Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gyerekek az esküvőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekek az esküvőn?

Figyelt kérdés
Neked mi a véleményed róla? Kicsi gyerekekre gondolok, 0-6 eves korig. Zavaró vagy sem a rohangálás, sírás a szertartáson és a lagzin? Vendégként máshogy állsz hozzá, mint menyasszonyként/vőlegényként?

2014. máj. 29. 07:30
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%
Nekem még nem volt esküvőm, így a vendég szemszögéből tudok válaszolni a kérdésre. Eddig ahány esküvőn voltam és voltak gyerekek is, nem sok vizet zavartak. Előfordult, hogy a templomban vagy a hivatalban sírtak, hisztiztek, de a szülőknek volt annyi eszük, hogy az egyik szülő, vagy nagymama kivitte a gyereket, és addig kint sétálgatott vele, lekötötte a figyelmét. A lagzin nem zavart senkit, hogy futkoznak, táncikálnak. Valamint az ilyen pici gyerekekkel általában nem éjjelig maradnak, hanem vagy hazaviszik őket és rábízzák a nagyszülőre, vagy a család korábban hazamegy, ha a gyerek kezd nyűgös lenni. Szerintem ahol normálisak a szülők, ott a gyereket is nézik, és nem hagyják hogy elviselhetetlenné tegyenek egy esküvőt. Szerintem a menyasszonynak meg a vőlegénynek az esküvőkön fel sem tűnt soha, hogy mondjuk x családból a férj nem volt bent a templomban mert a gyereket ki kellett vinni. Sőt, tánckor általában élvezni szokták amikor a kicsikkel táncoltak, aranyosak. :) Bár ez attól i függ, ki mennyire szereti a gyerekeket és mennyire tolerálja őket.
2014. máj. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
98%
A mi esküvőnkön voltak kicsik, egy akkor 3 hónapostól az 5 évesig. Volt sirás, egyáltalán nem zavart, szertartás alatt csendben voltak a nagyobbacska gyerekek, mászkáltak, de ez sem zavart..nyilván mindenkinél más a tűréshatár.
2014. máj. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Eddig volt szerencsém olyan esküvőhöz ahol a csecsemő végig ordította a polgári szertartást, ahol a kis 2-3 év körüli a templomban a padsorok között rohangált, de a "legjobb" az volt, amikor a kisgyerek lehányta a menyasszonyt a templomba menetel előtt....
2014. máj. 29. 07:53
 4/40 anonim ***** válasza:
98%

A mi esküvönkön is voltak gyerekek,monjduk nagyobacskák 4-5évesek.Rohangáltak de nemigazán zavart.Szertartáson nem emlékszem hogy visitoztak volna,amugy is nálunk szokás hogy pl templomba nem viszik be a piciket ha bömböl,volt jopár alkalom hogy a pap felszolitotta az anyát hogy vigye ki a gyereket mert zavarja a misét.

Sok esküvön voltam de nem láttam hogy probléma lenne agyerek,alvásidőben szinte mind eltünt,igy az esti mulatozásra csak felnötek maradtak.

2014. máj. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Én már voltam olyan lagzin, ahol külön szoba volt a gyerekeknek, felkértek egy óvónőt, hogy foglalkozzon a gyerekekkel, amíg a násznép bulizik. Voltak játékok, rajzolók, mindenféle, amik a gyerekeknek kellenek.
2014. máj. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem zavaró, sőt imádom, hogy ottvannak.

Valahogy nekem ők a jövőt képviselik.

Vendégként is szerettem, és menyasszoynként is.

Egyébként azok a gyerekek, akik rendesen vannak nevelve nem rohangálnak össze-vissza, persze nem ülnek a fenekükön egész este.

Nálunk 15 gyerek volt, ebből 12 fő 7 alatt a legkisebb 1,5 éves

Nem volt sírás a szertartáson sem.

2014. máj. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
96%
Még sose voltam olyan esküvőn, ahol ne lettek volna gyerekek. Szerintem teljesen természetes, hogy ott vannak. Nagyon pici babát, kb. 1 éves korig, vagy amíg nem tud rendesen járni, nem vinnék, mert úgy sem tud nagyon ott mit csinálni, meg nem is hiszem, hogy kényelmes lenne neki ott éjszakázni. Kisebb gyereket is úgy vinnék, hogy nem éjszakába nyúlóan.
2014. máj. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, mi lelte a mai menyasszonyokat, köztük téged is, hogy a gyerekeket ki akarját tiltani a lagziból, esküvőről?


Utána meg sopánkodnak, hogy a gyerekeik nélkül mennyien nem mentek el.


Nagyon visszataszító gondolkodás!

2014. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk 12 gyerek volt,10év alattiak.

szertartás alatt semmi gond nem volt,a gyűrűvivőnk akkor volt 2,5 éves,imádnivaló volt,ahogy bevonul kiránylányos ruhában :)

Lagzin sem volt gond,étterem egyben szálloda is volt,mi az étterem egyik termét béreltük,és egy szobát ami legközelebb van,oda le lehetett fektetni a gyerekeket.

2014. máj. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
42%

Most jut eszembe, hogy a menyassznyokkal is vigyázni kell! Voltam olyan esküvőn, ahol a terhes menyasszony lehányta az anyakönyvet, na az volt ám a látványosság!


Értem én a hozzád hasonlók gondolkodását!

Egyhelyről minél kevesebben menjenek, lehetőleg csak 1 fő, hiszen az ajándékot ő is eltudja vinni.

Neked meg ez így spórolás!

Nem lenne képem ilyesmihez, de szerencsére nem vagyunk egyformák!

Ha te ilyen vagy!?

2014. máj. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!