Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek Égő hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Égő hogyha egy esküvőn egyik oldalról kevesen vannak?

Figyelt kérdés

Mi úgy hogy a nem rokon szomszéd asszonyt is meghívjuk vagyunk 32 en.

A párom csak az unokatestvéreket és családjukat plusz a nagyszülőket hívja és így kb 120 an lesznek.

Szerintetek ez így hülyén fog kijönni majd?


2014. máj. 11. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ha nem leszenk elszeparálva a két család vendégei egymástól, fel se tűnik.

Nálunk is arányaiban ez volt: összesen 35-en voltunk. a férjem oldaláról 5-en, az én oldalamról 30-an. Nálunk ennyi a szűk család, a férjemnek pedig már a nagyszülei és a szülei se élnek. Ezzel mindenki tisztában is volt előre, hogy az ő olodaláról csak 5-en lesznek, szépen beolvadtak az én vendégeim közé, semmi gond nem volt, és külső szemmel nézve nem is lehetett volna megmondani, hogy ki melyik oldalról jött.

2014. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne ego? Nalunk az en oldalamrol ketten lesznek, a parom oldalarol meg huszan. Nem erzem egonek.
2014. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem..

Rokont nem tudsz varazsolni magadnak:)

Nálunk is kb 1/3 , 2/3 ad volt az arány...

Nálunk is le kelett szűkítenia rokonságomat

2014. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell sehol külön ültetni a rokonságot, és akkor fel sem fog tűnni senkinek.
2014. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem égő. Nyilván ismertétek előtte a másik családját is. Van, ahol több a rokon, van, ahol kevesebb.

EZ a nap rólatok szól, és nem a rokonságról.

2014. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Vannak olyan országok, ahol pont ilyen alkalmakra lehetőség van "rokonokat" bérelni, hogy feltöltsék a sorokat. :D


De hála, mi még nem tartunk ott.

2014. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

:)))


Nekem eszembe sem jutott, hogy ez lehetne égő is. Már miért lenne az?

Nálunk 23 ember van akit meghívunk rokonság, a pároméknál vagy négyszer ennyi.

Engem egyáltalán nem zavar. A leendő anyósomnak sok testvére és első unokatestvére van...

2014. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem égő :) Nálunk sokkal jobban billent a mérleg a feleségemék családja felé: 4 testvére van, az ő párjaik, gyerekeik, unokatesók, nagynénik nagybácsik.. Nekem mindkét szülőm egyke, én is az vagyok, a nagyszüleim nem élnek, tehát csak ők és a barátaink voltak ott :)
2014. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már égő? Nekem összesen egy élő közelebbi rokonom van, a távoliakból is csak 2 főt ismerek, de velük sem szoktam találkozni. A páromnak viszont van tesója, sok unokatesója, féltesói, pótanyja (az apja 2. felesége, aki aranyos és jó vele a kapcsolat), miegymás. Ez már csak ilyen. Mi az égő abban, hogy valakinek kisebb a rokonsága? De ha nagy, de csak a közelieket akarja hívni, abban sincs semmi.
2014. máj. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kései Sirató ***** válasza:
Nem égő. Nincs abban semmi különös, hogy a menyasszonynak éás a vőlegénynek nem egyforma számú rokona, hozzátartozója van. Szerintem ez a gyakoribb, ritkább az, hogy hajszál pontosan ugyanannyi van..
2014. máj. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!