Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szakadó eső az esküvőn? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakadó eső az esküvőn? Hogy éltétek túl?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz az esküvőnk, és végig intenzív esőt írnak. Baromi ideges vagyok. Készül az ember, aztán ennyi.
2014. máj. 10. 06:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Nyugodj meg kedves kérdező. Inkább keddre, szerdára jelzik a szakadó esőt.

Hétvégére már csak futó záporokat jósolnak.


Én szurkolok Nektek, hogy szép időtök, szép esküvőtök és szép boldog életetek legyen!

2014. máj. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Szerencsénkre nem esett végül..én is féltem, mindenre készítettünk alternatív megoldást..

Fedett helyen fotózást...

Menetet emiatt nem terveztünk..

Persze szebb ha süt a nap, de az esőnek is megvan a maganszépsége..

Barátnőméknek esett, de csak nyári özönvízszerü záporral.. Kcst csúsztak, a ruhát megemee, nem szatén cipőt választott ( egyébként én sem, pont emiat)

Keress egy minél nagyobb szép fehér esernyőt, vagy olyan színűt ami illik az esküvőhöz.. (Google: "fehér esernyő". 'Még én is meglepődtem milyen szuperek vannak)

Ne idegeskedj rajta, mert felesleges, úgysem te döntôd el mi lesz.

Készülj fel rá, hogy ne érjen váratlanul...


A lagzi, es esküvő jó része aműgy is fedett helyen van!!!!

2014. máj. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Az eso szerencset jelent. Tudod, "aranyeso'.
2014. máj. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Én pl szeretem az esőt, inkább ez,mint 40 fokban ájuldozni. A fotózással lehetnek így bajok, ha ugyan arra a napra tervezitek,de láttam már esős esküvői képeket. Amit már írtak, vegyél esetleg egy fehér esernyőt, lehet nagyon szépeket is rendelni. Az étterem meg gondolom úgyis fedett,onnantól nincs probléma.
2014. máj. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
78%
Nekem fel sem tűnt, hogy esik :)De komolyan, pedig azóta is mindenki azt emlegeti, mekkora eső volt az esküvőnk napján. A fotózást eleve nem arra a napra terveztük, így azzal sem volt gond.
2014. máj. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Péntektől nyugaton írja az esőt.


[link]


Nem is olyan rosszak :)

2014. máj. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem cukorbol vagyunk :) vagy kifejezetten szabadteri program lesz az eskuvo?
2014. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Van az a népi mondás, hogy májusi eső aranyat ér :)
2014. máj. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

rakerestem h rainy wedding day es basszus kifejezetten marhajo kepek :) ha ugyes a fotos es nem er le a ruha (mert gondolom kolcsonyos) akkor meg jol is elsulhet.

a fotokon kivul meg masban nincs igazan jelentosege.


jaj most megint ram jott az eskuvomania.

sok boldogsagot :)

2014. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Na akkor leírom a mi történetünket: Szeptemberben esküdtünk, egész héten szikrázó napsütés 28 fok, nekem pántnélküli ruha.Péntek, szombaton szakadó eső, szereztem egy bolerót (nem volt egyszerű, csontszínű ruhához) meg egy fehér esernyőt, kinti szertartás lefújva (ez fájt), kinti fotózás lefújva, sátras kerti lagzi megtartva :) Eredmény, majdnem csizmában mentem férjhez, az utolsó pillanatban kapcsoltam, hogy át kéne cserélni :D, a beltéri képek gyönyörűek lettek, a kültérieket megcsináltuk másfél héttel később :), a kerti sátras lagzit mai napig emlegetik, bár a konyha és az előtér rég látott már ennyi sarat, amit behordtunk, de pont letojtam :) hozzáállás és kis szervezés kérdése. Még van időtök kompromisszumos megoldást keresni, de tényleg sok múlik azon, hogy világvégének fogjátok-e fel, vagy azt nézitek, hogy nem erről szól ez a nap. Persze én is örültem volna a szabadtéri szertartásnak meg a szikrázó jóidőnek, de ezt előre sose lehet tudni.

Ja és nálunk utána még ugrott a nászutunk is, mert mindketten negyven fokos lázzal fetrengtünk az ágyban, mikor épp egy húszezres koncerten kellett volna ugrálnunk.

2014. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!