Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került a fotósotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került a fotósotok az esküvőn? Mennyi ideig fotózott? Jól sikerült?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 09:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

110e

Utazott 80 km-t hozzánk


Reggel 10-éjjel 1-ig

Ebben egy fotókönyv volt benne, aminek további db-ját 15e ért lehett megvenni


Van amit hiányolok, de nemnajta múlt...

Elégedett vagyok a munkájával

2014. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
110ezer???? Uramisten... a nagybatyam 40 ezeret csinalja, pedig profi fotos.
2014. márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Persze, mert a nagybátyád rokon.

A miénk 100e lesz, még nem tudok nyilatkozni. :)

2014. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%

Nem nekem, hanem a megrendeloinek :) kettes voltam.

Lehuzas a 100ezer, de mindegy...

2014. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kettes, ha a nagybátyád 40ezerért csinálja, akkor biztosan nem profi... ha profi lenne, tudná, hogy a kiadása több, mint 40ezer!
2014. márc. 29. 10:28
 6/20 piroska és a farkas ***** válasza:
49%
Hát nekünk úgy volt, hogy tudtuk, hogy a kb 80-100 vendégünk-barátunk közül ki az, aki szeret és tud is szépen fényképezni, ezért megkértük őket, hogy hozzanak fényképezőgépet... így is lett, és az esküvő utáni héten sorra küldték nekünk a többszáz fotót, mi pedig kedvünkre kiválogattuk belőle a kedvenceinket, amiből aztán mi készítettünk albumot. Szóval ingyen volt. És az egészben az a jó, hogy nem beállítot műképek készültek, hanem különböző szögekből elkapott pillanatok. Utólag is nagyon örülök, hogy mi ezt a megoldást választotuk.
2014. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%

Digitalis geppel dolgozik, azt hivat elo, amit a par ker :)

Igazad van,biztos nem lehet hivatasos, csak evekig tanulta a fotozast, millios gepparkja van :)

Hivatasos csak az lehet, aki jooo draga :)

Akkor fizessetek :D

2014. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem azert de a ferjem hobbifotós.. Eddig 2 esküvői fotózást vállalt el, a bulit nem is, és 60-ért..


A 110e nem lehúzós..

Ez a középár..a 300 az lehúzós...

Egyprofi esküvői fotós azért nagyon sokat dolgozik a képeken...600 képet kaptunk ami profi, nincs túltusálva, sőt retus nincs is rajtuk, csak annyi amennyit a kep igényelt (tehát nem a fejünk)

Eredetileg persze majd 3 szor ennyi képet készített..


A a helyzet, hogy mi benne vagyunk ebben a szakmában...mármint mind a fotózás, mind az esküvő temában... Tehát azert az árakkal eléggé sptisztában vagyok..

Ha egy fotós képes 40e ért hivatalosan is vallani, akkor nem kérném fől, mert ennyiért neki nem éri meg.


Tehát a fényképezőgépek

Ugye alapból nem egyet használ, azért hogy gyorsabb legyen, plusz ha valami gikszer van esetleg, akkor legyen pót, mindegyikhez legalább2 féle objektív..

1 gépház alsó hangon 500e

Objektívek 100 fölött indulnak..

Uyge ezek tükörreflexes gepek, amik megvannak hány kattintást bírnak..(leegyszerűsítve)

Oersze az rengeteg...de egy olyan fotős, aki szezonban minden héten többezer képet kattint el, és még hobbiből is nem csak munkaból fotóz pár éven belül cserélheti a gépet..

Ezek csak az eszközök..


A férjem csak 900 képpel dolgozott, és 1 azaz 1 heti munkája volt benne abban,hogy azok yanok legyenek amilyenek.a vége pl 300 db volt amit a pár megkapott..

Plusz utazni kellett stb, aztán a fotóssal 3 találkozónk volt...oda is idő, és pénz is,hogy találoztunk...elmondta hogy hogy dolgozik, elmondtuk az elvárásunkat..megegyeztünk az összegben, stb..



Még a 60e-es fotósokra is azt mondanám, hogy pénzkidobás(holotta férjem annyiért vállalja, de el is mondja, hogy nem profi, kezdő.. Mutat portfóliót) tehát akkor egy jobb géppel jöjjön a szomszéd..


Persze senkit nem meggyőzni akarok, mindenki a pénztárcájabak megfelelő szolgaltatót választ...viszont én tudom, hogy milyen portfóliók alapján választottam és miért..

Kiváncsi lennék, minden rosszindulat vagy cinizmus nélkül, az itt valaszadó rokonának a portfóliőjára, vagy onlapjára, hogy gphogy dolgozik, és főállásban csinalja-e ;-)


Ha valakit érdekel, és szívesen priviben megmutatom a mi fotósunkat, mert nem reklámozok...

2014. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
A mi fotósunk még tanuló volt, 50 ezret kért. Beállított fotók, polgári és templomi szertartás fotózása volt ebben az árban, a lagzit már nem kértük. Mi nagyon elégedettek voltunk vele, ha előről kezdhetnénk, akkor is őt kérnénk fel.
2014. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
120 ezer. 16-éjjel kb 1ig volt, és egy másik nap kreatív fotózás.
2014. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!