a világon, akkor is, ha éppen a villával piszkálja az orrát az asztalnál.

Az a gond, hogy a rosszabb gyerekek jelentős károkat is tudnak okozni mint mások egészségében, mint anyagilag... hallottam már olyanról, hogy a méregdrága kölcsönzött esküvői ruhát nekiállt vmi kislány tapizni csokitortás kézzel, fellökdösik az embereket, kisebb asztalokat stb.

2014. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
47%

Én biztos nem tiltanám ki a gyerekeket az esküvőmről...nincs gyerekem de ha lenne, nagyon unszimpatikus lenne, ha valaki kikötné, hogy ne vigyem. Hozzám tartozik, ugyanúgy mint a párom...



Nekünk nincsenek ennyire kicsi gyerek rokonaink, a nővérem kisfia lesz jövőben az esküvőnkön másfél éves. HA sír nyílván kiviszik majd, meg amúgy sem lesz ott a lagzin végig. Egyébként meg a gyermekek ha normálisan neveltek, nem fognak rohangászni ki-be, meg a teremben...

2014. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
55%
35: pisilni azért tudsz a gyerekek és a párod nélkül? Vagy mivel hozzád tartoznak, ezért ez képtelenség, gondolom :)
2014. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Egyetértek veled. Az én esküvőmre is legzívesebben csak párokat hívnék, de mivel a párom családja az enyém is, nekem pedig nincs igazából senkim, ezért nem nagyon akarok feltételket szabni. Max csak reményedem, hogy az én ruhámat nem csokizzák össze a rendetlenkedő gyerekek.

Tényleg az lenne a jó, ha a szülők tudnának normálisan FEGYELMEZNI, és a kölykök meg viselkedni. Vagy felőlem adjon a kezébe mesekönyvet és nézgesse azt a templomban. De ne csak csitítgassa, miközben hangosan beszél a gyerek. Azzal biztos nem marad csöndben.

Múlt szeptemberben voltam utoljára esküvőn, de felháborítóan viselkedtek a gyerekek! Az egyik mindössze 1 év körüli lehetett. Mind az anyakönyvvezetőnél tett fogadalom közben, mind a templomi esketés közben az IGENek közben visítás, kiabálás hallatszott, ÉRTHETETLEN volt emiatt a LÉNYEG!!! Ha ez az én esküvőmön történt volna, komolyan nem is tudom, mennyire lennék dühös, de legszívesebben kipenderítettem volna a két kölyköt a menyasszony helyében... a szülőkkel egyetemben. Az én esküvőmön ne egy gyerek ugassa telibe a szertartást!

2014. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
76%
Hát szerintem szinte minden esküvőn a rokonságban szinte van néhány kisebb gyerek. Szerintem ha nem maguk az ördögök, akkor azért sok vizet nem zavarnak. Olyan előfordulhat, hogy elkezdik a sírást, vagy a rosszalkodást a polgári szertartáson vagy a templomban, de akkor ha egy kicsit is intelligens a szülő, akkor fogja is kiviszi a gyereket, hogy ne zavarjon, vagy ha tudja, hogy nem bírná végigülni, akkor eleve nem megy be vele. A lagzin meg úgyis mindenki mászkál, táncol, beszélget, nagy a hangzavar, észre se venni őket. Egyébként egy pici gyerek hamar elfárad, a legtöbbje már este 10-11 fele elalszik, vagy őket hazaviszik.
2014. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
27%

34!


Gondolom hozzám szóltál, kivettem a kommentedből. Egyrészt nincsen még gyerekem, másrészt igen köszönöm, tudok a párom nélkül bármit csinálni, nem ez a lényeg...Éltünk távkapcsolatban is, elég sok időt töltünk külön is, köszi, hogy így aggódsz értem. De úgy gondolom, hogy bárhova ahová engem meghívnak a páromnak is szól a meghívás, aki pedig úgy gondolja, hogy nem, oda köszönöm én sem megyek el (és itt nyílván a lakodalomszerű dolgokra, nem pedig csajos estékre és egyebekre gondolok). Úgy gondolom egy családos ember számára ha fontos, hogy a gyerekét magával vigye, akkor tegye meg. Egy kis gyereknek is nagy élmény egy esküvő, nekem soha fel sem merült, hogy zavarnának az esküvőn a gyerekek.


Egyébként óvónő vagyok, úgyhogy igen, részben a gyerekek képezik az életemet és a velük való munka. És az iz teljesen biztos, hogy az én gyerekem nem zavarná a vizet egy esküvőn, mert megtudnám nevelni annyira, hogy tudjon viselkedni ilyen helyeken. Hagyja otthon az a gyerekét, aki nem tudja megnevelni...

2014. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

" Kedves kérdező! Utálod a gyerekeket azt látjuk. Vertek esetleg gyerekkorodban? Csúfoltak az iskolában is,ugye. Sajnállak, nagyon rossz lehetett neked. De látod, csak sikerült neked is egy férfit fognod! Gondolom nem kis erőfeszítésedbe került! Gratulálunk, ki sem néztük belőled! Ehhez képest, hogy lesznek e gyerekek az esküvődön, már részletkérdés. Puszi "


Kedves hozzászóló!

Nem utálom a gyerekeket, van nekem is. Nem vertek gyerekkoromban, nem is csufoltak, köszönöm kedves érdeklődésedet. Kimondottan jo gyerekkorom volt, ha mar igy érdekel.

Gondolom te ennyi esszel es mezőgazdasági segédmunkás -gyengébbek kedvéért paraszt- stílussal szinten meg találtad a parodat, akit en szinten szívből sajnálom.

Ne fáraszt magad a további kommentekkel.

2014. máj. 30. 05:28
 39/40 anonim ***** válasza:
3%

Mindenben egyetértek veled csillagom. Neked van igazad. Ne hogy már a purdékat is vigyék a vendégek! Mit nem képzelnek! Micsoda világot élünk! Sok boldogságot nektek!


Ahogy a nagy klasszikus mondaná "Arany eső hulljon rátok!"

2014. máj. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

"

ma 09:00Megnéz


Az üzenet küldője:Lúdas Matyi:-)Az üzenet címzettje:Ismeretlen válaszolóAz elküldés időpontja:ma 09:00Az üzenet oka:A kérdésre írt válasz: Gyerekek az esküvőn?

"" Kedves kérdező! Utálod a gyerekeket azt látjuk. Vertek esetleg gyerekkorodban? Csúfoltak az iskolában is,ugye. Sajnállak, nagyon rossz lehetett.."Az üzenet szövege:Paraszt vagy ám Te kicsi szívem"


Gondoltam leereszkedem a te szintedre. Be vallom, nehéz volt.

2014. máj. 30. 09:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!