Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzt adnak manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt adnak manapság az esküvőn, ha a menyasszony az unokahúgunk?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 20:23
 1/8 anonim válasza:
Attól függ. Én például ha tudják rólam hogy pénzes vagyok, vinnék vagy 40 ezret. De ha nem vagyok az, akkor egy szolid 20-ast.
2014. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amennyit szeretnének. Amennyit akarnak. Nincs limit.
2014. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hányan mentek? Ettől is függ.


Mi a férjemmel ha unokahúgom esküdne, 40-50e-et vinnénk. De csak mert megtehetjük. Ha nem lennénk ilyen anyagi helyzetben, akkor egy 20ast.

2014. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bnőm esküvőjére vittem 30-ezret. Ha unokahúgról van szó és megtehetem, legalább 50 ezret adnék, de min 30.
2014. ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az unokahúgom esküvőjén ketten voltunk a férjemmel és 80 ezer Ft-ot vittünk, plusz egy kis meglepi az esküvő utánra! De azt, hogy ki mennyit ad manapság nagyban befolyásolja az anyagi háttér és szerintem az is, hogy mennyire vagytok szoros kapcsolatban! Nekem az unokahúgom olyan, mintha a lányom lenne! Mindenki annyit visz, amennyit tud!
2014. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Ez a minimum 20-30-nál jobban függ attól, hogy hány vendéget hívtak az adott családból!

(Mert, ha 5-en el is mennek a lakodalomba, akkor annál kevesebbet semmiképpen nem illik adni, mint a vendéglátás kerül aktuálisan.)

Kb.: 2 fő 20-30, utána fejenként egy tízessel több.

2014. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Fejenként 25 000 Ft-ot.
2014. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az illem szerint a vacsora ára/ főt illik, de ez csak irányadó...Átlag 10.000.-/fő. De nálunk is volt szomszéd 40-el és rokon 5000.-el, szép volt jó volt, szeretettel adták kész.Nem rokoni fokozaton, hanem bankkártyán múlik ki mennyit ad.
2014. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!