Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek Égő hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Égő hogyha egy esküvőn egyik oldalról kevesen vannak?

Figyelt kérdés

Mi úgy hogy a nem rokon szomszéd asszonyt is meghívjuk vagyunk 32 en.

A párom csak az unokatestvéreket és családjukat plusz a nagyszülőket hívja és így kb 120 an lesznek.

Szerintetek ez így hülyén fog kijönni majd?


2014. máj. 11. 18:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Az én legtágabb rokonságom is 4 főből áll, akik ott lesznek. (nagymama, nagypapa, anya és a párja) Más rokonom nincs, meghaltak régen, tesóim se nekem se a szüleimnek nem voltak, sőt apámat és arról az oldalról a rokonságot sosem ismertem. A párom családja ezzel szemben hatalmas, onnan kb. 130an jönnek aki tényleg rokon. (pl. szüleinek mindkét ágon 10 és 12 testvére volt nekik is ált. 3-5 gyerekekük lett, akik már ugye egyidősek velünk.) Ez van, szerintem ettől mindenki jól érzi majd magát. :)
2014. máj. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem égő, ha egyszer oda kerül a sor, én pl. egyik családtagomat sem fogom elhívni. Viszont remélem a párom normális családból fog származni, ahol szeretik, elfogadják és ők ott lesznek.
2014. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nekünk még nem volt, de ha lesz (még pár év :)), az én oldalamon jelentősen kevesebben lesznek. nálunk maximum 20 fő, náluk pedig nagyon alsó hangon is 50-nél kezdődik (családján belül nincs olyan, hogy valakinek nem lenne legalább 2 testvére, és elég összetartó családról is van szó mind apuja mind anyuja felől).

nem, nem ciki. a családját senki nem választja meg.

sok boldogságot :)

2014. máj. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!