Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szakadó eső az esküvőn? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakadó eső az esküvőn? Hogy éltétek túl?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz az esküvőnk, és végig intenzív esőt írnak. Baromi ideges vagyok. Készül az ember, aztán ennyi.
2014. máj. 10. 06:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm az eddig válaszokat! Amitől még félek, az a hőmérséklet. Péntekre 12-15 fokot írnak. Szét fogok fagyni. Egyébként csak egy polgári esküvőnk lesz, amit egy szűk, családi vacsora követ. Úgyhogy igazából nekünk a fotózás lett volna a legfontosabb. Amíg beszállok az autóba, tök sáros lesz a ruhám. De már én is azon gondolkodom, hogy később (amikor "tutira" tudjuk, hogy jó idős lesz) tartunk még egy fotózást. :-(
2014. máj. 10. 13:43
 12/16 anonim ***** válasza:

Meleg nem lesz, az most már biztosnak látszik. A rokonok na és a férjed, nem tudna abban segíteni, hogy a ruhád fotózható állapotban maradjon?:-) Tartják, emelik, mondom nagy esőt már nem jeleznek a hétvégére.

De az utó fotózás sem rossz ötlet.

Valamiképpen biztos emlékezetes lesz:-)

2014. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi tavaly március végén esküdtünk, tudod, amikor a nagy havazás volt :D Szerencsére az esküvő napján pont csak délután esett egy kis hó (nekünk délben volt a szertartás, utáni családi ebéd+tortázás késődélutánig), de végig 0 fok volt... A kinti fotózást úgy oldottuk meg, hogy anyósom kötött nekem egy stólát, amit az utolsó napokban (mikor látta, hogy nem 10-15 fokra, hanem mínuszra lehet számítani) "téliesítette", tehát varrt bele egy vatelin réteget, és az én oldalamra pedig bébiplüsst, így jó meleg lett (nekem is pántnélküli ruhám volt), sár ellen pedig felkötöttük az uszályom, így nem ért le :) Mindent meg lehet oldani, ne félj!
2014. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az esküvőd napját ne hagyd elrontani!! Tavaly augusztusban az esküvőmön a templomi bevonulás előtt kezdett el szemerkélni az eső, nem is foglalkoztam vele. A legszebb nap az életetekben. Minden rendben lesz. Inkább fogd fel poénnak. Sok boldogságot!:)
2014. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%

Októberi esküvónk volt...

11 fokkal, aki nem készült az fázott, én a fotőzáson kicsit, azért mert tóparton voltunk

( nekünk egész hétre 20 fokot mondtak, az utolsó héten jött a front...esőre készültem hidegre kevésbé, de nem volt vészes)


2.

2014. máj. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk is most lesz az esküvőnk hétvégén (17.-én) és mi is be vagyunk tojva az eső miatt. Itt péntekig hatalmas vihart mondanak, szélt. a szél még szombatra is megmarad! :(

Reménykedjünk a napsütésben, hátha teljesedik! Sok boldogságot :)

2014. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!