Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gyerekek az esküvőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekek az esküvőn?

Figyelt kérdés
Neked mi a véleményed róla? Kicsi gyerekekre gondolok, 0-6 eves korig. Zavaró vagy sem a rohangálás, sírás a szertartáson és a lagzin? Vendégként máshogy állsz hozzá, mint menyasszonyként/vőlegényként?

2014. máj. 29. 07:30
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

"Kérdező, mi lelte a mai menyasszonyokat, köztük téged is, hogy a gyerekeket ki akarját tiltani a lagziból, esküvőről?


Utána meg sopánkodnak, hogy a gyerekeik nélkül mennyien nem mentek el.


Nagyon visszataszító gondolkodás!"


Kedves válaszadõ!

Véleményt kertem, nem kioktatást, ez az egyik. A másik: az én esküvőmön nem lesznek kisgyerekek - a szűk család lesz csak az esküvőn, legfiatalabb aki jelen lesz 10 éves. A harmadik: van akit zavarnak a kisgyerekek, pláne egy ilyen alkalmon és emiatt nem tartom visszataszítónak sem őt, sem a gondolkodásmódját.

2014. máj. 29. 08:59
 12/40 A kérdező kommentje:

"Értem én a hozzád hasonlók gondolkodását!

Egyhelyről minél kevesebben menjenek, lehetőleg csak 1 fő, hiszen az ajándékot ő is eltudja vinni.

Neked meg ez így spórolás!

Nem lenne képem ilyesmihez, de szerencsére nem vagyunk egyformák!

Ha te ilyen vagy!?"


Kapaszkodj: SENKI nem fog ajándékot hozni. Nekünk elég ajándék, hogy megjelennek.

Hogy lehet, hogy ti ketten képtelenek vagytok normális hangnemben válaszolni egy normális kérdésre? Érdekes, hogy a többieknek sikerült

2014. máj. 29. 09:02
 13/40 anonim ***** válasza:
20%

Kedves kérdező, egyre ellenszenvesebb vagy!!!

Itt hagyom a kérdést, tudod vannak emberek, akiket nem vesz be a gyomrom!!!

2014. máj. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Hála Istennek! Eddigi legjobb gondolatod!
2014. máj. 29. 09:07
 15/40 anonim ***** válasza:
91%
Januárban voltam barátnőm esküvőjén, volt ott 2-3 gyerek, 6 év körüliek voltak. Nekem az agyamra mentek a visítozásukkal meg rohangálásukkal. És az külön dühített, hogy a szülők csak mosolyogtak rajtuk, meg se próbálták jobb belátásra bírni őket, hogy viselkedjenek normálisan.
2014. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
86%

Az a tapasztalatom, hogy ha van kisgyerek az esküvői szertartáson, vagy a lagzin, ott egy gyerek se bírja ki csendben és egy helyben

Lagzi meg ugye nem 1-2 órás, persze hogy elkezd rohangálni, visítozni. Szülők persze mulatnak, gondolják van épp elég ember aki vigyázzon a gyerekekre.


Nem azzal van a baj, hogy vannak gyerekek az esküvőn, hanem hogy a szüleik a kisujjukat se mozdítják, hogy esetleg ne okozzanak zűrzavart a gyerekeik..

2014. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Tévedések elkerülése végett: a 8, 10 és a 13 kommenten kívül nekem minden válasz hasznos, így is értékeltem, hiszen a kérdésre válaszolt. Mindegy, hogy "gyerekpárti" vagy "gyerek ellenes". Személyes véleményeket kértem és a kedves kötözködős válaszadóval ellentétben tiszteletben is tartom őket.
2014. máj. 29. 09:19
 18/40 A kérdező kommentje:

"Látom kérdező, előszeretettel kötsz bele azokba, akik lelepleznek! "


Hol kötöttem beléd? Ja ott, hogy nem a kerdesre válaszoltál? Ügyes. :) mit lepleztél le pontosan?


"Számomra is visszataszító, undorító lenne ha valaki elvárná tőlem, hogy valahova ne vigyem a gyerekemet! "


Ez pontosan hol került szóba?


"Rám ne számíts a csoda esküvődön?"


Miután nem vagy családtag, kizárt, hogy jelen lehetnél. Újabb hála Istennek érte.

2014. máj. 29. 09:22
 19/40 A kérdező kommentje:

"lotus

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 09:21

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Gyerekek az esküvőn?

"Hála Istennek! Eddigi legjobb gondolatod!"

Az üzenet szövege: Add át részvétemet a vőlegényednek!


Szegény, gondolom előtte még megjátszod magadat, hogy végre elvegyen már valaki!!


Röhejes vagy?.-)))))))))))))))) MONDOM MINDEZT NŐKÉNT!!!!"



Miért is?

2014. máj. 29. 09:23
 20/40 anonim ***** válasza:
96%

Szülőtől függ. Elég sok tapasztalatom van, mivel járok templomba és oda is sokan hozzák a gyerekeket. Amelyik szülő ténylegesen foglalkozik is a gyerekével, akkor ott nincs visítozás és rohangálás, ha meg elkezd sírni, akkor egyből kiviszi, így nem zavaró. Az olyan szülőkkel van baj, ahol igazán nem is foglalkoznak a gyerekkel és ha visítozik, azt is hagyják, mert hát a "gyereknek jog van", aztán az már nem érdekli, hogy mindenki mást zavar rajta kívül.

Még nincs gyerekem, ha lenne, lehet, hogy nem vinném esküvőre, amíg pici, mert én se tudnék kikapcsolódni.

2014. máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!