Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek hogyan sikerült nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogyan sikerült nem elsírni magatokat a búcsúztató közben és amikor az anyakönyvvezető beszélt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 11:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Én megkönnyeztem....Szerintem ebben semmi rossz nincs. Ez nem ciki! Elvileg a gyermeked/eid születéséig ez életed legcsodásabb napja...
2013. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Hiába is erőlködtem magamat tűröztetni nem ment. Bőgtem mint egy kisgyerek :)
2013. máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Értem én de nem szeretnék a végén úgy kinézni mint egy bohóc, mert lefolyik a sminkem.
2013. máj. 2. 11:23
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nem sírtam.

Szép volt, megható, de amúgy se vagyok az a típus aki mások előtt elbőgi magát, na meg fel voltam dobódva a nap történései miatt.

Nekem a legmeghatóbb rész az volt, mikor a templomban mondtuk egymásnak a fogadalmunk.

Akkor sem sírtam, de a torkom elszorult.

A férjem viszont megkönnyezte az eseményt, ő nem szívbajos ha érzelmekről van szó :)

2013. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is megkönnyeztem, na persze nem úgy kell érteni, h patakokban folyott a könnyem, pusztán elérzékenyültem és pár csepp.

Nem tudom ki csinálja a sminked, de nekem volt smink rögzítőm is, egyáltalán nem kenődött el, pedig 30 fok volt fotózáson is!

2013. máj. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is ríítam mint egy ovis,pedig egy nappal előtte bizton állítottam,hogy nem fogok,de a sminkem megmaradt.
2013. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem profi sminkes készíti a sminkedet, akkor vegyél magadnak vízálló sminket. És nem fog elkenődni. :)
2013. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
24%

Van is mit siratni.

Béke, nyugalom, szabadság, beállhat az ember cselédnek, csicskának, egy kis mitugrász fogja ugráltatni.

Tragikus az egész helyzet.

Vége a reggeli alvásoknak, lustálkodásnak, lesz ki figyelgessen es véleményezzen!

En is voltam házas asszony, elég volt , soha többet ingyencseléd nem leszek. Rááldoztam legszebb éveim egy idiótára.

Sirjál is...

2013. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Bírom az ilyen általánosítást, nyilván törvényszerű, h minden házasság ide jut :)
2013. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, szegény 8-as. Inkább választod a magányt, egyedüllétet, tv-t, mint a szeretetet, törődést, bújást?
2013. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!