Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek hogyan sikerült nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogyan sikerült nem elsírni magatokat a búcsúztató közben és amikor az anyakönyvvezető beszélt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 11:15
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
"Főzni, mosni, gyereket nevelni kell." Erre csak azt tudom mondani, hogy te egy nagyon lusta nő lehetsz.
2013. máj. 2. 13:31
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Nézd "8"-as. Heverd ki, és keress egy normális férfit.

Az én párom is dolgozik, de főzni is segít, ha kérem. Mosogatni nem szeret. :)

Mosni nem kell segítenie, mert kimos a gép, a ruhákat pedig elpakolja. Tud porszívózni is, igaz, ritkán, de tud. Ház körüli férfimunkát elvégzi.

És összebújva alszunk. :)

Vannak ilyen férfiak is, és kívánom, hogy te is találj egyet magadnak.

Mielőtt hozzámentél, nem derült ki, hogy ilyen?

2013. máj. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
63%

Kedves "8"-as megírta nekem prvibe, hogy buta liba vagyok, mert szeretem a párom.

De "8"-as, válaszaid olvasva, neked az sem jó, ha szeret a férfi és segít, mert attól már nem is férfi, hanem "bi". (Bár szerintem csorogna a nyálad a párom láttán.)

És az sem jó neked, ha lesz.rja a nőt, és semmit sem segít.


Akkor maradj egyedül, semmi gond. A te életed. A te keserűséged.

2013. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Na erre mondják azt, h tudni kell választani. Valaki örömmel végzi ezeket a teendőket, amiket te most felsoroltál. Van egy részük, akik segítséget várnak a férjüktől (én is közéjük tartozom). Erre van az összeköltözés, ha valami nem tetszik, kinyitjuk szépen a szánkat, ha változik, öröm és boldogság, ha nem, akkor még mindig ott a lehetőség, h változtassunk a dolgon és mást keressünk. Így van ez minden más téren is egy kapcsolatban.
2013. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%

Szeretni lehet, az szép érzés, lehet kigyókat szeretni, vagy skorpiókat.

Kivételek persze vannak, biztos vannak jobb érzésü ferfiak, de a nök iranyaban szerte a világon óriásiak az elvárások.

Most már nem nézem le a muszlim társadalmat, mert rájöttem, hogy mindenhol ez a helyzet nagyjábòl mint náluk, csak mindenhol más a magyarázat és a tálalása a tényállásnak.

Svéd nök helyzete se jobb mint az arab nöké ( itt élek és tudom) mert itt nem Allah miatt tur a nö, hanem bizonyiték hiján.

Itt is es közép keleten is a nök viszik a vállaikon a társadalmat, mig a ferfiak elöadják magukat es fú de fáradtak

2013. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

Ja, persze Alexandra, lehet örömmel cseledeskedni es szolgalni az urat, minden hozzáállás kérdése..,

A kamikázék is örömmel áldozzák fel magukat, isten nevében

2013. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
21%
Tényleg nincs szerencséd úgy látom, volt egy pár hosszabb kapcsolatom, 3 barátommal együtt is éltem. Sehol nem voltak ilyen problémáim, h ne segítettek volna a háztartásban.
2013. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
16%

Nemcsak a haztartásról van szó, látom fennakadtál ezen.

Váláskor példaul egy minimális összeg a gyerektartás a gyermek 6 szor annyiba kerül, es sorolhatnám, ahogy a nöket sok esetben kisemmizik, mert a házimunka nem szamitódik munkának, es a tény, h háttreret biztosit a ferfinak a nö, az mind semmi.

Nekem erre nincs idöm es kedvem, hogy egyesek minden szavamba belekötnek unalomból es mert 21 évesek és halvany köhögésük nincs az eletröl, csak annyit tudnak, h most viszket és házasság alatt többször lehet vakarni.

Majd felébredtek, mikor 2 gyerek es 15 ev cseledeskedes, vagy szent szolgalat utan, ahogy akarjatok, megkapjatok, hogy a 20 eves szomszed csajnak milyen jo a feneke, meg hogy csak gyereket neveltek, es semmi penzt nem termeltek...

2013. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
86%

Ezek szerint nálatok így működik, itthon nem.

A házasság alatt szerzett vagyon közös és 2 fele oszlik, ergo, teljesen mindegy, h a nő 30eFt-ot vitt haza, a férfi pedig 600eFt-ot, ugyanúgy joga van hozzá és kétfele oszlik egyenlő arányban. A házasság előtt szerzett vagyon pedig egyértelműen mindenki saját tulajdona, ezen nincs is mit vitatni, hiszen a másik félnek semmi köze hozzá jogilag.


De leírom újra, azért, mert te így jártál, ebből nem következik az egyenesen arányosan, h mindenki így fog.

2013. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
A nök 90 % a igy jar, remeljuk te majd benne leszel az okos fejeddel a boldog 10% ban, akit megtürnek idösebben is
2013. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!